Víkendový program našich mužstev

V neděli přivítáme Bohumín

V neděli přivítá naše „A“ mužstvo celek Bohumína, který je na 4. místě tabulky se ziskem 33 bodů. Do utkání s námi jde po vítězství s Kravařemi, které hráči Bohumína porazili 5:0.  V jarní části soutěže se relativně Bohumínu daří, neboť prohrál jen doma s Dětmarovicemi 0:1 a v Heřmanicích 0:2. Remizoval v Českém Těšíně, doma s Polankou a vyhrál doma s Frenštátem, v Břidličné a jak už bylo řečeno doma porazil Kravaře.

Naši hráči začali jaro doma s Polankou, se kterou remizovali, poté vyhráli v Heřmanicích a prohráli těsně s Frenštátem. V Břidličné jsme také prohráli, ale v derby utkání s Kravařemi jsme vyhráli 3:0. Poté jsme hráli opět doma, tentokrát s Vendryní a vyhráli jsme díky jediné brance ke konci utkání, kterou zařídil René Wirth. Do utkání s Bohumínem jdeme po debaklu s Šenovem, kde jsme prohráli 1:6. Utkání krajského přeboru Kobeřice – Bohumín se bude hrát v neděli 8. května od 16:30 hodin. Zveme všechny fanoušky dobrého fotbalu. 

 

V tomto kole hrají:

Šenov – Vendryně

Břidličná – Slavia Orlová
Heřmanice – Markvartovice
Český Těšín – Dětmarovice
Kobeřice – Bohumín
Kravaře – Háj ve Slezsku
Frenštát p. R. – Vítkov
Polanka – Pustá Polom
Příště budou hrát

Vendryně – Český Těšín

Dětmarovice – Polanka
Vítkov – Břidličná
Slavia Orlová – Kravaře
Háj ve Slezsku – Kobeřice
Pustá Polom – Heřmanice
Markvartovice – Frenštát p. R.
Bohumín-Šenov

 

Muži „B“ zajíždějí na hřiště posledního celku

Kobeřická rezerva bude hrát další mistrovské utkání venku, když se střetne s Chlebičovem „B“. Toto mužstvo je beznadějně poslední a má jen 3 body za jedno vítězství. Naši hráči „B“ mužstva body rovněž potřebují a tak věřme, že se jim na hřišti Chlebičova bude dařit a že odtud přivezou tři body. Utkání Chlebičov „B“ – Kobeřice „B“ se bude hrát v sobotu 7. května od 16:00 hodin. Odjezd k utkání je ve 14:45 hodin. Zveme všechny příznivce naší „dvojky“.

 

V tomto kole hrají :

Chlebičov „B“ – Kobeřice B

Příště budou hrát

Slavia Opava – Litultovice

Suché Lazce – Vřesina Pustá Polom „B“ – Chlebičov „B“
Jakartovice – Budišov n/B Kobeřice „B“ – Stěbořice
Stěbořice – Hradec n/M Vávrovice – Jakartovice
Bělá – Slavia Opava Hradec n/M – Malé Hoštice
Malé Hoštice – Vávrovice Budišov n/B – Suché Lazce
Litultovice – Pustá Polom „B“ Vřesina – Bělá

 

 

Dorostenci změří síly s vedoucí Polankou

Utkání kola, tak lze označit střetnutí našeho dorostu s dorostem Polanky. Polanka soutěž vede a má 47 bodů. Naši hráči jsou třetí a v utkání jistě chtějí obstát a sehrát rovnocennou partii. Nám se na jaře daří a tak věříme, že v utkání s Polankou využijeme domácího prostředí k zisku tří bodů. Utkání krajské soutěže dorostu Kobeřice – Polanka se bude hrát v neděli 8. května od 14:15 hodin.  Zveme všechny příznivce dorostu.

V tomto kole hrají :

Krásné Pole – Hradec n.M.

V příštím kole budou hrát

Stará Bělá – Krásné Pole

Vratimov – Stará Bělá Vávrovice – Svinov
Fulnek – Studénka Studénka – Vratimov
Svinov – Darkovičky Hradec n.M. – Dolní Benešov
Rýmařov – Vávrovice Vítkov – Rýmařov
Kobeřice – Polanka Polanka – Fulnek
Dolní Benešov – Vítkov Darkovičky – Kobeřice

 

 

Starší a mladší žáci budou hrát s Baníkem

O tomto víkendu cestují naši žáci k prestižnímu utkání s Baníkem Ostrava, který je v obou kategoriích na vedoucí pozici. Naši jistě neprodají svoji kůži lacino a budou bojovat za co nejlepší výsledek. Utkání st. a ml. žáků FC Baník Ostrava „B“ – Kobeřice se hraje v neděli 8. května v 10 a v 11:45. Srdečně zveme všechny příznivce naši mládeže (odjezd8:45).

V tomto kole hrají:

Rýmařov – Vítkov

Příště budou hrát:

Ludgeřovice – Rýmařov

Město Albrechtice – Darkovičky Vítkov – Vrbno
Vrbno – FC Vřesina Darkovičky – Slavia Opava
Dolní Benešov – Ludgeřovice Kobeřice – Dolní Benešov
Slavia Opava – Juventus Bruntál FC Vřesina – Město Albrechtice
FC Baník Ostrava B – Kobeřice Juventus Bruntál – FC Baník Ostrava B

 

 

 

Odpovědět