Pozvánka na víkendový fotbal

Muže „A“ prověří doma Polanka 

Po vysoké prohře s Heřmanicemi si budou mít možnost naši fotbalisté „A“ mužstva napravit reputaci v utkání s Polankou. Mužstvo Polanky je po třech zápasech na posledním místě tabulky krajského přeboru a na svém kontě má dva body za dvě remízy. V jednom utkání okusili hráči Polanky hořkost porážky. Soupeřům vsítili tři a obdrželi sedm branek. Do utkání s naším celkem nastupují po remíze s Břidličnou 1:1.

Naši hráči v minulém kole utržili potupnou porážku v Heřmanicích, kde prohráli 0:8. Celkově jsme po třech zápasech na 14. místě, když jsme jednou vyhráli a 2x prohráli. Soupeřům jsme dali dvě branky a obdrželi jich deset. Utkání krajského přaboru TJ Sokol Kobeřice – FK SK Polanka se bude hrát v neděli 28. srpna od 17:00 hodin. Zveme všechny příznivce kvalitního fotbalu.

Program krajského přeboru

Háj ve Slezsku – Bohumín Vendryně – Dětmarovice
Šenov – Dětmarovice Háj ve Slezsku – Slavia Orlová
Slavia Orlová – Frenštát p. R. Heřmanice – Bílovec
Čeladná – Heřmanice Břidličná – Krnov
Vendryně – Český Těšín SO Bruntál – Šenov
Kobeřice – Polanka Čeladná – Frenštát p. R.
SO Bruntál – Krnov Polanka – Český Těšín
Bílovec – Břidličná Kobeřice – Bohumín

Muži „B“ budou hrát venku s Litultovicemi

Po prohře doma s Malými Hošticemi zajíždějí fotbalisté „B“ mužstva k mistrovskému utkání s Litultovicemi. Mužstvo Litultovic odehrálo zatím jen jedno utkání, ve kterém prohrálo s Malými Hošticemi 0:4. Po tomto utkání jsou na 10. místě při skóre 0:4. Naši hráči jdou do utkání jako osmý celek tabulky okresního přeboru. Zatím jsme získali 3 body za vítězství ve Vávrovicích 2:0. Celkově máme 3 body a skóre 2:2. Utkání okresního přeboru Litultovice – Kobeřice „B“ se bude hrát v neděli 28. srpna od 17:00 hodin. Odjezd k utkání je v 15:30 hodin. Zveme všechny fotbalové příznivce naší „dvojky“.

Program okresního přeboru

Hradec nad Moravicí – Budišov nad Budišovkou Hlavnice – Litultovice
Jakartovice – Bělá Pustá Polom „B“ – Jakartovice
Stěbořice – Slavia Opava Slavia Opava – Vřesina
Malé Hoštice – Hlavnice Kobeřice „B“ – Hradec nad Moravicí
Vřesina – Pustá Polom „B“ Bělá – Vávrovice
Litultovice – Kobeřice „B“ Budišov nad Budišovkou – Stěbořice
Vávrovice – Hněvošice Hněvošice – Malé Hoštice

 

Dorostenci budou hrát v nedělním předzápase s Horním Benešovem

Po utkání s Vratimovem se dorostenci Kobeřic utkají v mistrovském utkání s Horním Benešovem. Mužstvo Horního Benešova je po třech utkáních krajské soutěže dorostu na 11. místě tabulky, když jednou remizovali a jednou prohráli. Soupeřům dali 6 a obdrželi 15 branek. Do utkání s našimi dorostenci jdou po domácí remíze 5:5 s Rýmařovem.

Naši dorostenci sehráli zatím jen jedno utkání, ve kterém porazili Vratimov 4:3. Po této výhře jim patří 7. místo. Utkání krajské soutěže dorostu Kobeřice – Horní Benešov se bude hrát v neděli jako předzápas nedělního hlavního utkání od 14:45 hodin.

Program krajské soutěže dorostu

Polanka – Vítkov Studénka – Vítkov
Fulnek – Město Albrechtice Fulnek – Svinov
Klimkovice – Rýmařov Horní Benešov – Vratimov
Svinov – Vrbno pod Pradědem Rýmařov – Město Albrechtice
Darkovičky – Vratimov Darkovičky – Vrbno pod Pradědem
Kobeřice – Horní Benešov Hradec nad Moravicí – Polanka
Hradec nad Moravicí – Dolní Benešov Kobeřice – Dolní Benešov

Starší a mladší žáci hrají venku s Budišovem

První utkání se Slavií Opava mají naši mladší a starší žáci odloženo na úterý 30. srpna a tak jejich prvním soupeřem nové fotbalové sezóny bude Budišov nad Budišovkou. Utkání krajské soutěže starších a mladších žáků Budišov – Kobeřice se bude hrát v neděli 28. srpna od 14:00 hodin starší a od 15:30 hodin mladší žáci. Odjezd k utkání je ve 12:15 hodin.

Program krajské soutěže žáků

Vřesina – Město Albrechtice Rýmařov – Vrbno
Slavia Opava – Vítkov Břidličná – Vřesina
Vrbno – Břidličná Vítkov – Budišov nad Budišovkou
Budišov nad Budišovkou – Kobeřice Kobeřice – Dolní Benešov
Dolní Benešov – Rýmařov Raduň – Slavia Opava

Odpovědět