Víkendový program našich mužstev

Muži“A“ jedou k důležitému utkání do Vendryně

Po utkání s Čeladnou, které jsme opět prohráli, budou naši fotbalisté „A“ mužstva hrát venku s celkem Vendryně, která je s pěti body na předposledním místě. Do utkání s námi jde po remíze s Břidličnou, kde remizovala 2:2. Naši opět prohráli doma, když nevyužili některé příležitostí. Jsme na posledním místě, když máme jen 3 body za vítězství v Krnově. Věřme, že už protrhneme sérií porážek a dovedeme utkání s předposledním celkem do vítězného konce. Utkání krajského přeboru Vendryně – Kobeřice se bude hrát v sobotu 24. září 2016 od  16:00 hodin. Tentokráte se jede k utkání auty!! Přijeďte povzbudit naše fotbalisty!!

Program krajského přeboru

Dětmarovice – Krnov Břidličná – Háj ve Slezsku
Háj ve Slezsku – Polanka Heřmanice – Šenov
Vendryně – Kobeřice Český Těšín – Dětmarovice
Slavia Orlová – Heřmanice Čeladná – Vendryně
Šenov – Český Těšín Krnov – Frenštát p. R.
SO Bruntál – Břidličná Bohumín – Bílovec
Frenštát p. R. – Bohumín Polanka – Slavia Orlová
Bílovec – Čeladná Kobeřice – SO Bruntál

Muži „B“ budou hrát doma s poslední Bělou

Po vysoké prohře v Hněvošicích změří své síly muži „B“ s posledním celkem okresního přeboru, Bělou. Poslední celek ještě v průběhu tohoto ročníku okresního přeboru nevyhrál a tak i přesto lze předpokládat, že bude nepříjemným soupeřem. Naši hráči jsou dvanáctí se ziskem tří bodů, takže v tomto utkání se bude jednat o vcelku vyrovnané soupeře. Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“ – Bělá se bude hrát v sobotu 24. září  od 16:00 hodin. 

Program okresního přeboru

Budišov nad Budišovkou – Vávrovice Pustá Polom „B“ – Kobeřice „B“
Hlavnice – Hněvošice Slavia Opava – Litultovice
Kobeřice „B“ – Bělá Stěbořice – Vávrovice
Hradec nad Moravicí – Vřesina Bělá – Hlavnice
Jakartovice – Stěbořice Vřesina – Jakartovice
Litultovice – Pustá Polom „B“ Hněvošice – Hradec nad Moravicí
Malé Hoštice – Slavia Opava Budišov  – Malé Hoštice

Dorostenci jedou k utkání s Darkovičkami    

Darkovičky budou dalším soupeřem našich dorostenců. V utkání budeme považování za favority, neboť do utkání jdeme z pozice vedoucího celku. Zatím naši dorostenci v tomto ročníku krajské soutěže neprohráli a mají skóre 30:12. Soupeř z Darkoviček jde do tohoto utkání z pozice osmého celku, když zatím 2x vyhrál, 2x remizoval a 3x prohrál. Svým soupeřům vsítil 22 a obdržel 21 branek. Utkání krajské soutěže dorostu Darkovičky – Kobeřice se bude hrát  v neděli 25. září od 13:45 hodin. Zveme všechny příznivce našeho dorostu. Odjezd ve 12:45 hodin.

Program krajské soutěže dorostu

Fulnek – Rýmařov Studénka – Darkovičky
Klimkovice – Studénka Vratimov – Vrbno pod Pradědem
Svinov – Vratimov Město Albrechtice – Vítkov
Vrbno pod Pradědem – Město Albrechtice Rýmařov – Hradec nad Moravicí
Vítkov – Dolní Benešov Horní Benešov – Polanka
Darkovičky – Kobeřice Dolní Benešov – Klimkovice
Hradec nad Moravicí – Horní Benešov Kobeřice – Fulnek
 

 

Žáci hostí v sobotu doma Město Albrechtice

Utkání mladších a starších žáků Kobeřice – Město Albrechtice se bude hrát v sobotu 24. září od 12:15 a 14:00 hodin. Zveme všechny příznivce našich žákovských mužstev. 

Odpovědět