Sportovní slavnost 2017

Tak jako každý rok také letos se o prázdninách uskuteční tradiční sportovní slavnost v areálu TJ Sokol Kobeřice, a to od pátku 14. do neděle 16. července 2017.  V rámci třídenního maratonu sportu, zábavy a hudby i letos vystoupí známý interpret české popové scény, který jistě opět přitáhne do našeho krásného areálu spoustu natěšených návštěvníků. Název interpreta (skupiny) je již sice znám, ovšem zveřejníme jej později. Můžeme ovšem slíbit, že si i letos přijdou návštěvníci sportovní slavnosti na své a zažijí znovu skvělou kulturní událost.

Během sportovních slavností budete mít opět možnost shlédnout kromě již zmíněné hudební skupiny také několik sportovních turnajů a utkání včetně nedělního hlavního fotbalového zápasu. Převážně děti budou moci využít zábavný lunapark a jiné atrakce, bude zajištěno dostatečné občerstvení pro všechny návštěvníky a jako vrchol přijde na řadu losování bohaté věcné tomboly.

Již o týden později, v neděli 23. července, proběhne v místním chrámu Nanebevzetí Panny Marie děkovná mše za živé a zemřelé sportovce z Kobeřic.

Bližší informace o kulturním a sportovním programu, prodeji losů a jiných záležitostech budeme postupně zveřejňovat na našem webu www.tjsokolkoberice.cz.

Již teď vás všechny jménem VV TJ Sokol na tuto tradiční letní akci srdečně zveme a doufáme, že budete i letos s nabízeným programem spokojeni.

Sdílej

Další příspěvky

Odpovědět