Začíná fotbalové jaro, Kobeřice zahajují na půdě Českého Těšína!

Po dlouhé zimní přestávce se pozvolna rozbíhají fotbalové soutěže a jarní část sezóny zahajují rovněž naše týmy, A mužstvo v Českém Těšíně a dorost ve Vratimově.

O uplynulém víkendu bylo dvěma zápasy dohráno 16. kolo nejvyšší krajské soutěže, krajského přeboru mužů, ve kterém náš sobotní soupeř z Českého Těšína porazil Břidličnou na jejím hřišti 3:0 a Čeladná doma přehrála Bohumín v poměru 4:1.

Během zimní přestávky došlo v našem A mužstvu k několika změnám v hráčském kádru. Do týmu se po půl roce stráveném v Rakousku vrací Robin Wirth, který by měl spolu s Dušanem Žmolíkem patřit k hlavním oporám. Přichází rovněž brankář Matěj Štencek a záložník Martin Němčík, oba z Opavy. V jarních bojích se budeme muset naopak obejít bez služeb Honzy Buchty, který odcestoval do zahraničí za pracovními povinnostmi a také bez brankáře Radima Volného.

Aktuální hráčský kádr A mužstva:

Brankáři: Štencek Matěj, Ziegel Radek, Hluchník Lukáš, 

Obránci: Schreier Jan, Janík David, Kollek Filip, Pavlíček Lukáš, Wirth Robin, Oberherr Adam

Záložníci: Wirth René, Žmolík Dušan, Stuchlík Petr, Stuchlík Radim, Kryštof Zdeněk, Němčík Martin, Kubný Antonín

Útočníci: Boček Daniel, Oberherr Jan, Šimeček Adam

Trenér: Tomáš Kamrád, vedoucí: Martin Halfar

Muži „A“ začínají jaro v Českém Těšíně

V úvodním utkání jarní části fotbalové sezóny bude soupeřem našich fotbalistů celek Českého Těšína, který je po 16. kole na 4. místě tabulky krajského přeboru. Doposud získal 31 bodů, když 9x zvítězil, 4x remizoval a 3x odešel poražen.

Naši hráči jsou na předposledním místě se ziskem 13 bodů, když jsme vyhráli čtyři utkání, jednou jsme remizovali a v jedenácti utkáních jsme byli poražení. Našim jediným cílem v jarní části bude udržet si příslušenství v této soutěži i pro příští sezónu. Zda se tento nelehký úkol podaří se ukáže až v průběhu soutěže.

Na úvod máme, dle postavení v tabulce, velmi těžkého soupeře. Je však třeba si uvědomit, že každé utkání má jiný průběh a bylo by chybou se soupeře zaleknout hned na začátku utkání.

Utkání krajského přeboru Český Těšín – Kobeřice se bude hrát v sobotu 18. března v 10:15 hodin na umělé trávě ve sportovním areálu Frýdecká. K utkání se cestuje auty!!!

17. kolo KP:

Český Těšín – Kobeřice  
Šenov – Slavia Orlová  
Heřmanice – Břidličná  
Dětmarovice – Háj ve Slezsku  
Frenštát p. R. – SO Bruntál  
Krnov – Čeladná    
Polanka – Bílovec  
Bohumín – Vendryně  

Jarní část fotbalové sezóny začínají dorostenci ve Vratimově

Do jarní části fotbalové sezóny vstoupí také naši dorostenci. V prvním jarním kole je čeká Vratimov, který je v současné době na 4. místě tabulky krajské soutěže. V dosavadním průběhu získal 26 bodů, když 8x vyhrál, dvakrát remizoval a čtyřikrát byl poražen.

Naši dorostenci jsou na vedoucí pozici krajské soutěže, když doposud všechna utkání vyhráli.

Utkání krajské soutěže Vratimov – Kobeřice se bude hrát v sobotu 18. března od 12:30 hodin. Odjezd autobusu je v 10:45 hodin. Zveme všechny příznivce našeho dorostu.

V tomto kole hrají:

Polanka – Svinov
Vratimov – Kobeřice
Město Albrechtice – Studénka
Vítkov – Fulnek
Vrbno pod Pradědem – Hradec nad Moravicí
Dolní Benešov – Darkovičky

Horní Benešov – Klimkovice

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět