Víkendový program našich mužstev

Muži „A“ budou hrát na půdě Bruntálu

Po vítězném domácím zápase s Vendryní budou mít naši muži „A“ za soupeře nováčka krajského přeboru mužstvo Bruntálu, které je na předposledním místě této soutěže. Náš nedělní soupeř získal v dosavadním průběhu 20 bodů.  Bruntál zvítězil v pěti utkáních, 5x remizoval a 11x odešel ze hřiště jako poražený celek při skóre 37:44. V domácím prostředí vyhrál ve třech utkáních, 3 x remizoval a 4x byl poražen.

Naši borci nastupují do utkání jako 12. celek tabulky. Dosud jsme získali 25 bodů, když jsme 8x vyhráli, jednou remizovali a ve 13 případech jsme byli poraženi. Soupeřům jsme vsítili 23 a obdrželi 49 branek. Na hřištích soupeře jsme na posledním místě se šesti body. Zatím jsme venku dvakrát vyhráli a 7x prohráli.   Naši by si měli dávat pozor především na Zdeňka Orsága, který je s dvanácti brankami na 6. místě střelecké tabulky KP.

Kobeřičtí fotbaloví příznivci věří, že naším fotbalistům vlilo vítězství nad Vendryní „povzbudivou“ krev do žil a na hřišti soupeře předvedou bojovný výkon a získají důležité body !

Utkání krajského přeboru SO Bruntál – Kobeřice  se bude hrát v neděli 7. května 2017 od 16:30 hodin. Odjezd k utkání je ve 14:30 hodin. Naši fotbalisté věří, že je skalní fanoušci přijedou v hojném počtu povzbudit a vytvořit tak výbornou fotbalovou atmosféru.

Program 22. kola KP:

Dětmarovice – Český Těšín Vendryně – Bílovec
Šenov – Heřmanice Čeladná – SO Bruntál
Slavia Orlová – Polanka Heřmanice – Dětmarovice
Háj ve Slezsku – Břidličná Český Těšín – Frenštát p. R.
Vendryně – Čeladná Břidličná – Slavia Orlová
SO Bruntál – Kobeřice Polanka – Šenov
Bílovec – Bohumín Krnov – Bohumín
Frenštát p. R. – Krnov Kobeřice – Háj ve Slezsku

 

 

Muži „B“ budou hrát doma s Pustou Polomí “B“

Naše mužstvo „B“ čeká v příštím utkání předposlední celek okresního přeboru Pustá Polom „B“, která se nachází na předposledním místě, když získala jen osm bodů. Zatím vyhrála jen dvě utkání, dvakrát remizovala a 13x byla poražena. Soupeřům rezerva Pusté Polomi vstřelila 14 a obdržela 48 branek.

Naši muži jsou na 10. místě, když  7x vyhráli a 10x prohráli.  Soupeřům vsítili 28 a obdrželi 44 branek s celkovým ziskem 21 bodů.  Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“ – Pustá Polom „B“ se odehraje v sobotu 6. května 2017 od 16:30  hodin. Zveme všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

Hradec nad Moravicí – Hněvošice Jakartovice – Hradec nad Moravicí
Hlavnice – Bělá Stěbořice – Malé Hoštice
Kobeřice „B“ – Pustá Polom „B“ Slavia Opava – Kobeřice „B“
Vávrovice – Stěbořice Pustá Polom „B“ – Hlavnice
Jakartovice – Vřesina Bělá – Hněvošice
Litultovice – Slavia Opava Budišov nad Budišovkou – Litultovice
Malé Hoštice – Budišov nad Budišovkou Vřesina – Vávrovice

 

 

Dorostenci budou hrát s Fulnekem

Po porážce doma s Darkovičkami budou hrát naši dorostenci ve Fulneku.  Dosud se hráči soupeře nacházejí na 2. místě, když 15x vyhráli, 3x remizovali a jen ve dvou utkáních byli poraženi při skóre 79:25.  

Naši dorostenci se nacházejí na vedoucí pozici krajské soutěže a tak toto utkání může být velice zajímavé. Naši fanoušci dorostenců věří, že v konfrontaci první a druhého celku tabulky budou úspěšnější naši borci. Utkání krajské soutěže dorostu Fulnek – Kobeřice se hraje v sobotu 6. května 2017 od 13:30 hodin. Odjezd k utkání je v 11:30 hodin.

V tomto a příštím kole hrají:

Polanka – Horní Benešov Rýmařov – Vratimov
FulnekKobeřice Klimkovice – Polanka
Klimkovice – Dolní Benešov Hradec nad Moravicí – Svinov
Vrbno pod Pradědem – Vratimov Fulnek – Vrbno pod Pradědem
Vítkov – Město Albrechtice Darkovičky – Vítkov
Darkovičky – Studénka Studénka – Dolní Benešov
Hradec nad Moravicí – Rýmařov Kobeřice – Město Albrechtice

 

Příští utkání sehrají starší a mladší žáci doma, kdy se v sobotu 6. května 2017 střetnou od 12:45 a 14:30 s žáky Vrbna.

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět