Výsledky naší mládeže

Dorostenci vysoko prohráli ve Fulneku

Fulnek – Kobeřice 5:0  (3:0)

 

Šlágrem druhého celku s prvním bylo sobotní utkání KS dorostu, které se hrálo ve Fulneku. Domácí robustní chasníci dojížděli každý souboj, což dělalo našemu mužstvu velké potíže. V 15 min. zahrávali domácí trestný kop a ve vápně se nejlépe orientoval domácí Hirš a přesnou hlavičkou otevřel skóre – 1:0. O tři minuty později se situace opakovala a naši po dalším trestném kopu neuhlídali Šestáka a bylo to 2:0. Třetí branka domácích padla ve 43. min. po další standardní situaci, kdy hlavou zakončoval Ručka – 3:0.

 

Ve druhém poločase byli domácí opět aktivní, v 55. min. zahrávali další trestňák

a opět bylo zle, kdy se hlavou podruhé trefil Hirš – 4:0. Kalich hořkosti jsme si dopili

v 62. min., to byl u míče v našem pokutovém území Rother, dostal ránu loktem,

naši přestali hrát, čehož využil domácí Bosák a stanovil konečné skóre utkání na 5:0.

 

Branky: 15. a 55. Hirš, 18. Šesták, 43. Růčka, 62. Bosák

 

Sestava: Schlischka – Švančar, Wittek, Mrovec, Rother ( 65. Peterek ) – Stříbný M.

(46. Ohřál ), Kolarčík ( 60. Kaspar ), Stuchlík, Moravec, Bolacký ( 80. Novák),  Stromský

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Fulnek – Kobeřice 5:0 (3:0)

Hradec nad MoravicíRýmařov 5:1 (3:1)

DarkovičkyStudénka 6:1 (4:0)

VítkovMěsto Albrechtice 8:0 (3:0)

Vrbno pod PradědemVratimov 2:10 (0:4)

KlimkoviceDolní Benešov 5:2 (2:1)


Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Kobeřice 21 18 0 3 86:34 54
2. Fulnek 21 16 3 2 84:25 51
3. Vratimov 21 14 2 5 98:47 44
4. Dolní Benešov 21 12 2 7 68:40 38
5. Polanka 19 12 1 6 85:40 37
6. Klimkovice 21 11 3 7 62:42 36
7. Darkovičky 21 10 4 7 76:45 34
8. Hradec nad Moravicí 20 9 3 8 56:41 30
9. Vítkov 21 8 3 10 62:65 27
10. Horní Benešov 20 6 6 8 45:61 24
11. Rýmařov 21 6 2 13 55:76 20
12. Svinov 20 5 4 11 42:77 19
13. Studénka 21 5 3 13 36:58 18
14. Město Albrechtice 20 2 1 17 19:127 7
15. Vrbno pod Pradědem 20 1 1 18 29:125 4

                                                                                                                                   

Mladší i starší žáci vyhráli s Vrbnem 


Výsledky a tabulka starších  žáků

Kobeřice – Vrbno 5:1 (2:0)

Budišov nad BudišovkouVřesina 1:6 (1:2)

RaduňBřidličná 13:0 (8:0)

Dolní BenešovMěsto Albrechtice 5:1 (2:1)

VítkovRýmařov 0:6 (0:4)


1. Dolní Benešov 15 13 1 1 69:13 40
2. Raduň 15 13 1 1 48:09 40
3. Rýmařov 13 11 0 2 67:07 33
4. Kobeřice 15 9 0 6 64:14 27
5. Město Albrechtice 15 7 0 8 44:42 21
6. Vrbno 14 6 2 6 41:33 20
7. Slavia Opava 14 6 1 7 52:37 19
8. Vřesina 14 5 2 7 31:41 17
9. Budišov nad Budišovkou 14 2 1 11 23:86 7
10. Vítkov 15 1 1 13 12:60 4
11. Břidličná 14 1 1 12 11:120 4

 

Výsledky a tabulka mladších  žáků

Kobeřice – Vrbno 7:0 (4:0)

Budišov nad BudišovkouVřesina 1:3 (1:0)

RaduňBřidličná 0:8 (0:5)

Dolní BenešovMěsto Albrechtice 8:3 (3:3)

VítkovRýmařov 0:16 (0:5)


1. Kobeřice 15 12 3 0 71:16 39
2. Rýmařov 13 12 1 0 107:15 37
3. Budišov nad Budišovkou 14 9 3 2 73:25 30
4. Dolní Benešov 15 9 0 6 67:48 27
5. Vrbno 14 8 1 5 59:62 25
6. Vřesina 14 6 1 7 34:27 19
7. Břidličná 14 5 2 7 46:54 17
8. Slavia Opava 14 5 1 8 47:56 16
9. Město Albrechtice 15 4 0 11 36:78 12
10. Raduň 15 2 1 12 19:84 7
11. Vítkov 15 0 1 14 16:110 1

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět