Víkendový program našich mužstev

Muži „A“ budou hrát doma s Hájem ve Slezsku 

V dalším kole KP budou mít naši hráči A mužstva za soupeře celek z Háje ve Slezsku. Jedná se tedy o regionální derby! Mužstvo Háje ve Slezsku se v současné době nachází na 5. místě tabulky se ziskem 38 bodů, když 11x vyhrálo, 5x remizovalo a v osmi zápasech bylo poraženo. Venku získali 13 bodů, když 3x vyhráli, 4x remizovali a v pěti utkáních odešli poraženi. V podzimním vzájemném duelu jsme s tímto soupeřem prohráli 0:3.

Naši borci nastupují do utkání jako 14. celek tabulky. Dosud jsme získali 25 bodů, když jsme 8x vyhráli, jednou remizovali a ve 14 případech jsme byli poraženi. Soupeřům jsme vsítili 25 a obdrželi 52 branek. V domácím prostředí jsme na 8. místě s 19 body, když jsme 6x vyhráli, 1x remizovali a v šesti utkáních jsme byli poraženi.

Kobeřičtí příznivci věří, že naši fotbalisté podají na našem hřišti bojovný výkon, který povede k našemu vítězství a tím k zisku důležitých bodů. 

Utkání krajského přeboru Kobeřice – Háj ve Slezsku se bude hrát v neděli 14. května 2017 od 16:30 hodin. Naši fotbalisté věří, že je skalní fanoušci přijdou podpořit v hojném počtu a vytvoří tak výbornou fotbalovou atmosféru.

 

Program krajského přeboru na tento a příští týden

Vendryně – Bílovec Dětmarovice – Polanka
Čeladná – SO Bruntál Šenov – Břidličná
Heřmanice – Dětmarovice Slavia Orlová Kobeřice
Český Těšín – Frenštát p. R. Háj ve Slezsku – Čeladná
Břidličná – Slavia Orlová SO Bruntál – Vendryně
Polanka – Šenov Bílovec – Krnov
Krnov – Bohumín Bohumín – Český Těšín
Kobeřice – Háj ve Slezsku Frenštát p. R. – Heřmanice

 

 

Muži „B“ budou hrát venku se Slavií Opava

Naše „B“ mužstvo čeká v příštím utkání 11. celek okresního přeboru Slavia Opava, který získal 18 bodů. Zatím vyhrál čtyři utkání, 6x remizovaa a 9x byl poražen. Soupeřům vsítil 31 a obdržel  45 branek.

Naši muži jsou na 9. místě, když 8x vyhráli a 10x prohráli. Soupeřům vsítili 31 a obdrželi 46 branek s celkovým ziskem 24 bodů. 

Utkání okresního přeboru Slavia Opava – Kobeřice „B“ se odehraje v sobotu 13. května 2017 od 16:30 hodin. Zveme všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

 

Jakartovice – Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí – Bělá
Stěbořice – Malé Hoštice Hlavnice – Slavia Opava
Slavia Opava – Kobeřice „B“ Kobeřice „B“Budišov nad Budišovkou
Pustá Polom „B“ – Hlavnice Vávrovice – Jakartovice
Bělá – Hněvošice Litultovice – Stěbořice
Budišov nad Budišovkou – Litultovice Malé Hoštice – Vřesina
Vřesina – Vávrovice Hněvošice – Pustá Polom „B“

 

Dorostenci budou hrát s Hradcem nad Moravicí

Po porážce ve Fulneku budou mít naši dorostenci možnost hrát před domácími fanoušky, kdy obstarají předzápas hlavního utkání a střetnou se s Hradcem nad Moravicí, který je v současné době na 8. místě se ziskem 30 bodů. V dosavadním průběhu 9x vyhrál, 3x remizoval a 8x prohrál. Venku dorostenci Hradce 6x vyhráli, 1x remizovali a 3x byli poražení. Celkem venku získali 19 bodů a jsou z utkání venku na 4. místě.

Naši dorostenci se nacházejí na vedoucí pozici krajské soutěže, když na svém kontě mají 54 bodů a to za 18 vítězství a 3 jarní porážky.

Utkání krajské soutěže dorostu Kobeřice – Hradec nad Moravicí se hraje v neděli 14. května 2017 od 14:15 hodin. Dorostenci Kobeřic věří v hojnou podporu jejich fanoušků.

V tomto a příštím kole hrají:

Rýmařov – Vratimov Studénka – Fulnek
Klimkovice – Polanka Vratimov – Vítkov
Hradec nad Moravicí – Svinov Město Albrechtice – Dolní Benešov
Fulnek – Vrbno pod Pradědem Rýmařov – Polanka
Darkovičky – Vítkov KobeřiceHradec nad Moravicí
Studénka – Dolní Benešov Darkovičky – Klimkovice
Kobeřice – Město Albrechtice Horní Benešov – Svinov

 

 

Příští utkání sehrají starší a mladší žáci na půdě Slavie Opava, a to v neděli 21. května 2017 od 9:00 a 10:45. Společný odjezd je v 7:45 hodin.

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět