Víkendový program našich mužstev

Muži „A“ budou hrát o víkendu v Orlové

Hráči Slavie Orlová se v současné době nacházejí na 14. místě a k utkání s naším mužstvem nastupují po utkání v Břidličné, kde prohrála 2:5. Doposud 6x vyhráli, 7x remizovali a ve 12 utkáních odešli z hřiště jako poražený celek. V domácím prostředí získalo mužstvo Orlové 18 bodů, když 5x vyhrálo, 3x remizovalo a ve čtyřech utkáních bylo poraženo.

Naši hráči jdou do utkání po vítězství 2:1, které jsme dosáhli v utkání s Hájem ve Slezsku. Celkově se nacházíme na 10. místě, když jsme 9x vyhráli, jednou remizovali a ve 14 utkáních jsme byli poraženi. Do utkání se Slavií Orlová jdeme sice s vítěznou náladou, ale i v tomto utkání bude třeba předvést bojovný výkon, který by povedl k našemu bodovému zisku.

Podzimní vzájemný duel skončil naším vítězstvím 1:0. 

Utkání krajského přeboru Slavia Orlová – Kobeřice se bude hrát v sobotu 20. května 2017 od 17:00 hodin. Odjezd k utkání je v 15:00 hodin.  Naši fotbalisté věří, že skalní fanoušci přijedou v hojném počtu povzbudit je a vytvořit tak výbornou fotbalovou atmosféru.

 

Program krajského přeboru na tento a příští týden

Dětmarovice – Polanka Vendryně – Háj ve Slezsku
Šenov – Břidličná Čeladná – Slavia Orlová
Slavia Orlová Kobeřice Heřmanice – Bohumín
Háj ve Slezsku – Čeladná Český Těšín – Krnov
SO Bruntál – Vendryně Břidličná – Dětmarovice
Bílovec – Krnov Polanka – Frenštát p. R.
Bohumín – Český Těšín Kobeřice – Šenov
Frenštát p. R. – Heřmanice SO Bruntál – Bílovec

 

 

Muži „B“ budou hrát doma s Budišovem  

Naše mužstvo „B“ čeká v příštím utkání čtvrtý celek okresního přeboru Budišov nad Budišovkou, který získal 38 bodů. Zatím toto mužstvo vyhrálo 12 utkání, 2x remizovalo a 5x bylo poraženo. Soupeřům vsítilo 55 a obdrželo 29 branek.

Naši muži jsou na 10 místě, když 8x vyhráli a 11x prohráli. Soupeřům vsítili 31 a obdrželi 50 branek s celkovým ziskem 24 bodů.  

Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“- Budišov nad Budišovkou se odehraje v sobotu 20. května 2017 od 17:00  hodin. Zveme všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

 

Hradec nad Moravicí – Bělá Vávrovice – Hradec nad Moravicí
Hlavnice – Slavia Opava Jakartovice – Malé Hoštice
Kobeřice „B“Budišov nad Budišovkou Stěbořice – Kobeřice „B“
Vávrovice – Jakartovice Slavia Opava – Hněvošice
Litultovice – Stěbořice Pustá Polom „B“ – Bělá
Malé Hoštice – Vřesina Budišov nad Budišovkou – Hlavnice
Hněvošice – Pustá Polom „B“ Vřesina – Litultovice

 

 

Dorostenci budou hrát v Polance nad Odrou

Po vítězství s Hradcen nad Moravicí budou naši dorostenci hrát venku s Polankou, která je v současné době na 7. místě se ziskem 31 bodů. V dosavadním průběhu 10x vyhrála, jednou remizovala a 8x prohrála. Doma dorostenci Polanky  6x vyhráli, 1x remizovali a 1x byli poražení. Celkem doma získali 19 bodů a jsou z domácích utkání na 7. místě.

Naši dorostenci se nacházejí na vedoucí pozici krajské soutěže, když na svém kontě mají 54 bodů a to za 18 vítězství a 3 porážky.

Utkání krajské soutěže dorostu Polanka – Kobeřice se hraje v sobotu 20. května 2017 od 12:15 hodin. Odjezd k utkání je v 10:45 hodin. Dorostenci Kobeřic věří v hojnou podporu jejich fanoušků.

V tomto a příštím kole hrají:

PolankaKobeřice Fulnek – Klimkovice
Fulnek – Darkovičky Studénka – Polanka
Vrbno pod Pradědem – Horní Benešov Rýmařov – Vrbno pod Pradědem
Svinov – Rýmařov KobeřiceSvinov
Dolní Benešov – Vratimov Darkovičky – Hradec nad Moravicí
Hradec nad Moravicí – Studénka Horní Benešov – Vítkov

 

Příští zápas sehrají naši žáci na hřišti Slavie Opava. Bude se hrát v neděli 21. května od 9:00 a 10:45 hodin. Přijeďte povzbudit naše žákovská mužstva. Společný odjezd je v 7:45 hodin.

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět