Výsledky naší mládeže

Dorostenci vyhráli po boji v Polance  

 

Polanka –  Kobeřice 1:2  (0:1)

K dalšímu utkání jsme odjížděli do Polanky pouze se třinácti hráči. Samotné utkání bylo hodně vyhrocené od samotného počátku. Naše mužstvo se nedokázalo prosadit

proti tvrdě hrající domácí družině. A tak první poločas rozhodla až 45 min., kdy do vápna domácích poslal centr Stříbný M. a Moravec přes domácího obránce poslal míč do sítě – 0:1.

 

V 67. min. nastal závar v našem vápně, rozhodčí písknul faul (není jasné na kterou stranu), domácí však dorazili míč do branky a kupodivu všech gól platil – 1:1. Utkání jsme nakonec rozhodli v 80. min., kdy Stříbný M. našel Bolackého, jehož tvrdá střela vymetla horní roh domácí branky – 1:2. Za hru ve druhém poločase jsme si vítězství asi zasloužili.

 

Branky: 67. Hrabec  –  45. Moravec, 80. Bolacký

 

Sestava: Schlischka – Švančar, Wittek, Mrovec, Novák (89. Peterek ), Stříbný M., Kolarčík, Rother, Moravec, Bolacký, Kaspar (78. Jamnický).

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Polanka – Kobeřice 1:2 (0:1)

Hradec nad Moravicí – Studénka 5:0 (2:0)

Dolní Benešov – Vratimov 2:3 (0:2)

Vrbno pod Pradědem – Horní Benešov 6:5 (3:2)

Svinov – Rýmařov 14:0 (7:0)

Fulnek – Darkovičky 7:0 (2:0)

Klimkovice – Vítkov 1:5 (1:2)

 

Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Kobeřice 22 19 0 3 83:34 57
2. Fulnek 22 17 3 2 83:25 54
3. Vratimov 23 15 3 5 105:51 48
4. Klimkovice 23 11 3 9 64:57 36
5. Dolní Benešov 22 11 2 9 57:44 35
6. Darkovičky 22 10 4 8 65:51 34
7. Polanka 20 10 1 9 73:48 31
8. Hradec nad Moravicí 22 9 3 10 52:44 30
9. Horní Benešov 22 7 6 9 57:71 27
10. Vítkov 22 7 3 12 56:74 24
11. Rýmařov 23 7 3 13 59:91 24
12. Svinov 22 6 4 12 58:82 22
13. Studénka 22 4 3 15 24:64 15
14. Vrbno pod Pradědem 21 2 0 19 31:131 6

 

Starší žáci vyhráli, mladší remizovali se Slavií Opava  

 

Výsledky a tabulka starších  žáků

Slavia Opava – Kobeřice 0:2 (0:1)

Branky: 29. Seidler Matouš, 62. Václavík David

Dolní Benešov – Budišov nad Budišovkou 13:0 (4:0)

Vrbno – Město Albrechtice 4:3 (1:2)

Vřesina – Raduň 1:1 (1:1)  

Rýmařov – Břidličná 4:0 (2:0)

Břidličná – Vítkov 1:4 (1:1)


1. Dolní Benešov 17 15 1 1 102:14 46
2. Raduň 17 14 2 1 52:12 44
3. Rýmařov 15 13 0 2 74:09 39
4. Kobeřice 16 10 0 6 66:14 30
5. Vrbno 17 8 2 7 53:39 26
6. Vřesina 17 7 3 7 35:42 24
7. Město Albrechtice 17 7 0 10 49:49 21
8. Slavia Opava 17 6 1 10 54:44 19
9. Budišov nad Budišovkou 17 3 1 13 26:107 10
10. Vítkov 17 2 1 14 16:62 7
11. Břidličná 17 1 1 15 13:148 4


Výsledky a tabulka mladších  žáků

Slavia Opava – Kobeřice 2:2 (1:2)

Branky:  19. Šimeček Sebastián, 43. Gina Elemír – 7. a 29. Stuchlík Ondřej

Dolní Benešov – Budišov nad Budišovkou 4:2 (4:2)

Vrbno – Město Albrechtice 6:5 (5:3)

Vřesina – Raduň 2:0 (1:0)

Rýmařov – Břidličná 7:0 (7:0)

Břidličná – Vítkov 3:2 (1:0)

 

1. Rýmařov 15 14 1 0 122:17 43
2. Kobeřice 16 12 4 0 73:18 40
3. Budišov nad Budišovkou 17 10 3 4 83:36 33
4. Dolní Benešov 17 11 0 6 75:50 33
5. Vrbno 17 10 1 6 71:74 31
6. Vřesina 17 8 2 7 45:31 26
7. Slavia Opava 17 6 3 8 56:62 21
8. Břidličná 17 6 2 9 49:67 20
9. Město Albrechtice 17 4 0 13 43:92 12
10. Raduň 17 2 1 14 20:90 7
11. Vítkov 17 0 1 16 20:120 1
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět