Víkendový program našich mužstev

Muži „A“ dohrávají ve středu v Čeladné, v neděli pak hostí doma Šenov

Ve středu 24. 5. dohrávají naši fotbalisté A mužstva odložené utkání 22. kola v Čeladné. Hrát se bude od 17:30, k utkání se cestuje auty! V neděli pak v záchranářském duelu přivítají hráče Šenova.

Hráči Šenova se v současné době nacházejí na 13. místě tabulky. K utkání s našim celkem nastupují po utkání s Břidličnou, se kterou doma prohráli 0:2. Celkově v této sezóně 8x vyhráli, 3x remizovali a v 15 utkáních odešli z hřiště jako poražený celek. Ze hřišť soupeřů získali naši hosté 14 bodů, když 4x vyhráli, 2x remizovali a v 15 utkáních byli poraženi.

Naši hráči jdou do utkání po vysoké porážce 0:4, kterou utržili v Orlové. Celkově se nacházíme na 12. místě, když jsme 9x vyhráli, jednou remizovali a v 15 utkáních jsme byli poraženi. Do utkání se Šenovem jdeme jistě s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek a podat před domácími diváky co nejlepší výkon. Také v tomto utkání, které je velmi důležité, bude třeba předvést bojovný výkon, který povede k našemu vítězství.

Naši hráči se v bilanci domácích utkání nacházejí na 9. místě, když jsme získali 22 bodů za 7 vítězství a jednu remízu. Podzimní vzájemný duel skončil naší porážkou 1:2. Takže i z tohoto hlediska máme svému nedělnímu soupeři co vracet. 

Utkání krajského přeboru Kobeřice – SK Šenov se bude hrát v neděli 28. května 2017 od 17:00 hodin. Naši fotbalisté věří, že je fanoušci přijdou  povzbudit v hojném počtu a vytvoří tak výbornou fotbalovou atmosféru.

Program krajského přeboru na tento a příští týden

Vendryně – Háj ve Slezsku DětmaroviceKobeřice
Čeladná – Slavia Orlová Šenov – Čeladná
Heřmanice – Bohumín Slavia Orlová – Vendryně
Český Těšín – Krnov Háj ve Slezsku – SO Bruntál
Břidličná – Dětmarovice Bílovec – Český Těšín
Polanka – Frenštát p. R. Krnov – Heřmanice
Kobeřice – Šenov Bohumín – Polanka
SO Bruntál – Bílovec Frenštát p. R. – Břidličná

 

Muži „B“ budou hrát ve Stěbořicích

Naše „B“ mužstvo čeká v příštím utkání čtvrtý celek okresního přeboru ze Stěbořic, které doposud získalo 38 bodů. Zatím toto mužstvo vyhrálo 11 utkání, 5x remizovalo a 5x bylo poraženo. Soupeřům vsítilo 63 a obdrželo 37 branek.

Naši muži se nacházejí na 10. místě, když 9x vyhráli a 11x prohráli.  Soupeřům vsítili 33 a obdrželi 51 branek s celkovým ziskem 27 bodů.  Utkání okresního přeboru Stěbořice – Kobeřice „B“ se bude hrát v sobotu 27. května 2017 od 17:00  hodin.  Zveme všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

Vávrovice – Hradec nad Moravicí Vávrovice – Hradec nad Moravicí
Jakartovice – Malé Hoštice Jakartovice – Malé Hoštice
Stěbořice – Kobeřice „B“ StěbořiceKobeřice „B“
Slavia Opava – Hněvošice Slavia Opava – Hněvošice
Pustá Polom „B“ – Bělá Pustá Polom „B“ – Bělá
Budišov nad Budišovkou – Hlavnice Budišov nad Budišovkou – Hlavnice
Vřesina – Litultovice Vřesina – Litultovice

 

Dorostenci budou hrát v předzápase se Svinovem

Po vítězství v Polance budou naši dorostenci hrát v domácím prostředí se Svinovem, který se v současné době nachází na 12. místě se ziskem 22 bodů. V dosavadním průběhu toto mužstvo 6x vyhrálo, 4x remizovalo a 12x prohrálo. Na hřištích soupeřů dorostenci Svinova 3x vyhráli, 2x remizovali a 6x byli poražení.

Naši dorostenci se nacházejí na vedoucí pozici krajské soutěže, když na svém kontě mají 57 bodů a to za 19 vítězství a pouhé 3 porážky. Utkání krajské soutěže dorostu Kobeřice – Svinov se hraje v neděli 28. května 2017 od 14:45 hodin. Dorostenci Kobeřic věří v hojnou podporu jejich fanoušků.

V tomto a příštím kole hrají:

Fulnek – Klimkovice Polanka – Hradec nad Moravicí
Studénka – Polanka Vratimov – Horní Benešov
Rýmařov – Vrbno pod Pradědem Vrbno pod Pradědem – Darkovičky
KobeřiceSvinov Svinov – Fulnek
Darkovičky – Hradec nad Moravicí Vítkov – Studénka
Horní Benešov – Vítkov Dolní BenešovKobeřice

 

 

Příští zápas sehrají naši žáci doma s Budišovem. Bude se hrát v sobotu 20. května od 13:15 a 15:00 hodin. Přijďte povzbudit naše žákovská mužstva.

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět