Mini žáci se zúčastnili turnaje v Markvartovicích

V neděli  4.6.2017 jsme hráli turnaj „Ukončení sezóny v Markvartovicích“.

 

TJ Sokol Kobeřice mělo zastoupení ve dvou kategoriích.

První kategorie byla ročník nar. 2008 – 2009 a druhá byla 2010 – 2011.

V kategorii ročník nar. 2008 – 2009 bylo 8 týmů.

Týmy:

Kobeřice, Darkovičky, Frýdek Místek, Ostrava – Jih 1, Ostrava – Jih 2, Fulnek, Kylešovice, Třebovice

Naše děti jsou všechny narozeny v roce 2010 – 2011

Naši borci skončili na krásném druhém místě. Musím říct, že o druhém místě rozhodly až samotné vstřelené branky, protože bodově a vzájemné zápasy byly nerozhodně. Proto o druhém místě rozhodl pouze jediný gól.

Hráči:

Filip Stoklasa – brankář

Jakub Žídek

Jan Laburda
Robin Václavík
Vojtěch Stříbný
Dominik Hanzlík
Adam Schweidler

 

V kategorii ročník nar. 2010 – 2011 bylo 8 týmů.

 

Týmy:

Kobeřice, MFK Havířov, Vítkovice, Ostrava –Jih, Těrlicko, Slovan Havířov, Třebovice, Frýdek Místek 10, Frýdek Místek 11

V této kategorii nerozhodovaly body ani počet vstřelených branek šlo pouze o zúčastnění se velkého turnaje a dobrý pocit ze hry nejmenších dětí. Myslím si, že tohle se povedlo, protože všechny děti skončily na krásném prvním místě. Všechny děti byly odměněny zlatou medailí a sladkostmi.

 

Hráči:

Robin Moša
Richard Moša
Adam Schweidler

Kristián Plaček

 

U těchto malých dětí bylo nejvíce oceněno fotbalové nasazení, které splnilo naše očekávání.

Velký dík patři rodičům a asistentům za pomoc  a dopravu dětí na turnaj. A také za velkou podporu těchto dětí. Také bychom chtěli poděkovat TJ Sokolu Kobeřice a obci Kobeřice, že nám umožňují zúčastnit se různých turnajů.

Trenér Pavel Dubělčík a Petr Schlischka

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět