V prvním přípravném utkání rozdrtili hráči A mužstva Štěpánkovice

TJ Sokol Kobeřice – TJ Sokol Štěpánkovice 8:1 (3:1)

Po sestupu z krajského přeboru se naši fotbalisté již pilně připravují na nadcházející sezónu v 1. A třídě. V prvním přípravném utkání přivítali na svém hřišti před početnou diváckou kulisou nedaleké Štěpánkovice, které na konci minulé sezóny sestoupily do 1. B třídy. Pikantní pro toto „derby“ byl i fakt, že se kormidla na lavičce soupeře chopil ještě donedávna trenér divizního Dolního Benešova a občan Kobeřic pan Dušan Christoph.

Utkání vyznělo jednoznačně pro náš celek, který si vydatně zastřílel a svému soupeři nakonec uštědřil vysokou porážku 8:1. Nutno však dodat, že skóre mohlo být i daleko vyšší, neboť spoustu slibných, ba i vyložených příležitostí nedotáhli naši borci do brankového vyjádření.

K dalšímu přípravnému utkání nastoupí naši hráči A mužstva v neděli 30.7. od 18 hod. v rámci sportovní slavnosti ve Strahovicích proti domácímu celku.

 

Branky Kobeřic: Šimeček 3, Kubný A., Janík J. 2, Wirth René, Kryštof

Sestava: Stříbný – Stuchlík P., Wirth Robin, Mrva D., Kollek, Stuchlík R., Hlavenka, Wirth René, Janík J., Šimeček, Kubný A. (Kryštof)

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět