Kobeřice „B“- Vřesina 6:2 ( 3:1)

Kobeřice otevřely skóre ve 25. minutě, kdy Malchárek rozjel svou one man show – 1:0. Za dalších pět minut se Malchárek opřel do míče z dvaceti pěti metrů a nedal hostujícímu gólmanovi sebemenší šanci – 2:0. Vřesina snížila ve 36. minutě, když se vysoký centr Boháče snesl k osamocenému Bočkovi a ten se nemýlil – 2:1. Těsně před přestávkou se v závaru v pokutovém území nejlépe zorientoval Malchárek a vrátil domácím dvoubrankové vedení – 3:1.

Hned po přestávce se zmocnil balonu nezastavitelný Malchárek, prošel přes pět hráčů, obešel i gólmana a zavěsil do prázdné klece – 4:1. V 62. minutě navíc napálil Ulrich břevno a odražený balon vrátil do sítě Ohřál – 5:1. V 71. minutě si na centr Rončky naběhl Groh a upravil na 5:2. Poslední slovo si ovšem vzaly Kobeřice, když si Gargoš pěkně obhodil brankáře –  6:2 (zdroj Region Opavsko).

Branky: Malchárek 4, Ohřál, Gargoš – Boček, Groh.