Víkendový program našich mužstev 

Muži A hostí v domácím prostředí Darkovičky

Mužstvo Daroviček k nám přijíždí po domácí těsné prohře 0:1 s nováčkem soutěže z Velkých Heraltic. Celkově se nachází na 6. místě se ziskem jedenácti bodů za tři vítězství a dvě remízy při skóre 7:6. Venku sehráli hosté tři utkání, když shodně jednou vyhráli, jednou remizovali a jednou byli poraženi.

Naši se po středeční dohrávce s Oldřišovem nacházejí na 5. místě se ziskem 11 bodů za tři vítězství a 2 remízy při skóre 18:13. Prohráli jsme dvakrát a to venku v Mokrých Lazcích a v Jakubčovicíh.

Věřme, že v utkání s Darkovičkami budou hrát naši fotbalisté v dobré pohodě a utkání dovedou do vítězného konce.

Utkání Kobeřice – Darkovičky se odehraje v neděli 1.10.2017 od 15:30. 

Program krajské soutěže I.A třídy

Hlubina – Jakubčovice
Velké Heraltice – Ludgeřovice
Chlebičov – Bolatice
Mokré Lazce – Krásné Loučky
Kobeřice – Darkovičky
Kravaře – Slavkov
Oldřišov – Vítkov

 

Muži B budou hrát se Slavii Opava

Po týdnu volna budou naši fotbalisté „B“ mužstva hrát na hřišti Slavie Opava, která je v současné době na 6. místě s dvanácti body. Vyhrála 4x a 3x remizovala. Soupeřům vsítila 21 a obdržela 15 branek. Doma sehrála tři utkání, z nichž jednou vyhrála a 2x prohrála.

Naši jsou na 4. místě se 13 body. Vyhráli 4x, jednou remizovali a jednou prohráli. Soupeřům vsítili 12 a obdrželi 7 branek. Venku  jsme hráli dvě utkání, kdy jsme 1x vyhráli a 1x remizovali.

Utkání okresního přeboru Slavia Opava – Kobeřice „B“se bude hrát v sobotu 30. září od 15:30 hodin. Zveme na všechny příznivce „B“ mužstva.

 

Program okresního přeboru na tento a příští týden

Stěbořice – Hlavnice Hlavnice – Dobroslavice
Březová – Dolní Životice Jakartovice – Hněvošice
Štítina – Jakartovice Otice – Štítina
Slavia Opava – Kobeřice „B“ Kobeřice „B“Budišov nad Budišovkou
Budišov nad Budišovkou – Otice Slavia Opava – Vřesina
Hněvošice – Dobroslavice Stěbořice – Březová
Litultovice – Vřesina Dolní Životice – Litultovice

 

Dorostenci hostí v neděli mužstvo Fulneku

Mužstvo Fulneku k nám přijíždí jako 9. celek tabulky po domácím vysokém vítězství 7:2 nad posledním Rýmařovem. Celkově hosté 3x vyhráli, 1x remizovali a v pěti utkáních odešli ze hřišť jako poražený celek. Soupeřům vsítili 30 a obdrželi 27 branek. Venku sehráli 4 utkání, když jednou vyhráli, jednou remizovali a 2x byli  poraženi.

Naše mužstvo si vede vskutku velice dobře, neboť soutěž vede a to díky devíti vítězným utkáním. Soupeřům jsme vsítili 45 a obdrželi 10 branek. Naši dorostenci jsou zatím bez porážky a soutěž s přehledem projíždějí. Proto naši fotbaloví fanoušci věří, že i dnešní utkání dovedou do vítězného konce.

Program krajské soutěže dorostu

Heřmanice – Vítkov Svinov – Ostrava – Jih
Klimkovice – Ostrava – Jih Fulnek – Horní Benešov
Studénka – Zlatníky Polanka – Heřmanice
Rýmařov – Darkovičky Dolní Lhota – Klimkovice
KobeřiceFulnek Vítkov – Studénka
Dolní Benešov – Polanka Darkovičky – Kobeřice
Horní Benešov – Dolní Lhota Zlatníky – Rýmařov
Hradec nad Moravicí – Svinov Hradec nad Moravicí – Dolní Benešov

 

Žáci se představí v Budišově

Příští utkání budou naši starší a mladší žáci hrát v neděli 1. října  2017 venku   s Budišovem nad Budišovkou. Mladší žáci startují od 10:00 a starší od 11:30 hodin. Vážení fotbaloví fanoušci, přijeďte v hojném počtu povzbudit naše žákovská mužstva.

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět