Muži A zakončili náročný týden vítězstvím nad Darkovičkami

Třetím zápasem během sedmi dnů zakončili naši hráči A mužstva náročný týden, ze kterého vytěžili úctyhodných 7 bodů a přiblížili se tak ke špičce tabulky KS 1. A třídy. V utkání s Darkovičkami jsme předvedli skvělou úvodní 20-ti minutovku, ze které jsme ale vytěžili pouze branku Adama Šimečka ze 4. minuty. Další dvě velmi dobré příležitosti naši kluci zahodili a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Druhý poločas příliš fotbalové krásy nenabídl, hra se odehrávala především mezi šestnáctkami bez vyložených šancí. Herně navrch měli naši borci, ale až na příležitost Šimečka před koncem utkání, kdy z úhlu minul prázdnou klec, se již skóre neměnilo. Hosté z Darkoviček naši branku během celého zápasu prakticky neohrozili a tak naši uhájili těsné, ale velmi cenné vítězství.

 TJ Sokol Kobeřice – TJ Darkovičky  1:0 (1:0)

Branka: 4. Šimeček Adam

Rozhodčí: Folvarčný Adam – Vojkovský Michael, Neděla Martin 

Diváků: 275

Sestava Kobeřic: Štencel – Schreier, Buchta, Havelka, Wirth René (K), Wirth Robin, Kryštof (89. Čujek), Hlavenka (90. Stuchlík R.), Janík J. (85. Jašek), Kusztubajda (66. Kubný), Šimeček

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět