Program našich fotbalových mužstev

Muži A zajíždějí k mistrovskému utkání do Ludgeřovic 

Po jednobrankové výhře nad Darkovičkami budou svěřenci Tomáše Kamráda hrát na hřišti Ludgeřovic, které jsou po sedmi odehraných zápasech na 6. místě tabulky.

Ludgeřovice dosud vyhrály 4 utkání, 2x remizovaly a 2x prohrály. Soupeřům vsítily 16 a obdržely 12 branek. V domácím prostředí hrály 3 utkání, když 2x vyhrály a jednou remízovaly. V domácím prostředí zatím ještě neprohrály.

Naši hráči nastupují do utkání jako čtvrté mužstvo tabulky. Z osmi odehraných utkání jsme 4x vyhráli, 2x remizovali a stejným počtem prohráli. Venku jsme vyhráli v Bolaticích a remizovali ve Velkých Heralticích, prohráli v Mokrých Lazcích a v Jakubčovicích.

Zajíždíme k utkání s mužstvem, které dosud v domácím prostředí nepohrálo a o to víc se musíme na tohoto soupeře dobře a svědomitě připravit a v utkání podat kvalitní výkon, který by vedl nejlépe k tříbodovému zisku.

Vážení fotbaloví přátelé, zveme vás co nejsrdečněji na utkání krajské soutěže I. A třídy Ludgeřovice – Kobeřice, které se bude hrát v sobotu 7. října 2017 od 15:00 hodin. Odjezd autobusu je ve 13:30 hodin. Přijeďte povzbudit naše fotbalisty a vytvořit jim tak na hřišti tohoto houževnatého soupeře pravou domácí atmosféru. Budou to hodně potřebovat.

Program krajské soutěže I.A třídy

Jakubčovice – Krásné Loučky Velké Heraltice – Slavkov
LudgeřoviceKobeřice Chlebičov – Ludgeřovice
Vítkov – Velké Heraltice Krásné Loučky – Bolatice
Hlubina – Kravaře Mokré Lazce – Darkovičky
Slavkov – Oldřišov KobeřiceVítkov
Bolatice – Mokré Lazce Kravaře – Jakubčovice
Darkovičky – Chlebičov Oldřišov – Hlubina

Muži B hostí doma Budišov nad Budišovkou

Po utkání se Slavií Opava čeká naše „B“ mužstvo v domácím prostředí vedoucí mužstvo okresního přeboru Budišov nad Budišovkou, které zatím v soutěži neprohrálo a jejich jedinou ztrátou je remíza. Soupeřům vsítilo 31 a obdrželo jen 8 branek.

Naši muži „B“ jsou po sedmi odehraných utkáních na 8. místě tabulky, když jsme 4x vyhráli, jednou remizovali a dvakrát prohráli. Soupeřům jsme vsítili 12 a obdrželi devět branek. Naše mužstvo doma 3x vyhrálo a jednou prohrálo.

Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“- Budišov se bude hrát na našem hřišti v sobotu 7. října 2017 od 15:00 hodin. Zveme na toto utkání všechny fotbalové příznivce. Přijďte povzbudit naše „B“ mužstvo v tomto důležitém utkání.  

Program okresního přeboru na tento a příští týden

Hlavnice – Dobroslavice Březová – Hlavnice
Jakartovice – Hněvošice Slavia Opava – Dolní Životice
Otice – Štítina ŠtítinaKobeřice „B“
Kobeřice „B“Budišov nad Budišovkou Dobroslavice – Jakartovice
Slavia Opava – Vřesina Hněvošice – Otice
Stěbořice – Březová Budišov nad Budišovkou – Vřesina
Dolní Životice – Litultovice Litultovice – Stěbořice

Dorostenci budou hrát v Darkovičkách

Po domácím vysokém vítězství s mužstvem Fulneku budou naši dorostenci hrát v Darkovičkách, které jsou po devíti odehraných zápasech na 12. místě krajské soutěže dorostu. Získali 10 bodů a to za 3 vítězství a jednu remízu. V pěti zápasech byli poražení. Na domácím hřišti zatím ještě nevyhráli a jejich bodovými zisky jsou 3 remízy.

Naši jdou do utkání jako vedoucí celek, který ještě neprohrál. Utkání krajské soutěže dorostu Darkovičky – Kobeřice se bude hrát v neděli 8.října 2017 ve 12:45 hodin. Odjezd na utkání je v 11:30 hodin. Zveme všechny fotbalové příznivce našeho dorostu.

Program krajské soutěže dorostu

Svinov – Ostrava – Jih Ostrava – Jih – Dolní Lhota
Fulnek – Horní Benešov Heřmanice – Hradec nad Moravicí
Polanka – Heřmanice Klimkovice – Fulnek
Dolní Lhota – Klimkovice Studénka – Polanka
Vítkov – Studénka Rýmařov – Vítkov
Darkovičky – Kobeřice KobeřiceZlatníky
Zlatníky – Rýmařov Dolní Benešov – Svinov
Hradec nad Moravicí – Dolní Benešov Horní Benešov – Darkovičky

 

Žáci hrájí ve Vítkově

Příští utkání budou naši starší a mladší žáci hrát v sobotu 7. října 2017 venku   s Vítkovem. Mladší žáci budou hrát od 13:00 a starší od 11:15 hodin. Vážení fotbaloví fanoušci, přijeďte v hojném počtu povzbudit naše žákovská mužstva.

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět