Víkendový program našich mužstev

Muži „A“ budou hrát v domácím prostředí s posledním Vítkovem

Po remíze v Ludgeřovicích budou svěřenci Tomáše Kamráda hrát doma s Vítkovem, který se po osmi odehraných zápasech nachází na posledním místě tabulky. Vítkov dosud vyhrál jen jedno utkání, 2x remizoval a 5x prohrál při skóre 10:32.

Naši hráči nastupují do utkání jako druhé mužstvo tabulky. Z devíti odehraných utkání jsme 4x vyhráli, 3x remizovali a dvakrát prohráli. V domácím prostředí jsme ze čtyř utkání tři vyhráli a jednou remizovali.

Doufejme, že i po utkání s Vítkovem si udržíme prozatím výbornou bilanci z domácího hřiště. Budeme sice hrát s posledním celkem I. A třídy, to ale neznamená, že toto střetnutí můžeme vypustit a soupeře podcenit. Musíme jít od samého začátku s plnou chutí a touhou po vítězství. Vždyť právě papírově slabší soupeř se bude chtít na naše fotbalisty vytáhnout. To bude hlavní zbrani soupeře, který na našem hřišti nemá co ztratit.

Vážení fotbaloví přátelé, zveme vás co nejsrdečněji na utkání 11. kola krajské soutěže I. A třídy Kobeřice – Vítkov, které se bude hrát v neděli 15. října 2017 od 15:00 hodin. Přijďte povzbudit naše fotbalisty a vytvořit jim tak skvělou fotbalovou kulisu.

Program krajské soutěže I. A třídy

Velké Heraltice – Slavkov Jakubčovice – Bolatice
Chlebičov – Ludgeřovice Ludgeřovice – Mokré Lazce
Krásné Loučky – Bolatice Vítkov – Chlebičov
Mokré Lazce – Darkovičky Hlubina – Velké Heraltice
Kobeřice – Vítkov Kravaře – Oldřišov
Kravaře – Jakubčovice Slavkov – Kobeřice
Oldřišov – Hlubina Darkovičky – Krásné Loučky

 

Mužstvo „B“ bude hrát v sobotu na Štítině

Po utkání s vedoucím mužstvem, které naše „B“ mužstvo vysoko prohrálo, bude naše „B“ mužstvo hrát ve Štítině, která je po devíti utkáních na předposledním místě okresního přeboru. Dosud získala jen 3 body za jedno vítězství.  Soupeřům vsítila 5 a obdržela 30 branek. Doma zatím mužstvo Štítiny získalo 3 body za jedno vítězství.

Naši hráči nastupují na hřiště soupeře jako pátý celek okresního přeboru. Dosud jsme získali 16 bodů za 5 vítězství a jednu remízu. Ve třech utkáních jsme byli poraženi. Tato fakta můžou být signálem pro naše mužstvo, že i v tomto utkání bychom neměli soupeře podcenit a v utkání vyhrát.

Utkání okresního přeboru Štítina – Kobeřice „B“ se bude hrát v sobotu 14. října od 15:00 hodin. Zveme všechny příznivce naší rezervy.

Program okresního přeboru na tento a příští týden

Březová – Hlavnice Hlavnice – Jakartovice
Slavia Opava – Dolní Životice Otice – Dobroslavice
Štítina – Kobeřice „B“ Kobeřice „B“ – Hněvošice
Dobroslavice – Jakartovice Vřesina – Štítina
Hněvošice – Otice Stěbořice – Slavia Opava
Budišov nad Budišovkou – Vřesina Březová – Litultovice
Litultovice – Stěbořice Dolní Životice – Budišov nad Budišovkou

 

Dorostenci budou hrát v předzápase se Zlatníky

Po první prohře v krajské soutěži budou naši dorostenci hrát doma se Zlatníky, které jsou po deseti odehraných zápasech na 11. místě krajské soutěže dorostu. Získali 12 bodů a to za 3 vítězství a tři remízy při skóre 21:42. Na hřišti soupeře  zatím hráči Zlatník ještě nevyhráli.

Naši dorostenci nastupují do utkání jako vedoucí celek soutěže, když 10x vyhrál a jak už bylo řečeno, prohrál jen jednou. Soupeřům vsítili 52 a obdrželi jen 13 branek.

Utkání krajské soutěže dorostu Kobeřice – Zlatníky se bude hrát v neděli 15. října 2017 ve 12:45 hodin. Zveme všechny fotbalové příznivce našeho dorostu.

Program krajské soutěže dorostu

Ostrava – Jih – Dolní Lhota Polanka – Rýmařov
Heřmanice – Hradec nad Moravicí Fulnek – Ostrava – Jih
Klimkovice – Fulnek Svinov – Dolní Lhota
Studénka – Polanka Darkovičky – Klimkovice
Rýmařov – Vítkov Dolní Benešov – Heřmanice
Kobeřice – Zlatníky Vítkov – Kobeřice
Dolní Benešov – Svinov Zlatníky – Horní Benešov
Horní Benešov – Darkovičky Hradec nad Moravicí – Studénka

 

Příští utkání budou naši žáci hrát v sobotu 14. října 2017 doma s Dolním Benešovem.  Starší žáci budou hrát od 11:15, mladší od 13:00 hod. Vážení fotbaloví fanoušci, přijeďte v hojném počtu povzbudit naše žákovská mužstva.

Program starších a mladších žáků na tento a příští týden

Vítkov – Slavia Opava Břidličná – Město Albrechtice
Fulnek – Vrbno p. P. Vrbno p. P. – Vítkov
Město Albrechtice – Budišov nad Budišovkou Slavia Opava – Kobeřice
Kobeřice – Dolní Benešov Dolní Benešov – Juventus Bruntál
Juventus Bruntál – Břidličná Budišov nad Budišovkou – Fulnek
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět