Výsledky naší mládeže

Dorost – Klimkovice    5:1   (1:0)

V dalším mistrovském utkání KS dorostu jsme přivítali sedmé mužstvo tabulky Klimkovice. Od samého začátku bylo naše mužstvo aktivnější, ale naše šance většinou končili neúspěšně. V 17. min. nakopl míč před branku Kolarčík, následovala střela Hartmanna, kterou brankář vyrazil před Rothera a ten úspěšně dorazil – 1:0. A jelikož do konce poločasu nebyli naši střelci úspěšní, šlo se do kabin s jednobrankovým vedením.

Druhý poločas byl už o něčem jiném. Ve 48. min. si vyměnili míč Kolarčík s Hartmannem a prvně jmenovaný se nemýlil – 2:0. V 54. min. házel aut Seidler, našel Hartmanna, jehož střela byla přesná – 3:0. Hned z protiútoku se nedomluvila naše obrana s brankárem a toho využil hostující Kvaš – 3:1. Z naší strany to však nebylo vše. 80. min. a krásná kombinace Rother – Kolarčík a jeho druhá branka v zápase – 4:1. Konec utkání si nechali na starost naši žáci, kdy Václavík vyslal do šance Stříbného Štěpána, jehož střelu si srazil obránce do sítě a stanovil konečný výsledek utkání na 5:1.

Branky: 48. a 80. Kolarčík, 17. Rother, 54. Hartmann, 82. Stříbný Štěpán – 54. Kvaš

Sestava: Schlischka – Mrovec (71. Kubný Mat.), Švančar, Krzisch, Novák – Seidler (71. Václavík), Kolarčík, Hartmann ( 71. Stříbný Ště.), Peterek (55. Kaspar ),   Stříbný Mar. ( 55. Schiedek ), Rother ( 80. Hanslík )

 

Trenéři: Bitomský, Jurček

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Hradec nad Moravicí – Zlatníky 3:1 (0:1)

Horní Benešov – Svinov 0:1 (0:1)  

Dolní Benešov – Darkovičky 2:1 (2:1)

Rýmařov – Ostrava – Jih 4:3 (2:1)

Studénka – Dolní Lhota 3:1 (1:0)

Heřmanice – Fulnek 0:4 (0:3)

 

Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Kobeřice 18 16 1 1 77:20 49
2. Dolní Benešov 17 13 2 2 55:15 41
3. Hradec nad Moravicí 17 11 3 3 50:25 36
4. Ostrava – Jih 17 9 3 5 48:39 30
5. Dolní Lhota 17 8 2 7 42:33 26
6. Polanka 17 8 2 7 49:46 26
7. Klimkovice 17 7 1 9 49:53 22
8. Studénka 17 6 3 8 25:28 21
9. Svinov 17 6 2 9 32:37 20
10. Darkovičky 17 4 8 5 34:41 20
11. Fulnek 18 6 1 11 42:57 19
12. Horní Benešov 16 6 0 10 27:38 18
13. Zlatníky 17 5 3 9 31:59 18
14. Rýmařov 17 3 2 12 29:57 11
15. Heřmanice 17 3 1 13 20:62 10

 

Starší i mladší žáci porazili vysoko Město Albrechtice

 

Výsledky starších žáků

Břidličná – Vrbno p. P. 4:2 (2:1)

Budišov nad Budišovkou – Dolní Benešov 4:3 (3:2)

Juventus Bruntál – Slavia Opava 4:3 (3:1)

Fulnek – Vítkov 1:2 (1:1)

 

Tabulka krajské soutěže starších žáků

1. Kobeřice 11 9 2 0 75:09 29
2. J. Bruntál 11 9 1 1 57:18 28
3. Vítkov 10 7 1 2 42:19 22
4. D. Benešov 10 7 0 3 55:22 21
5. Sl. Opava 11 6 1 4 53:22 19
6. Budišov 11 5 1 5 48:29 16
7. Fulnek 11 2 1 8 33:51 7
8. Vrbno p. P. 11 2 1 8 23.74 7
9. Břidličná 11 1 2 8 19:75 5
10. M.Albrechtice 11 1 0 10 9:95 3

 

Výsledky mladších žáků

Břidličná – Vrbno p. P. 1:7 (1:4)

Budišov nad Budišovkou – Dolní Benešov 1:3 (1:0)

Juventus Bruntál – Slavia Opava 5:4 (2:3)

Fulnek – Vítkov 3:3 (2:2)

 

Tabulka krajské soutěže starších žáků

1. Kobeřice 11 11 0 0 77:08 33
2. Budišov 11 7 2 2 61:27 23
3. Vrbno p. P. 11 6 2 3 33:40 20
4. J. Bruntál 11 5 2 4 32:35 17
5. M.Albrechtice 11 5 1 5 28:51 16
6. Slavia Opava 11 5 0 6 44:36 15
7. D. Benešov 10 3 2 5 25:29 11
8. Fulnek 11 2 3 6 21:53 9
9. Břidličná 11 2 1 8 37:53 7
10. Vítkov 10 0 3 7 20:46 3
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět