Dorostenci vyhráli ve Zlatníkách, žáci v Benešově a slaví vítězství v krajské soutěži!

Zlatníky – Dorost  2:4 (1:2)

Své další mistrovské utkání KS dorostu sehráli naši hráči na půdě Zlatník. Do první šance se dostali domácí, ale náš brankář Schlischka byl proti. V 9. min. trefil Rother tyč, aby o minutu později vybojoval míč Kolarčík a přesnou střelou rozvlnil síť – 0:1. Radost však netrvala dlouho ve 13 min. zahrávali domácí trestný kop, naše obrana zapomněla na Fiedlera a bylo srovnáno – 1:1. V 18. min. utekl domácí obraně Stříbný Mar. a jeho zakončení bylo přesné a stanovilo poločasový výsledek na 1:2.

Ve druhém poločase se dostal do velké šance Rother, trefil však jen domácího brankáře. V 63. min. se ve vápně uvolnil Hartmann, dobře vystřelil, domácí brankář stačil jen vyrazit k osamocenému Stromskému a vedli jsme 1:3. V 67. min. prošel míč naším vápnem a nehlídaný Krajíček dorážel do prázdné branky – 2:3. Konečnou podobu zápasu přinesla 76. min., kdy přihrávku Martina Stříbného dorážel Rother opět do brankáře, ale volný Kaspar udělal naším věrným fanouškům radost, když upravil výsledek zápasu na konečných 2:4.

SESTAVA: Schlischka ( 63. Strzibný ) – Mrovec, Švancar,Krzisch, Novák – Stromský (77. Stříbný  Štěp.), Kolarčík, Hartmann, Kaspar – Stříbný Mar.( 77. Schiedek), Rother ( 83. Kubný Mat.)

Výsledky krajské soutěže dorostu

Hradec nad MoravicíHeřmanice 0:0 (1:1)

Dolní LhotaOstrava – Jih 5:0 (4:0)

FulnekKlimkovice 10:1 (5:0)

SvinovDolní Benešov 2:2 (2:2)

PolankaStudénka 5:1 (2:0)

Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Kobeřice 22 19 2 1 89:24 59
2. D. Benešov 21 15 3 3 67:27 48
3. Hradec 21 13 5 3 59:31 44
4. Polanka 22 12 2 8 72:56 38
5. Ova – Jih 22 10 3 9 58:57 33
6. Dolní Lhota 21 10 2 9 49:36 32
7. Darkovičky 21 6 8 7 50:50 26
8. Studénka 21 7 4 10 30:42 25
9. Fulnek 22 7 3 12 64:69 24
10. Klimkovice 22 7 3 12 53:75 24
11. Zlatníky 22 7 3 12 41:78 24
12. Svinov 21 6 4 11 42:49 22
13. Rýmařov 21 5 2 14 40:66 17
14. Heřmanice 21 3 2 16 22:76 11


Program krajské soutěže dorostu v tomto a příštím kole

Ostrava – Jih – Fulnek Polanka – Kobeřice
Heřmanice – Dolní Benešov Fulnek – Dolní Lhota
Klimkovice – Darkovičky Svinov – Heřmanice
Studénka – Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí – Rýmařov
Rýmařov – Polanka Darkovičky – Ostrava – Jih
Dolní Lhota – Svinov Dolní Benešov – Studénka
Zlatníky – Klimkovice


Starší i mladší žáci porazili Dolní Benešov a jsou jistými vítězi krajské soutěže!

Výsledky starších žáků

Dolní Benešov – Kobeřice 2:3 (2:3)

Slavia OpavaVítkov 1:4 (1:3)

Vrbno p. P.Fulnek 2:5 (2:1)

BřidličnáJuventus Bruntál 0:11 (0:4)

Budišov nad BudišovkouMěsto Albrechtice 13:1 (4:0)

Tabulka krajské soutěže starších žáků

1. Kobeřice 16 14 2 0 99:14 44
2. Juventus Bruntál 16 12 2 2 83:27 38
3. Dolní Benešov 16 11 1 4 97:35 34
4. Vítkov 16 10 2 4 70:32 32
5. Slavia Opava 15 9 1 5 90:28 28
6. Budišov 15 7 1 7 67:43 22
7. Fulnek 16 4 2 10 50:67 14
8. Vrbno p. P. 16 3 1 12 38:108 10
9. Břidličná 16 1 2 13 19:123 5
10. Město Albrechtice 16 1 0 15 13:149 3

Výsledky mladších žáků

Dolní Benešov – Kobeřice 0:3 (0:2)

Slavia OpavaVítkov 2:2 (2:1)

Vrbno p. P.Fulnek 7:3 (3:1)

BřidličnáJuventus Bruntál 3:2 (1:0)

Budišov nad BudišovkouMěsto Albrechtice 7:2 (6:1)


Tabulka krajské soutěže mladších žáků

1. Kobeřice 16 16 0 0 102:10 48
2. Budišov 15 10 2 3 82:34 32
3. Vrbno p. P. 16 8 3 5 48:60 27
4. Juventus Bruntál 16 6 2 8 41:54 20
5. Slavia Opava 14 6 1 7 56:45 19
6. Město Albrechtice 16 5 3 8 40:74 18
7. Dolní Benešov 16 4 4 8 45:51 16
8. Fulnek 16 4 4 8 36:75 16
9. Břidličná 15 4 1 10 51:71 13
10. Vítkov 16 3 4 9 39:66 13

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět