Výsledky naší mládeže

Dorostenci v posledním utkání podlehli Dolnímu Benešovu

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Dolní Benešov – Kobeřice 5:1 (2:1)

Svinov – Studénka 2:0 (1:0)

Darkovičky – Fulnek 5:3 (4:2)

Heřmanice – Rýmařov 2:13 (1:5)

Zlatníky – Dolní Lhota 0:2 (0:1)


Tabulka krajské soutěže dorostu 2017-2018

1. Kobeřice 26 21 3 2 98:33 66
2. D. Benešov 26 20 3 3 100:33 63
3. Hradec 26 16 5 5 77:38 53
4. Polanka 26 14 4 8 86:64 46
5. Dolní Lhota 26 13 3 10 60:41 42
6. Darkovičky 26 9 10 7 68:56 37
7. Ostrava – Jih 26 11 3 12 64:75 36
8. Studénka 26 9 4 13 38:50 31
9. Fulnek 26 9 3 14 76:78 30
10. Svinov 26 8 4 14 51:62 28
11. Klimkovice 26 8 3 15 58:96 27
12. Zlatníky 26 7 4 15 43:90 25
13. Rýmařov 26 7 3 16 66:88 24
14. Heřmanice 26 3 2 21 27:108 11

 

Výsledky  soutěže starší přípravky Kobeřice

Kobeřice – Oldřišov 8:4 (3:2)

Štěpánkovice – Kobeřice 3:16 (2:5)

Kobeřice – Rohov „A“ 3:9 (1:5)

Kobeřice – Chuchelná 7:5 (3:2)

Kobeřice – Bolatice 3:9 (1:4)

Služovice – Kobeřice 2:7 (2:4)

Strahovice – Kobeřice 7:2 (4:1)

Rohov „B“ – Kobeřice 6:5 (3:2)

Kobeřice – Hněvošice 4:2 (2:1)

Kobeřice – Štěpánkovice 8:3 (5:1)

Rohov „A“ – Kobeřice 7:2 (3:0)

Kobeřice – Rohov „B“ 3:20 (2:6)

Chuchelná – Kobeřice 4:3 (1:3)

Kobeřice – Strahovice 12:2 (7:1)

Oldřišov – Kobeřice 5:7 (2:5)

Hněvošice – Kobeřice 1:8 (0:4)

Kobeřice – Služovice 17:6 (8:3)

Bolatice – Kobeřice 6:5 (1:3)


Výsledky  soutěže mladší přípravky Kobeřice

Kobeřice – Oldřišov 16:4 (6:2)

Štěpánkovice – Kobeřice 5:8 (1:3)

Kobeřice – Hlučín 13:2 (9:0)

Kobeřice – Mokré Lazce 14:2 (8:2)

Chlebičov – Kobeřice 2:8 (1:4)

Kobeřice – Bolatice 13:2 (5:1)

Služovice – Kobeřice 6:7 (2:5)

Kobeřice – Dolní Benešov 8:5 (3:3)

Kobeřice – Štěpánkovice 3:10 (2:6)

Hlučín – Kobeřice 7:18 (3:7)

Mokré Lazce – Kobeřice 5:4 (2:3)

Kobeřice – Chlebičov 8:4 (5:2)

Oldřišov – Kobeřice 2:6 (1:4)

Dolní Benešov – Kobeřice 2:7 (0:4)

Kobeřice – Služovice 12:10 (5:5)

Bolatice – Kobeřice 9:14 (3:9)

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět