Výsledky naší mládeže

Dorost – Dolní Lhota 2:4 (2:2)

První domácí utkání jsme sehráli proti Dolní Lhotě. A začali jsme vcelku dobře, kdy

v 6. min. našel Rother Martina Stříbneho a ten přehodil brankáře – 1:0. Ve 14. min. byl ve vápně faulován Stříbný Mar. a následný pok. kop s přehledem proměnil Hartmann a bylo to 2:0. Hosté utkání nezabalili a ve 27. a 35. min. brankami Žídka a Vůjtka vyrovnali na 2:2. V závěru poločasu nejprve Hartmann hlavičkoval těsně mimo a Kolarčík orazítkoval břevno.

Druhý poločas se hrál nahoru dolů, ale brankově se prosadili pouze hosté. V 78. min z trestného kopu a v 83. min. střelou zdálky se prosadil Žídek a svým hattrickem stanovil konečný výsledek zápasu na 2:4. Byť jsme opět prohráli, tak svým výkonem jsme nebyli horší než hosté.

BRANKY: 6 Stříbný Mar., 14 Hartmann (PK)  – 27,78 a 83 Žídek, 35 Vůjtek

SESTAVA: 

Schlischka – Novák, Mrovec, Lehkých, Kubný  – Hartmann ( 51 Seidler ), Kolarčík

( 86 Kaspar R.), Stříbný Ště., Kaspar N.( 69 Václavík). – Stříbný Mar.( 86 Moravec),

Rother ( 75 Schiedel)

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Hlučín BHradec nad Moravicí 4:1 (3:0)

Světlá Hora Dolní Benešov 0:9 (0:4)

SvinovHáj ve Slezsku 3:1 (0:1)

DarkovičkyPolanka 4:0 (2:0)

FulnekRýmařov 5:2 (1:1)  

Velká PolomVřesina 5:0 (2:0)

 

Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Darkovičky 3 3 0 0 16:0 9
2. Dolní Lhota 3 3 0 0 13:3 9
3. Polanka 3 2 0 1 16:5 6
4. Hlučín B 2 2 0 0 9:4 6
5. Velká Polom 3 2 0 1 12:11 6
6. Hradec nad Moravicí 3 1 1 1 8:8 4
7. Dolní Benešov 2 1 0 1 12:5 3
8. Svinov 2 1 0 1 4:6 3
9. Fulnek 3 1 0 2 10:14 3
10. Háj ve Slezsku 2 0 1 1 3:5 1
11. Rýmařov 3 0 1 2 5:12 1
12. Světlá Hora 3 0 1 2 2:22 1
13. Kobeřice 2 0 0 2 3:8 0
14. Vřesina 2 0 0 2 0:10 0

 

Starší a mladší žáci měli o minulém víkendu volno

 

Výsledky krajského přeboru starších žáků

DarkovičkyRýmařov 1:9 (1:3)

FC Vítkovice 1919Horní Suchá 2:3 (1:1)

KopřivniceNový Jičín 1:2 (1:2)

Ostrava – JihMFK Havířov 0:11 (0:4)

BrušperkMFK Karviná B 4:1 (2:0)

Nový JičínJablunkov 1:1 (0:1)


Tabulka krajského přeboru starších žáků

1. MFK Havířov 2 2 0 0 15:0 6
2. Krnov 2 2 0 0 14:1 6
3. Nový Jičín 2 1 1 0 3:2 4
4. Kobeřice 1 1 0 0 7:0 3
5. Rýmařov 2 1 0 1 9:3 3
6. Horní Suchá 1 1 0 0 3:2 3
7. Brušperk 2 1 0 1 4:5 3
8. MFK Karviná B 2 1 0 1 3:4 3
9. Jablunkov 2 0 1 1 1:4 1
10. Kopřivnice 1 0 0 1 1:2 0
11. FC Vítkovice 1919 2 0 0 2 2:10 0
12. Darkovičky 1 0 0 1 1:09 0
13. Ostrava – Jih 2 0 0 2 1:22 0

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

DarkovičkyRýmařov 3:10 (1:3)

FC Vítkovice 1919Horní Suchá 8:0 (6:0)

JablunkovKrnov 1:2 (0:2)

KopřivniceNový Jičín 1:8 (0:3)

Ostrava – JihMFK Havířov 4:2 (3:1)

BrušperkMFK Karviná B 0:5 (0:2)

Nový JičínJablunkov 5:1 (4:0)

 

Tabulka krajského přeboru mladších žáků

1. Nový Jičín 2 2 0 0 13:2 6
2. MFK Karviná B 2 2 0 0 11:1 6
3. Ostrava – Jih 2 1 1 0 6:4 4
4. Krnov 2 1 1 0 4:3 4
5. FC Vítkovice 1919 2 1 0 1 10:3 3
6. Rýmařov 2 1 0 1 11:9 3
7. Kobeřice 1 1 0 0 3:2 3
8. MFK Havířov 2 1 0 1 4:5 3
9. Jablunkov 2 0 0 2 2:7 0
10. Brušperk 2 0 0 2 1:7 0
11. Darkovičky 1 0 0 1 3:10 0
12. Kopřivnice 1 0 0 1 1:8 0
13. Horní Suchá 1 0 0 1 0:8 0
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět