Výsledky naší mládeže

Dorostenci ani napotřetí nezvítězili

Rýmařov – Dorost  (6:1  (4:1)

Našim dorostencům se nedělní utkání v Rýmařově vůbec nevydařilo. Už ve 26. min. jsme po dvou brankách domácího Pechy prohrávali 2:0. Ve 30. min. zahráli domácí ve vápně rukou a nařízenou penaltu proměnil Hartmann – 2:1. V závěru poločasu po chybách celé obrany se dorážkou trefil Tihelka a po rohu hlavou Mikula a naši poločas prohráli 4:1.

V 51. min. si nerozuměli Švančar s brankářem Strzibným a toho využil domácí Pecha a završil hattrick – 5:1. Poslední ránu nám zasadil domácí Tihelka, který hlavou stanovil konečný výsledek utkání na 6:1.

I ve třetím utkání sezóny jsme nehráli dobře a tak jsme z Rýmařova odjížděli s pořádným výpraskem.

BRANKY: 19., 26. a 51. Pecha, 32. a 83. Tihelka, 42. Mikula   –    30. Hartmann (PK)

SESTAVA: Strzibný – Novák (46 .Kaspar N), Mrovec, Krzisch, Kubný , Seidler (57. Kaspar R), Hartmann (63. Mrázek), Stříbný Št. (77. Moravec), Stromský (46. Schiedek), Rother ( 59. Václavík), Švančar

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Háj ve SlezskuDarkovičky 5:2 (2:1)

Dolní LhotaHlučín B 2:2 (2:0)

VřesinaFulnek 4:3 (2:1)

PolankaVelká Polom 3:3 (2:1)

Hradec nad MoravicíSvětlá Hora 7:0 (3:0)

Dolní BenešovSvinov 4:0 (4:0)

 

Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Dolní Lhota 4 3 1 0 15:5 10
2. Darkovičky 4 3 0 1 18:5 9
3. Polanka 4 2 1 1 19: 8 7
4. Hradec 4 2 1 1 15:8 7
5. Hlučín B 3 2 1 0 11:6 7
6. Velká Polom 4 2 1 1 15:14 7
7. Dolní Benešov 3 2 0 1 16:5 6
8. Háj ve Slezsku 3 1 1 1 8:7 4
9. Rýmařov 4 1 1 2 11:13 4
10. Fulnek 4 1 0 3 13:18 3
11. Svinov 3 1 0 2 4:10 3
12. Vřesina 3 1 0 2 4:13 3
13. Světlá Hora 4 0 1 3 2:29 1
14. Kobeřice 3 0 0 3 4:14 0

 

 

Žáci vyhráli s Darkovičkami  i v Kopřivnici

 

Výsledky krajského přeboru starších žáků

Kobeřice – Darkovičky 13:0 (5:0)  

 

Branky: 4., 21., 60. Pašek Daniel, 13., 64. Urbiš František, 20., 38. Kolečkář Tomáš, 26., 54. Stuchlík Ondřej, 55. Mrovec Jakub, 57. Bielák Teodor, 61. Nevřela Jan,  68. Kretek Tadeáš

Kopřivnice – Kobeřice 3:5 (3:2)

Branky: 9., 15., 33 Hlaváč Bruno – 13. Pašek Daniel, 22. Kolečkář Tomáš, 52. Vitásek Tobiáš, 63. Stuchlík Ondřej, 66. Buchta Adam

 

Tabulka krajského přeboru starších žáků

1.     MFK Havířov   4   4   0   0   24:1   12
2.     TJ Sokol Kobeřice   3   3   0   0   25:3   9
3.     TJ Depos Horní Suchá   3   3   0   0   11:4   9
4.     MFK Karviná B   4   3   0   1   13:6   9
5.     FK Krnov   4   2   0   2   16:7   6
6.     SK Jiskra Rýmařov   4   2   0   2   13:7   6
7.     FC Vítkovice 1919   4   2   0   2   14:13   6
8.     SK Brušperk   4   2   0   2   6:10   6
9.     FK Nový Jičín   4   1   1   2   7:10   4
10.     FC Kopřivnice   3   1   0   2   8:8   3
11.     FC Ostrava – Jih   4   1   0   3   4:30   3
12.     1. FK Spartak Jablunkov   4   0   1   3   3:13   1
13.     MFK Kravaře   2   0   0   2   1:10   0
14.     FK Darkovičky   3   0   0   3   2:25   0

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

Kobeřice – Darkovičky 4:3 (2:1)

Branky: 10., 44. Kubný David, 20. Mrovec Max, 38. Václavík Adam – 9. Havránek Robin, 5., 22. Schauer Petr

 

Kopřivnice – Kobeřice 2:4 (1:3)

Branky: 13. Pavlištík Daniel, 37. Matyášek Václav – 1., 6., 51. Václavík Adam, 4. Vitásek Maxmilián

 

Tabulka krajského přeboru mladších žáků

1.     FK Krnov   4   3   1   0   20:7   10
2.     SK Jiskra Rýmařov   4   3   0   1   22:10   9
3.     FC Vítkovice 1919   4   3   0   1   16:5   9
4.     FK Nový Jičín   4   3   0   1   20:10   9
5.     TJ Sokol Kobeřice   3   3   0   0   11:7   9
6.     MFK Karviná B   4   3   0   1   15:16   9
7.     1. FK Spartak Jablunkov   4   2   0   2   17:9   6
8.     FC Ostrava – Jih   4   1   1   2   13:13   4
9.     FK Darkovičky   3   1   0   2   19:15   3
10.     MFK Kravaře   2   1   0   1   8:4   3
11.     MFK Havířov   4   1   0   3   5:16   3
12.     SK Brušperk   4   0   0   4   5:16   0
13.     FC Kopřivnice   3   0   0   3   4:22   0
14.     TJ Depos Horní Suchá   3   0   0   3   2:27   0
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět