Víkendový program našich mužstev

V domácím prostředí se Suchými Lazcemi

Po vydařeném derby s Bolaticemi budou hráči našeho A mužstva hostit nováčka soutěže ze Suchých Lazců, který je průběžně na posledním místě krajské soutěže  I.A třídy. Zatím hráči Suchých Lazců nezískali ani bod a k utkání s naším celkem nastupují po porážce s Vřesinou 1:2.

Naši hráči jsou v tomto utkání jasnými favority a jiný výsledek než vítězství si oni ani fanoušci nepřipouštějí, ale bylo by velikou chybou nastupovat k utkání předem jako vítězové a svého soupeře podcenit. Také v tomto utkání musíme hrát s nasazením a svého soupeře nepodcenit zvláště, když soupeř nemá co ztratit a bude se chtít u nás vytáhnout.      

Utkání TJ Sokol Kobeřice – Suché Lazce se bude hrát v neděli 9. září 2018 od 16:00 hodin. Zveme všechny fotbalové fanoušky.

Program IA.třídy v tomto a příštím  kole

Chlebičov – Jakubčovice Velké Heraltice – Kravaře
Ludgeřovice – Fulnek Fulnek – Darkovičky
Mokré Lazce – Bolatice  Jakubčovice – Ludgeřovice
Darkovičky – Velké Heraltice Bolatice – Chlebičov
Kravaře – Štěpánkovice  Kobeřice – Mokré Lazce
Vřesina – Slavkov Slavkov – Suché Lazce
Kobeřice – Suché Lazce Štěpánkovice – Vřesina

 

Muži B budou hrát s Píští

Hráči naší rezervy budou v dalším utkání okresního přeboru hrát v domácím prostředí s celkem Píště, který je na 11. místě tabulky okresního přeboru. Má celkem 4 body za jedno vítězství a jednu remízu. Mužstvo Slavie Píšť sestoupilo do okresního přeboru z krajské soutěže I.B třídy.

Pro naše béčko by mělo hovořit domácí prostředí. Tak věřme, že hráči naší rezervy se konečně vzchopí a dovedou toto utkání konečně ke kýženému prvnímu vítězství v této fotbalové sezóně.

Utkání TJ Sokol Kobeřice B – Slavia Píšť  se bude hrát v sobotu 8. září od 16:00 hodin. Zveme všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

Toto a příští kolo hrají

Hlavnice – Vávrovice Jakartovice – Kobeřice „B“
Kobeřice „B“ – Píšť Vávrovice – Litultovice
Stěbořice – Dobroslavice Březová – Hlavnice 
Těškovice – Vřesina Slavia Opava – Služovice
Štítina – Slavia Opava Dobroslavice – Těškovice
Služovice – Březová Vřesina – Štítina 
Litultovice – Jakartovice Píšť – Stěbořice

 

Dorostenci zajíždějí k dalšímu utkání do Fulneku

Po porážce s Rýmařovem budou hrát naši dorostenci ve Fulneku, kteří jsou na 10. místě tabulky krajské soutěže. Odehráli 4 utkání, když jednou vyhráli a tři prohráli. Naši jsou na posledním místě bez bodů a v této sezóně se jim zatím nedaří. Soupeřům jsme vsítili pouze čtyři branky a obdrželi jich 14.

Utkání dorostu Fulnek – Kobeřice se bude hrát v sobotu 8. září od 12:30 hodin. Zveme všechny příznivce našeho dorostu.

Toto  a příští kolo hrají

Velká Polom – Háj ve Slezsku Hradec nad Moravicí – Darkovičky
Světlá Hora – Dolní Lhota Polanka – Fulnek
FulnekKobeřice Rýmařov – Světlá Hora
Darkovičky – Dolní Benešov Kobeřice – Hlučín B
Svinov – Hradec nad Moravicí Háj ve Slezsku – Vřesina
Vřesina – Polanka Dolní Benešov – Velká Polom
Hlučín B – Rýmařov Dolní Lhota – Svinov

 

V příštím kole sehrají starší a mladší žáci domácí utkání s celkem Horní Suché. Utkání krajského přeboru starších a mladších žáků Kobeřice – Horní Suchá  se bude hrát v sobotu 9. září od 12:15 pro starší a 14:30 pro mladší žáky.

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět