Dorostenci poprvé vyhráli, žáci porazili Horní Suchou!

Fotbal Fulnek- Dorost 1:5 (0:1)

K utkání do Fulneku jsme po třech porážkách odjížděli s respektem. V prvním poločase se hra přelévala ze strany na stranu a první šanci měli domácí, ale náš brankář vyrazil. Ve 24. min. vybojoval míč Stříbný Mar. a přesnou střelou stanovil poločasový výsledek 0:1.

Druhý poločas jsme začali dobře, Stříbný Mar. byl faulován ve vápně a následný pok. kop s přehledem proměnil – 0:2. V 60. min. přihrál krásně Rother Hartmannovi a bylo to už 0:3. V 70. min. se kopala penalta také na domácí straně, o které věděl snad jen rozhodčí, a domácí Šesták snížil na 1:3. V 74. min. našel Stříbný Mar. Seidlera a jeho střela skončila v síti – 1:4.  V 85. min. se ke střele odhodlal Stříbný Mar.  a hattrickem stanovil konečný výsledek zápasu na 1:5. Za bojovnost v celém utkání zasloužené vítězství našeho mužstva.

Branky: 70 (Pk) Šesták  – 24,46 (PK) a 85 Stříbný Mar, 60 Hartmann, 74 Seidler

Sestava: Schlischka – Novák, Švančar, Krzisch (89. Kaspar R ), Mrovec  – Hartmann (76. Kaspar N ), Stříbný Št., Rother, Stříbný Mar., Seidler (85. Václavík ), Stromský (83. Schiedek )

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Hlučín B – Rýmařov 3:0 (0:0)

Vřesina – Polanka 1:5 (1:3)

Svinov – Hradec nad Moravicí 0:2 (0:0)

Darkovičky – Dolní Benešov 1:1 (0:1)

Světlá Hora – Dolní Lhota 0:6 (0:3)

Velká Polom – Háj ve Slezsku 4:2 (3:2)


Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Darkovičky 5 4 1 0 20:1 13
2. Dolní Lhota 5 4 1 0 21:5 13
3. Polanka 5 3 1 1 24:9 10
4. Hradec 5 3 1 1 17:8 10
5. Hlučín B 4 3 1 0 14:6 10
6. Velká Polom 5 3 1 1 19:16 10
7. Dolní Benešov 4 2 1 1 17:6 7
8. Svinov 5 2 0 3 7:14 6
9. Rýmařov 5 1 1 3 11:16 4
10. Kobeřice 4 1 0 3 9:15 3
11. Fulnek 5 1 0 4 14:23 3
12. Vřesina 5 1 0 4 7:21 3
13. Háj ve Slezsku 4 0 1 3 5:12 1
14. Světlá Hora 5 0 1 4 2:35 1

 

Žáci porazili Horní Suchou

Výsledky krajského přeboru starších žáků

Darkovičky – Brušperk 0:3 (0:1)

FC Vítkovice 1919 – Krnov 3:5 (2:1)  

Kravaře – Nový Jičín 0:3 (0:2)

Jablunkov – MFK Karviná B 1:1 (0:0)

Ostrava – Jih – Rýmařov 2:7 (2:2)

Kopřivnice – MFK Havířov 0:9 (0:2)


Tabulka krajského přeboru starších žáků

1. MFK Havířov 5 5 0 0 33:1 15
2. Kobeřice 4 4 0 0 29: 12
3. MFK Karviná B 5 3 1 1 14:7 10
4. Krnov 5 3 0 2 21:10 9
5. Rýmařov 5 3 0 2 20:9 9
6. Horní Suchá 4 3 0 1 11:8 9
7. Brušperk 5 3 0 2 9:10 9
8. Nový Jičín 5 2 1 2 10:10 7
9. Vítkovice 1919 5 2 0 3 17:18 6
10. Kopřivnice 4 1 0 3 8:17 3
11. Ostrava – Jih 5 1 0 4 6:37 3
12. Jablunkov 5 0 2 3 4:14 2
13. Kravaře 3 0 0 3 1:13 0
14. Darkovičky 4 0 0 4 2:28 0

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

Darkovičky – Brušperk 11:3 (6:0)

FC Vítkovice 1919 – Krnov 2:0 (1:0)

Kravaře – Nový Jičín 4:3 (2:1)

Jablunkov – MFK Karviná B 0:4 (0:2)

Ostrava – Jih – Rýmařov 0:6 (0:3)

Kopřivnice – MFK Havířov 2:3 (0:1)

 

Tabulka krajského přeboru mladších žáků

1. Rýmařov 5 4 0 1 28:1 12
2. Vítkovice 919 5 4 0 1 18:5 12
3. Kobeřice 4 4 0 0 19:11 12
4. MFK Karviná 5 4 0 1 19:16 12
5. Krnov 5 3 1 1 20: 9 10
6. Nový Jičín 5 3 0 2 23:14 9
7. Darkovičky 4 2 0 2 30:18 6
8. Kravaře 3 2 0 1 12:7 6
9. Jablunkov 5 2 0 3 17:13 6
10. MFK Havířov 5 2 0 3 8:18 6
11. Ostrava – Jih 5 1 1 3 13:19 4
12. Brušperk 5 0 0 5 8:27 0
13. Kopřivnice 4 0 0 4 6:25 0
14. Horní Suchá 4 0 0 4 6:35 0
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět