Výsledky naší mládeže

Dorost – Hlučín B  2:1 (0:1)

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Dolní LhotaSvinov 5:0 (0:0)

Háj ve SlezskuVřesina 5:2 (3:1)

Dolní BenešovVelká Polom 0:1 (0:0)

RýmařovSvětlá Hora 4:0 (1:0)

Hradec nad MoravicíDarkovičky 6:2 (2:0)

Hlučín BHáj ve Slezsku 8:1 (6:0)


Dohrávka 2. Kola

Dorost – FC Dolní Benešov  2:0 (1:0)

Branky: 10. Seidler Matouš, 87. Stromský Filip

 

Tabulka krajské soutěže dorostu

1.     Sokol Dolní Lhota   6   5   1   0   26:5   16  
2.     FK Darkovičky   6   4   1   1   22:7   13  
3.     FC Hlučín B   6   4   1   1   23:9   13  
4.     TJ Hradec nad Moravicí   6   4   1   1   23:10   13  
5.     TJ Velká Polom   6   4   1   1   20:16   13  
6.     FK SK Polanka   5   3   1   1   24:9   10  
7.     TJ Sokol Kobeřice   6   3   0   3   13:16   9  
8.     FC Dolní Benešov   6   2   1   3   17:9   7  
9.     SK Jiskra Rýmařov   6   2   1   3   15:16   7  
10.     TJ Vítkovice – Svinov   6   2   0   4   7:19   6  
11.     Háj ve Slezsku   6   1   1   4   11:22   4  
12.     Fotbal Fulnek   5   1   0   4   14:23   3  
13.     FC Vřesina   6   1   0   5   9:26   3  
14.     TJ Světlá Hora   6   0   1   5   2:39   1  

 

Žáci hráli s Novým Jičínem, v týdnu pak dohrávku v Kravařích

 

Výsledky krajského přeboru starších žáků

Horní SucháDarkovičky 5:0 (1:0)

MFK Karviná BKopřivnice 3:0 (1:0)

MFK HavířovFC Vítkovice 1919 4:1 (3:0)

RýmařovJablunkov 3:0 (0:0)

KrnovKravaře 3:1 (2:1)

BrušperkOstrava – Jih 8:0 (5:0)

 

Dohrávka 4. Kola:

MFK Kravaře – TJ Sokol Kobeřice  0:3  (0:2)

Branky: 14. Kolečkář Tomáš, 21. Stuchlík Ondřej, 46. Urbiš František

 

Tabulka krajského přeboru starších žáků

1.     MFK Havířov   6   6   0   0   37:2   18  
2.     TJ Sokol Kobeřice   6   6   0   0   35:5   18  
3.     MFK Karviná B   6   4   1   1   17:7   13  
4.     SK Jiskra Rýmařov   6   4   0   2   23:9   12  
5.     FK Krnov   6   4   0   2   24:11   12  
6.     SK Brušperk   6   4   0   2   17:10   12  
7.     TJ Depos Horní Suchá   6   4   0   2   17:12   12  
8.     FK Nový Jičín   6   2   1   3   12:13   7  
9.     FC Vítkovice 1919   6   2   0   4   18:22   6  
10.     FC Kopřivnice   6   2   0   4   12:21   6  
11.     MFK Kravaře   6   1   0   5   12:19   3  
12.     FC Ostrava – Jih   6   1   0   5   6:45   3  
13.     1. FK Spartak Jablunkov   6   0   2   4   4:17   2  
14.     FK Darkovičky   6   0   0   6   2:43   0  

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

Nový Jičín – Kobeřice 2:1 (1:1)

Horní Suchá – Darkovičky 1:7 (1:4)

MFK Karviná B – Kopřivnice 0:0 (0:0)

MFK Havířov – FC Vítkovice 1919 1:3 (1:1)

Rýmařov – Jablunkov 3:1 (2:1)

Krnov – Kravaře 2:3 (1:2)

Brušperk – Ostrava – Jih 4:4 (2:0)


Dohrávka 4. Kola:

MFK Kravaře – TJ Sokol Kobeřice  4:2  (2:1)

Branky: 6. Čiminga Jakub, 20., 48., 50., 59. Veleba Ondřej – 25. Václavík Adam, 43. Kubný David

 

Tabulka krajského přeboru mladších žáků

1.     SK Jiskra Rýmařov   6   5   0   1   31:11   15  
2.     FC Vítkovice 1919   6   5   0   1   21:6   15  
3.     MFK Karviná B   6   4   1   1   19:16   13  
4.     FK Darkovičky   6   4   0   2   39:20   12  
5.     FK Nový Jičín   6   4   0   2   25:15   12  
6.     MFK Kravaře   6   4   0   2   20:13   12  
7.     TJ Sokol Kobeřice   6   4   0   2   22:17   12  
8.     FK Krnov   6   3   1   2   22:12   10  
9.     1. FK Spartak Jablunkov   6   2   0   4   18:16   6  
10.     MFK Havířov   6   2   0   4   9:21   6  
11.     FC Ostrava – Jih   6   1   2   3   17:23   5  
12.     FC Kopřivnice   6   1   1   4   18:25   4  
13.     SK Brušperk   6   0   1   5   12:31   1  
14.     TJ Depos Horní Suchá   6   0   0   6   7:54   0  
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět