Výsledky naší mládeže

Dorostenci měli náročný program, ze kterého vytěžili maximum!

Pro dorost byl minulý týden hodně hektický, neboť jsme hráli svá utkání v neděli, ve

středu a v sobotu. Takže popořádku:

 

Neděle 16.9  KOBEŘICE   –   HLUČÍN B        2   :   1      ( 0:1 )

Kvalitní utkání, kdy po prohraném poločasu jsme soupeře po přestávce svou bojovnosti

a trpělivou hrou nakonec porazili.

BRANKY: 49. Hartmann ( PK ), 65. Stromský  – 40. Müller ( PK )

 

Středa 19.9  KOBEŘICE   –   DOL. BENEŠOV     2   :    0      ( 1:0 )

Dohrávka 1. kola byla hodně vyrovnaná a místy dosti vyhecovaná z obou stran. Nakonec se nám v závěru zápasu podařilo dát pojišťovací branku a tím zápas rozhodnout.

BRANKY: 10. Seidler, 86. Stromský

 

Sobota 22.9  SVĚTLÁ HORA   –   KOBEŘICE       1     :    7       (  0:5  )

 Sobotní utkání jsme začali hodně dobře, kdy už ve 4. min. jsme vedli 0:2. Nejprve se po rohu Stříbneho Štěp. trefil hlavou Stříbný Mar a poté našel Hartmann ideálně Seidlera, který nezaváhal. Ve 23. min. se přímo z rohu trefil Seidler a tentýž hráč zkompletoval hattrick, když ve 35. min. byl faulován a proměnil následný PK – 0:4. Ve 45. min. byl faulován Hartmann a následný PK proměnil Kolarčík – 0:5.

V poločase jsme udělali nějaké změny, ale stále jsme byli lepším celkem, bohužel jsme začali zahazovat tutové šance ( Stromský, Václavík). Branky jsme se dočkali v 65. min., kdy Stromský proměnil sólo po přihrávce Hartmanna – 0:6. V 87. min. se dočkali i domácí, když potrestali chybu Nováka a špatné vyběhnutí brankáře Strzibneho a Oslej snížil na 1:6. Poslední brankový zápis měl v 89. min. Stromský, který proměnil přihrávku Hartmanna a stanovil konečné skóre utkání na 1:7.

Naši dorostenci vyhráli počtvrté za sebou, tak věřme, že jim forma vydrží i do dalších

zápasu.

BRANKY: 4., 23. a 35. Seidler, 3. Stříbný Mar, 45. Kolarčík, 63. a 89. Stromský  – 87. Oslej

SESTAVA: Strzibný – Mrovec ( 46. Novák ), Švavčar, Krzisch ( 46. Schiedek ), Kubný   – Hartmann, Rother, Kolarčík ( 46. Stromský ), Stříbný Ště. ( 71. Václavík ), Stříbný Mar. – Seidler ( 71. Mrázek )

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

DarkovičkyDolní Lhota 3:1 (1:0)

Dolní BenešovVřesina 7:0 (2:0)

FulnekHlučín B 0:2 (0:0)

SvinovRýmařov 2:1 (1:0)

PolankaHáj ve Slezsku 16:2 (7:0)  

Velká PolomHradec nad Moravicí 4:2 (3:0)


Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Dolní Lhota 7 5 1 1 27:8 16
2. Darkovičky 7 5 1 1 25:8 16
3. Hlučín B 7 5 1 1 25:9 16
4. Velká Polom 7 5 1 1 24:18 16
5. Polanka 6 4 1 1 40:11 13
6. Hradec 7 4 1 2 25:14 13
7. Kobeřice 7 4 0 3 20:17 12
8. Dolní Benešov 7 3 1 3 24:9 10
9. Svinov 7 3 0 4 9:20 9
10. Rýmařov 7 2 1 4 16:18 7
11. Háj ve Slezsku 7 1 1 5 13:38 4
12. Fulnek 6 1 0 5 14:25 3
13. Vřesina 7 1 0 6 9:33 3
14. Světlá Hora 7 0 1 6 3:46 1

 

 

Starší i mladší žáci vyhráli s Krnovem

 

Výsledky krajského přeboru starších žáků

Horní SucháNový Jičín 2:1 (0:0)

DarkovičkyOstrava – Jih 1:1 (0:0)

FC Vítkovice 1919MFK Karviná B 6:2 (4:0)

Kobeřice – Krnov 3:2 (2:0)

KravařeMFK Havířov 1:3 (0:2)

KopřivniceRýmařov 3:5 (2:3)

JablunkovBrušperk 1:6 (0:3)


Tabulka krajského přeboru starších žáků

1. Havířov 7 7 0 0 40:3 21
2. Kobeřice 7 7 0 0 38:7 21
3. Rýmařov 7 5 0 2 28:12 15
4. Brušperk 7 5 0 2 23:11 15
5. H. Suchá 7 5 0 2 19:13 15
6. Karviná B 7 4 1 2 19:13 13
7. Krnov 7 4 0 3 26:14 12
8. Vítkovice 7 3 0 4 24:24 9
9. Nový Jičín 7 2 1 4 13:15 7
10. Kopřivnice 7 2 0 5 15:26 6
11. Ova – Jih 7 1 1 5 7:46 4
12. Kravaře 7 1 0 6 13:22 3
13. Jablunkov 7 0 2 5 5:23 2
14. Darkovičky 7 0 1 6 3:44 1

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

Horní SucháNový Jičín 2:12 (2:7)

DarkovičkyOstrava – Jih 6:3 (4:0)

FC Vítkovice 1919MFK Karviná B 8:1 (5:1)

Kobeřice – Krnov 7:1 (2:0)

KravařeMFK Havířov 4:1 (1:1)

KopřivniceRýmařov 2:4 (2:3)

JablunkovBrušperk 4:2 (3:0)


Tabulka krajského přeboru mladších žáků

1. Rýmařov 7 6 0 1 35:13 18
2. Vítkovice 1919 7 6 0 1 29:7 18
3. Darkovičky 7 5 0 2 45:23 15
4. Nový Jičín 7 5 0 2 37:17 15
5. Kravaře 7 5 0 2 25:14 15
6. Kobeřice 7 5 0 2 29:19 15
7. MFK Karviná B 7 4 1 2 20:24 13
8. Krnov 7 3 1 3 23:19 10
9. Jablunkov 7 3 0 4 22:18 9
10. MFK Havířov 7 2 0 5 10:25 6
11. Ostrava – Jih 7 1 2 4 20:29 5
12. Kopřivnice 7 1 1 5 20:29 4
13. Brušperk 7 0 1 6 14:35 1
14. Horní Suchá 7 0 0 7 9:66 0

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět