Dorostenci porazili Svinov, žáci střídavě úspěšní v Havířově

Dorost – Svinov 4:1 (3:0)

V neděli se na našem hřišti představilo deváté mužstvo tabulky, celek Svinova. Už v 6. min. střílel na branku hostů Stříbný Štěp., míč se od brankáře odrazil k dobíhajícímu Rotherovi a bylo to 1:0. Po této brance se utkání vyrovnalo a na další branku jsme čekali do 35. min., kdy centroval Seidler, hostující brankář míč neudržel a dorážející Hartmann zvýšil na 2:0. Ve 45. min. našel přihrávající Kolarčik rozběhnutého Seidlera a ten neměl problém se zakončením 3:0.

Druhý poločas už neměl ty parametry naší hry z minulých zápasů. Bylo tam hodně nepřesnosti a před brankou soupeře to taky moc nesedělo. A tak hosté využili jedné z mála šanci a v 77. min. po akci snížil Glabazňa na 3:1. Závěr však patřil našim a po celkem divné přihrávce Kaspara N. dorážel Rother a stanovil konečný výsledek utkání na 4:1.

 

BRANKY: 6. a 85. Rother, 35. Hartmann, 45. Seidler   –  77. Glabazňa

 

SESTAVA: Schlischka – Mrovec, Švančar, Krzisch, Kubný  ( 66. Novák ) – Hartmann ( 78. Kaspar N. ), Rother, Stříbný Štěp. ( 66. Schiedek ), Stříbný Mar.( 66. Václavík ) – Kolarčík ( 46. Stromský ), Seidler ( 78. Kaspar R.)

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Hlučín B – Světlá Hora 11:0 (6:0)

Dolní Lhota – Velká Polom 1:2 (0:2)

Háj ve Slezsku – Fulnek 1:0 (1:0)

Dolní Benešov – Polanka 4:2 (3:0)

Rýmařov – Darkovičky 6:2 (4:0)

Hradec nad Moravicí – Vřesina 5:3 (3:2)

 

Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Hlučín B 8 6 1 1 36:9 19
2. V. Polom 8 6 1 1 26:19 19
3. D. Lhota 8 5 1 2 28:10 16
4. Hradec 8 5 1 2 30:17 16
5. Darkovičky 8 5 1 2 27:14 16
6. Kobeřice 8 5 0 3 24:18 15
7. Polanka 7 4 1 2 42:15 13
8. D Benešov 8 4 1 3 28:11 13
9. Rýmařov 8 3 1 4 22:20 10
10. Svinov 8 3 0 5 10:24 9
11. Háj ve/Sl 8 2 1 5 14:38 7
12. Fulnek 7 1 0 6 14:26 3
13. Vřesina 8 1 0 7 12:38 3
14. Sv. Hora 8 0 1 7 3:57 1

 

Žáci střídavě úspěšní s Havířovem

 

Výsledky krajského přeboru starších žáků

MFK Havířov – Kobeřice 5:1 (1:1)

Nový Jičín – Darkovičky 4:2 (4:0)

MFK Karviná B – Kravaře 10:1 (3:1)

Krnov – Horní Suchá 4:0 (0:0)

Rýmařov – FC Vítkovice 1919 9:1 (5:0)

Brušperk – Kopřivnice 2:0 (0:0)

Ostrava – Jih – Jablunkov 1:1 (0:1)


Tabulka krajského přeboru starších žáků

1. MFK Havířov 8 8 0 0 45:4 24
2. Kobeřice 8 7 0 1 39:12 21
3. Rýmařov 8 6 0 2 37:13 18
4. Brušperk 8 6 0 2 25:11 18
5. MFK Karviná B 8 5 1 2 29:14 16
6. Krnov 8 5 0 3 30:14 15
7. Horní Suchá 8 5 0 3 19:17 15
8. Nový Jičín 8 3 1 4 17:17 10
9. FC Vítkovice 1919 8 3 0 5 25:33 9
10. Kopřivnice 8 2 0 6 15:28 6
11. Ostrava – Jih 8 1 2 5 8:47 5
12. Kravaře 8 1 0 7 14:32 3
13. Jablunkov 8 0 3 5 6:24 3
14. Darkovičky 8 0 1 7 5:48 1

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

MFK Havířov – Kobeřice 1:4 (1:1)

Nový Jičín – Darkovičky 3:4 (3:3)

MFK Karviná B – Kravaře 3:3 (1:2)

Krnov – Horní Suchá 5:0 (1:0)

Rýmařov – FC Vítkovice 1919 4:3 (2:1)

Brušperk – Kopřivnice 1:13 (0:5)

Ostrava – Jih – Jablunkov 4:6 (1:3)


Tabulka krajského přeboru mladších žáků

1. Rýmařov 8 7 0 1 39:16 21
2. Darkovičky 8 6 0 2 49:26 18
3. FC Vítkovice 1919 8 6 0 2 32:11 18
4. Kobeřice 8 6 0 2 33:20 18
5. Kravaře 8 5 1 2 28:17 16
6. Nový Jičín 8 5 0 3 40:21 15
7. MFK Karviná B 8 4 2 2 23:27 14
8. Krnov 8 4 1 3 28:19 13
9. Jablunkov 8 4 0 4 28:22 12
10. Kopřivnice 8 2 1 5 33:30 7
11. MFK Havířov 8 2 0 6 11:29 6
12. Ostrava – Jih 8 1 2 5 24:35 5
13. Brušperk 8 0 1 7 15:48 1
14. Horní Suchá 8 0 0 8 9:71 0
               
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět