Víkendový program našich mužstev

K dalšímu utkání cestujeme do Darkoviček

Mezi zajímavé duely 9. kola krajské soutěže I. A třídy bude patřit také utkání našeho celku se třetími Darkovičkami, které mají 15 bodů. Darkovičky v průběhu osmi podzimních utkání 4x vyhráli, 3x remizovali a prohráli jen jednou s Fulnekem 1:2.

Naši hráči A mužstva jsou na vedoucí pozici krajské soutěže I. A třídy s 22 body. V dosavadním průběhu vyhráli sedm utkání a remizovali s Fulnekem. Soupeř z Darkoviček jde do utkání po remíze v Bolaticích. Naši nastupují do utkání po vítězství s Ludgeřovicemi 3.0.

Utkání krajské soutěže I. A třídy Darkovičky – TJ Sokol Kobeřice se bude hrát v neděli 7. října v 15:00 hodin. Odjezd k utkání ve 13:30 hodin. Zveme všechny naše fotbalové fanoušky.

Program I. A třídy v tomto a příštím kole

Suché Lazce – Chlebičov Velké Heraltice – Suché Lazce
Ludgeřovice – Mokré Lazce Fulnek – Štěpánkovice
Darkovičky – Kobeřice Jakubčovice – Slavkov
Kravaře – Bolatice Chlebičov – Ludgeřovice
Vřesina – Jakubčovice Mokré Lazce – Darkovičky
Slavkov – Fulnek Bolatice – Vřesina
Štěpánkovice – Velké Heraltice Kobeřice – Kravaře

 

Muži B budou hrát se Slavií Opava

Po utkání v Březové budou hrát muži B v domácím prostředí, kde přivítají vedoucí celek okresního přeboru Slavií Opava, která má na svém kontě 6 vítězství, jednu remízu a prohrála jen v domácím prostředí s Vřesinou 1:2.

Naši hráči jsou v tabulce okrasního přeboru poslední, když 6x prohráli a jen jeden bod zaznamenali za remízu s nováčkem soutěže Služovicemi. Favoritem v tomto utkání jsou hosté z Opavy, ale naši hráči nemají v tomto utkání co ztratit.

Utkání Kobeřice B – Slavia Opava se bude hrát v sobotu 6. října 2018 od 15:00 hodin. Přijďte povzbudit naše B mužstvo.

Toto a příští kolo hrají

Stěbořice – Štítina Vávrovice – Stěbořice
Hlavnice – Dobroslavice Březová – Jakartovice
Jakartovice – Vávrovice Slavia Opava – Píšť
Kobeřice „B“Slavia Opava Dobroslavice – Litultovice
Píšť – Březová Těškovice – Hlavnice
Litultovice – Vřesina Štítina – Služovice
Služovice – Těškovice VřesinaKobeřice „B“

 

Dorostenci budou hrát venku s Darkovičkami

Stejně jako naši muži A budou hrát naši dorostenci, ale o den dříve, s mužstvem Darkoviček, které mají 16 bodů a jsou na pátém místě krajské soutěže dorostu. V dosavadním průběhu 5x vyhráli, 1x remizovali a 2x prohráli.

Naši dorostenci jsou s 15 body na 6. místě a vítězství se Svinovem bylo páté v řadě.

Utkání krajské soutěže dorostu Darkovičky – Kobeřice se  hrát v sobotu 6. října 2018 od 12:30 hodin. Odjezd k  v 11:30 hodin. Zveme všechny příznivce našeho dorostu.

Toto  a příští kolo hrají

Velká Polom – Rýmařov Hradec nad Moravicí – Háj ve Slezsku
Polanka – Hradec nad Moravicí Světlá Hora – Svinov
Fulnek – Světlá Hora Rýmařov – Vřesina
Darkovičky – Kobeřice Dolní Lhota – Polanka 
Svinov – Hlučín B Kobeřice – Velká Polom
Vřesina – Dolní Lhota Dolní Benešov – Fulnek
Háj ve Slezsku – Dolní Benešov Hlučín B – Darkovičky

 

V příštím kole budou starší a mladší žáci hrát v domácím prostředí s celkem Karviné B.   Utkání krajského přeboru Kobeřice – Karviná B  se bude hrát v sobotu 6. října  2018   od 11:30 pro starší a 13:00 hodin pro mladší žáky. Zveme všechny příznivce našich žákovských mužstev.

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět