Víkendový program našich mužstev

Čeká nás očekávané derby s Kravařemi!

Očekávány duel s Kravařemi je tady. Bude se jednat o velmi vypjaté utkání, kdy ani jedno z mužstev neprodá svou „kůži“ lacino. Mužstvo MFK Kravaře k nám zajíždí po bezbrankové remíze s Bolaticemi. V současné době se nachází na sedmém místě se 13 body a s bilancí 3 výher, 2 remíz a 4 porážek.

Naši hráči jsou na vedoucí pozici krajské soutěže I. A třídy s 23 body. Do utkání s Kravařemi jdeme po bezbrankové remíze s Darkovičkami. Celkově jsme vyhráli 7x, 2x jsme remizovali a dosud jsme neprohráli.

Popřejme naším hráčům, aby se jim v utkání dařilo a jejich úsilí aby vedlo ke kýženému vítězství.

Utkání TJ Sokol Kobeřice – MFK Kravaře se bude hrát v neděli 14. října 2018 od 15:00 hodin. Zveme všechny fanoušky dobrého fotbalu.

Program I. A třídy v tomto a příštím kole

Velké Heraltice – Suché Lazce Suché Lazce – Ludgeřovice
Fulnek – Štěpánkovice Velké Heraltice – Fulnek
Jakubčovice – Slavkov Darkovičky – Chlebičov
Chlebičov – Ludgeřovice Kravaře – Mokré Lazce
Mokré Lazce – Darkovičky VřesinaKobeřice
Bolatice – Vřesina Slavkov – Bolatice
Kobeřice – Kravaře Štěpánkovice – Jakubčovice

 

 

Muži B budou hrát s Vřesinou

Po utkání se Slavií Opava budou hrát muži B venku ve Vřesině u Hlučína, která je v současné době na 7. místě tabulky okresního přeboru. V devíti utkáních 4x vyhrála, 3x remizovala a ve dvou utkáních byla poražena.

Naši hráči jsou v okresním přeboru poslední, když ještě nevyhráli, 1x remizovali a 7x byli poraženi.

Utkání okresního přeboru  Vřesina – Kobeřice B se bude hrát v neděli 14. října 2018 od 15:00 hodin.  Zveme všechny příznivce našeho B mužstva.

Toto a příští kolo hrají

Vávrovice – Stěbořice Stěbořice – Služovice
Březová – Jakartovice Hlavnice – Štítina
Slavia Opava – Píšť Kobeřice „B“Dobroslavice
Dobroslavice – Litultovice Jakartovice – Slavia Opava
Těškovice – Hlavnice Vávrovice – Březová
Štítina – Služovice Píšť – Vřesina
VřesinaKobeřice „B“ Litultovice – Těškovice

 

Dorostenci budou hrát předzápas s Velkou Polomí

Po utkání s Darkovičkami budou naši dorostenci hrát s Velkou Polomí, která se nachází v současné době na 2. místě tabulky krajské soutěže dorostu. Mají 20 bodů a na vedoucí Hlučín B ztrácejí pouhé dva body.

Naši dorostenci jsou sedmí s patnácti body, když 5x vyhráli a 4x prohráli. V utkání s Velkou Polomí budou mít naši dorostenci možnost odčinit porážku z Darkoviček a tak všichni fanoušci věří, že se jim to podaří.

Utkání krajské soutěže dorostu TJ Sokol Kobeřice – Velká Polom se bude hrát v neděli 14. října 2018 od 12:45 hodin na našem hřišti. Zveme všechny fanoušky našeho dorostu.

Toto  a příští kolo hrají

Hradec nad Moravicí – Háj ve Slezsku Velká Polom – Hlučín B
Světlá Hora – Svinov Polanka – Rýmařov
Rýmařov – Vřesina Darkovičky – Světlá Hora
Dolní Lhota – Polanka  Fulnek – Svinov
Kobeřice – Velká Polom VřesinaKobeřice
Dolní Benešov – Fulnek Háj ve Slezsku – Dolní Lhota
Hlučín B – Darkovičky Dolní Benešov – Hradec nad Moravicí

 

V příštím kole budou starší a mladší žáci hrát venku s  celkem Rýmařova. Utkání krajského přeboru Rýmařov – Kobeřice se bude hrát v sobotu 13. října  2018  od 9:00 pro starší a 10:45 hodin  pro mladší  žáky.  Zveme všechny příznivce našich žákovských mužstev.

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět