Výsledky naší mládeže

Dorost – Velká Polom  5:1 (2:1)

Po porážce v Darkovičkách k nám zavítalo druhé mužstvo tabulky, a to nováček z Velké

Polomi. Už v 5. min. se skóre měnilo, to když z dálky napřáhl hostující Stadtherr a k údivu všech, včetně našeho brankáře, to bylo 0:1. V 9. min. se hlavou netrefil Seidler, aby o dvě minuty později po krásné akci Hartmanna srovnal tentýž hráč na 1:1. Ve 37. min. neproměnil Hartmann pok. kop, ale vše si vynahradil ve 44. min., kdy po přihrávce Stříbneho Mar. svou střelu umístil přesně – 2:1.

Hosté byli i po přestávce hodně nepříjemným mužstvem, ale branky jsme dávali už jen my. V 62. min. kopal Stříbný Mar. roh a dorážel Rother – 3:1. V závěru utkání, kdy už na hřišti byli všichni náhradníci, se v 85. min. dostal k míči Stříbný Štěp. a jeho nádherné sólo skončilo krásnou střelou a vedli jsme 4:1. Konec obstarali náhradníci, když Nováková přihrávka našla Václavíka a ten vstřelil první dorostenecký gól a upravil na konečných 5:1.

SESTAVA: Schlischka – Mrovec, Kolarčík, Krzisch, Kubný – Hartmann ( 77. Novák ), Rother ( 70. Václavík ), Stříbný Štěp. ( 86. Kaspar R.), Stříbný Mar., Seidler ( 46. Kaspar N.), Schiedek ( 81. Mrázek )

Branky: 10. Seidler Matouš, 44. Hartmann Adam, 61. Rother Filip, 84. Stříbný Štěpán, 88. Václavík David – 4. Stadtherr Jan

Výsledky krajské soutěže dorostu

Hlučín B – Darkovičky 4:1 (2:1)

Dolní Benešov – Fulnek 2:1 (1:1)

Dolní Lhota – Polanka 4:1 (1:1)

Rýmařov – Vřesina 0:0 (0:0)

Světlá Hora – Svinov 1:0 (0:0)

Hradec nad Moravicí – Háj ve Slezsku 4:4 (2:2)

 

Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Hlučín B 10 8 1 1 45:10 25
2. Dolní Lhota 10 7 1 2 41:12 22
3. Velká Polom 10 6 2 2 30:27 20
4. Dolní Benešov 10 6 1 3 33:12 19
5. Darkovičky 10 6 1 3 30:19 19
6. Hradec nad Moravicí 10 5 3 2 36:23 18
7. Kobeřice 10 6 0 4 30:21 18
8. Polanka 9 4 2 3 45:21 14
9. Rýmařov 9 3 2 4 25:23 11
10. Svinov 10 3 0 7 10:30 9
11. Háj ve Slezsku 10 2 2 6 18:45 8
12. Světlá Hora 10 1 2 7 4:57 5
13. Fulnek 9 1 1 7 15:28 4
14. Vřesina 9 1 0 8 13:47 3

 

Starší žáci porazili vysoko Rýmařov, mladší žáci prohráli

 

SK Jiskra Rýmařov – St. žáci    2:3   (1:3)

Branky: 16. Hrabina Ondřej (pen.), 58. Köhler Filip – 6., 20. Harazim Ivo, 12. Buchta Adam

 

Výsledky krajského přeboru starších žáků

MFK Karviná B – Horní Suchá 0:2 (0:2)

MFK Havířov – Nový Jičín 9:0 (3:0)

Krnov – Darkovičky 3:0 (2:0)

Brušperk – Kravaře 5:1 (2:0)

Ostrava – Jih – FC Vítkovice 1919 0:2 (0:1)

Rýmařov – Kobeřice 2:3 (1:3)

Jablunkov – Kopřivnice 1:1 (0:0)

 

Tabulka krajského přeboru starších žáků

1. MFK Havířov 10 10 0 0 57:04 30
2. Kobeřice 10 9 0 1 49:14 27
3. Rýmařov 10 7 0 3 41:16 21
4. Brušperk 10 7 0 3 33:16 21
5. Krnov 10 6 0 4 33:15 18
6. Horní Suchá 10 6 0 4 21:20 18
7. MFK Karviná B 10 5 1 4 29:23 16
8. FC Vítkovice 1919 10 5 0 5 31:36 15
9. Nový Jičín 10 4 1 5 18:26 13
10. Kopřivnice 10 3 1 6 22:31 10
11. Jablunkov 10 1 4 5 9:25 7
12. Ostrava – Jih 10 1 2 7 10:55 5
13. Kravaře 10 1 0 9 15:39 3
14. Darkovičky 10 0 1 9 5:53 1

 

SK Jiskra Rýmařov – Ml. žáci    4:1   (2:0)            

Branky: 19., 24., 37., 42. Wenzel Ronald – 56. Kubný David

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

MFK Karviná B – Horní Suchá 5:1 (2:1)

MFK Havířov – Nový Jičín 1:7 (0:4)

Krnov – Darkovičky 4:7 (2:4)

Brušperk – Kravaře 1:4 (1:0)

Ostrava – Jih – FC Vítkovice 1919 1:1 (1:0)

Rýmařov – Kobeřice 4:1 (2:0)

Jablunkov – Kopřivnice 2:3 (1:1)

 

Tabulka krajského přeboru mladších žáků

1. Rýmařov 10 9 0 1 49:17 27
2. Darkovičky 10 8 0 2 60:31 24
3. FC Vítkovice 1919 10 7 1 2 41:13 22
4. MFK Karviná B 10 6 2 2 31:30 20
5. Nový Jičín 10 6 1 3 48:23 19
6. Kravaře 10 6 1 3 32:24 19
7. Kobeřice 10 6 0 4 36:27 18
8. Krnov 10 4 2 4 33:27 14
9. Kopřivnice 10 4 1 5 40:33 13
10. Jablunkov 10 4 0 6 31:29 12
11. MFK Havířov 10 2 1 7 12:36 7
12. Ostrava – Jih 10 1 3 6 26:40 6
13. Brušperk 10 0 1 9 17:60 1
14. Horní Suchá 10 0 1 9 10:76

1

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět