No image

Vřesina – TJ Sokol Kobeřice B 0:2 (0:1)

Poslední Kobeřice zaskočily na venkovním hřišti Vřesinou, která se v posledních zápasech výsledkově i herně trápí. Již po dvou minutách vystrašil hostujícího gólmana Stříbného jedovatou střelou Boháč. Kobeřic se prosadily v 8. minutě, kdy si na rohu šestnáctky zpracoval míč Mrva a nechytatelně ho zavěsil k tyči – 0:1. Vřesina ještě do přestávky reagovala tyčkou Boháče a rovněž Felgetrágerem, jenž nedokázal uklidit balon do odkryté kasy.

Hned zkraje druhého poločasu zasadily Kobeřice domácím druhý gólový úder, když zpoza šestnáctky vypálíl Hahn a brankář Lampart vůbec nereagoval – 0:2. V dalšín průběhu zápasu se snaha Vřesiny měnila v křeč, takže si hosti v pohodě dokráčeli za prvním třemi body v sezoně (zdroj Region Opavsko)..

Branky: 8. Mrva David, 49. Hahn Robin

Sestava: Stříbný (K), Gargoš R., Bečica, Návrat (73. Rycka), Ullrich (83. Wittek), Petroš, Chudík, Hahn, Mrva D., Otlík, Lasák D. (90. Konečný)