Výsledky naší mládeže

Vřesina – Dorost  2:7(0:5)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli k nováčkovi do Vřesiny. Už ve 3 min. se krásně trefil Kolarčík – 0:1. Ve 13. min. se dostal míč k volnému Mrovcovi a ten z dobrých 30 metrů vymetl domácí šibenici – 0:2. Ve 36. min. prošel do vápna domácích Hartmann a jeho centr za pomoci domácího obránce skončil v síti – 0:3. O minutu později míč doputoval k Václavíkovi a ten si věděl rady – 0:4. Konečnou podobu první půle obstaral Kolarčík, jehož centr k překvapení všech skončil v síti – 0:5.

Ve druhém poločase se postupně na hřiště dostali všichni náhradníci a byť jsme měli převahu a šance, tak už jsme tak produktivní nebyli. V 70. min. prostrčil míč mezi obránci Rother a Stříbný Štěp. proměnil své sólo – 0:6. V 77. min. se k míči dostal Schiedek a své skvělé sólo proměnil – 0:7. Poté u našeho mužstva poklesla koncentrace a domácí v 79. min. po rohu a v 83. min. z penalty upravili skóre utkání na konečných 2:7.

Branky: 79. Návrat Dalibor, 84. Gloser Dominik (pen.) – 2., 42. Kolarčik Andreas, 13. Mrovec Tomáš, 35. Obrusník Matěj (vl.), 36. Václavík David, 70. Stříbný Štěpán, 77. Schiedek Daniel

SESTAVA: Strzibný – Novák, Švancar ( 74. Kubný ), Krzisch ( 69. Hermann ), Mrovec ( 62. Mrázek ) – Hartmann ( 59. Kaspar N.), Rother, Stříbný Štěp. ( 74. Seidler), Stříbný Mar. ( 52 Stromský ) –  Kolarčík ( 52 Schiedek ), Václavík

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Dolní BenešovHradec nad Moravicí 0:5 (0:2)

FulnekSvinov 1:8 (0:1)

DarkovičkySvětlá Hora 5:1 (3:0)

PolankaRýmařov 2:2 (2:1)

Velká PolomHlučín B 2:4 (2:4)

 

Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Hlučín B 11 9 1 1 49:12 28
2. Dolní Lhota 10 7 1 2 41:12:00 22
3. Darkovičky 11 7 1 3 35:20:00 22
4. Hradec n/M 11 6 3 2 41:23 21
5. Kobeřice 11 7 0 4 37:23 21
6. Velká Polom 11 6 2 3 32:31 20
7. Dolní Benešov 11 6 1 4 33:17 19
8. Polanka 10 4 3 3 47:23 15
9. Rýmařov 10 3 3 4 27:25 12
10. Svinov 11 4 0 7 18:31 12
11. Háj ve Slezsku 10 2 2 6 18:45 8
12. Světlá Hora 11 1 2 8 5:62 5
13. Fulnek 10 1 1 8 16:36 4
14. Vřesina 10 1 0 9 15:54 3

 

 

Žáci hráli s Brušperkem

 

St. žáci – Spolek SK Brušperk  1:1  (1:1)

Branky: 10. Pašek Daniel – 5. Matula Miroslav

 

Výsledky krajského přeboru starších žáků

Nový JičínMFK Karviná B 3:1 (2:1)

Horní SucháRýmařov 1:3 (1:0)

DarkovičkyKopřivnice 0:8 (0:2)

FC Vítkovice 1919Jablunkov 2:2 (2:1)

KrnovMFK Havířov 2:4 (1:2)

KravařeOstrava – Jih 5:2 (3:0)


Tabulka krajského přeboru starších žáků

1. MFK Havířov 11 11 0 0 61:06 33
2. Kobeřice 11 9 1 1 50:15 28
3. Rýmařov 11 8 0 3 44:17 24
4. Brušperk 11 7 1 3 34:17 22
5. Krnov 11 6 0 5 35:19 18
6. Horní Suchá 11 6 0 5 22:23 18
7. MFK Karviná B 11 5 1 5 30:26 16
8. FC Vítkovice 1919 11 5 1 5 33:38 16
9. Nový Jičín 11 5 1 5 21:27 16
10. Kopřivnice 11 4 1 6 30:31 13
11. Jablunkov 11 1 5 5 11:27 8
12. Kravaře 11 2 0 9 20:41 6
13. Ostrava – Jih 11 1 2 8 12:60 5
14. Darkovičky 11 0 1 10 5:61 1

Ml. žáci – Spolek SK Brušperk  6:4  (2:2)

              

Branky: 1., 35., 39. Václavík Adam, 6. Birtek Michal, 42. Mrovec Max, 52. Kubný David – 25. Škopek Samuel, 26., 57. Švesták Jan, 51. Novobilský Dominik

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

Nový JičínMFK Karviná B 6:0 (1:0)

Horní SucháRýmařov 0:8 (0:6)

DarkovičkyKopřivnice 4:2 (2:0)

FC Vítkovice 1919Jablunkov 3:2 (3:0)

KrnovMFK Havířov 1:4 (1:1)

KravařeOstrava – Jih 3:0 (1:0)


Tabulka krajského přeboru mladších žáků

1. Rýmařov 11 10 0 1 57:17 30
2. Darkovičky 11 9 0 2 64:33 27
3. FC Vítkovice 1919 11 8 1 2 44:15 25
4. Nový Jičín 11 7 1 3 54:23 22
5. Kravaře 11 7 1 3 35:24 22
6. Kobeřice 11 7 0 4 42:31 21
7. MFK Karviná B 11 6 2 3 31:36 20
8. Krnov 11 4 2 5 34:31 14
9. Kopřivnice 11 4 1 6 42:37 13
10. Jablunkov 11 4 0 7 33:32 12
11. MFK Havířov 11 3 1 7 16:37 10
12. Ostrava – Jih 11 1 3 7 26:43 6
13. Brušperk 11 0 1 10 21:66 1
14. Horní Suchá 11 0 1 10 10:84 1
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět