Víkendový program našich mužstev

Poslední utkání v domácím prostředí sehrajeme proti Slavkovu

V posledním  utkání v domácím prostředí hostí fotbalisté našeho A mužstva fotbalisty Slavkova, kteří jsou po 11. kole I. A třídy na 10. místě tabulky krajské soutěže I.A třídy. Dosud vyhráli 4 utkání, jednou remizovali a 6x byli poraženi.

Naši jdou do utkání po jednobrankovém vítězství ve Vřesině, které dosáhli brankou Šimečka z 87. minuty. Soupeř hrál v minulém kole s Bolaticemi, které porazil 3:2. Do utkání jdeme jako vedoucí celek soutěže, ale vzhledem k tomu, že Slavkov v minulém kole vyhrál, nesmíme jej podcenit a měli bychom navázat na výsledky z minulých kol. Musíme hrát i v tomto utkání s plným nasazením a oufejme, že to bude stačit na plný bodový zisk. Můžeme tak vítězstvím oslavit 100 let od vzniku Československé republiky. 

Utkání TJ Sokol Kobeřice – Slavkov se bude hrát neděli 28. října 2018 od 14:00 hodin. Zveme na toto utkání všechny fotbalové fanoušky   

Program I. A třídy v tomto a příštím kole

Fulnek – Suché Lazce Štěpánkovice – Kobeřice (sobota 3.11.)
Jakubčovice – Velké Heraltice Velké Heraltice – Bolatice
Chlebičov – Kravaře Fulnek – Jakubčovice
Ludgeřovice – Darkovičky Darkovičky – Suché Lazce
Mokré Lazce – Vřesina Kravaře – Ludgeřovice
Bolatice – Štěpánkovice Vřesina – Chlebičov
Kobeřice – Slavkov Slavkov – Mokré Lazce

 

Muži B budou hrát v Těškovicích

Po utkání s Dobroslavicemi, které naše B mužstvo prohrálo v domácím prostředí 1:4, budou hrát venku v Těškovicích, které jsou v současné době na předposledním místě okresního přeboru. Do utkání s naším B mužstvem jdou po remíze 1:1, kterou uhráli v Litultovicích. Těškovice v dosavadní sezoně 1x vyhráli, 3x remizovali a 7x prohráli. Mají tedy o dva body více než naše mužstvo. Našim hráčům půjde o to, že se v případě vítězství odpoutají od posledního místa.

Naši hráči jsou poslední a mají 4 body za jedno vítězství a jednu remízu. V osmi případech byli poraženi.

Utkání Těškovice – Kobeřice B se bude hrát v sobotu 27. října 2018 od 14:00 hodin.

Toto a příští kolo hrají

Březová – Stěbořice Hlavnice – Stěbořice
Slavia Opava – Vávrovice Kobeřice „B“Štítina
Dobroslavice – Píšť Píšť – Těškovice
TěškoviceKobeřice „B“ Jakartovice – Dobroslavice
Štítina – Litultovice Vávrovice – Vřesina
Služovice – Hlavnice Březová – Slavia Opava
Vřesina – Jakartovice Litultovice – Služovice

 

Dorostenci budou hrát doma s Polankou

Naši dorostenci budou v posledním domácím utkání hrát s Polankou, která je na 8. místě krajské soutěže. Má na svém kontě 12 bodů, když 4x vyhrála, 3x remizovala a 3x prohrála. Do utkání s námi jdou po domácí remíze 2:2 s Rýmařovem.

Naši dorostenci jsou na 5. místě s 21 body. Do utkání s Polankou jdou po vysokém vítězství 7:2, které dosáhli ve Vřesině. Věřme, že i utkání a Polankou se naším dorostencům vydaří a dovedou jej do vítězného konce.  

Utkání krajské soutěže dorostu Kobeřice – Polanka  se  hrát v neděli 28. října 2018 od 11:45 hodin. Zveme všechny příznivce našeho dorostu.

Toto  a příští kolo hrají

Hradec nad Moravicí – Fulnek Velká Polom – Svinov
Světlá Hora – Velká Polom Darkovičky – Fulnek
Svinov – Darkovičky Polanka – Hlučín B
Rýmařov – Háj ve Slezsku Hradec nad Moravicí – Dolní Lhota 
Kobeřice – Polanka Vřesina – Světlá Hora
Hlučín B – Vřesina Háj ve SlezskuKobeřice
Dolní Lhota – Dolní Benešov Dolní Benešov – Rýmařov

 

V příštím kole budou žáci hrát v domácím prostředí s  celkem Ostrava-Jih.

Utkání krajského přeboru žáků Ostrava-Jih – Kobeřice se bude hrát v sobotu 27. října  2018 od 9:00 pro starší a 10:45 hodin pro mladší žáky. Společný odjezd je v 7:15 hodin. Zveme všechny příznivce našich žákovských mužstev.

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět