A muži s přehledem porazili Kozmice

V dalším přípravném utkání narazili naši hráči na účastníka 1. B třídy z Kozmic. Utkání se odehrálo na rezervním hřišti v Oldřišově. I vzhledem k těžkému terénu a silnému větru předvedli naši hráči celkem slušný výkon a porazili svého soupeře s přehledem 4:0.

K poslednímu přípravnému utkání před startem jarních bojů v 1. A třídě nastoupí naši hráči v sobotu 16.3. od 10 hod proti Slavkovu. Vzhledem k počasí se bude hrát buďto v Chlebičově na umělce nebo v Oldřišově na trávě.

 

Kobeřice – Kozmice   4:0 (3:0)

 
Branky: Šimeček 2x, Wirth Robin, Mezera
Sestava: Štencel, Čujek (Švančar), Buchta, Hartmann, Wirth René (Ševior), Wirth Robin (Rother), Stuchlík P. (Mezera), Kubný (Kolarčík), Kryštof (Stříbný), Šimeček, Oberherr Jan
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět