TJ Sokol Kobeřice B – TJ Sokol Litultovice   0:4 (0:2)

Kobeřice B – Litultovice  0:4

V prvním dějství se velmi dlouho hrálo mezi oběma šestnáctkami. Domácí zahrozili z přímého kopu Malchárka. Litultovice se pouze zastřelovaly na druhé straně nepřesnými pokusy. Po půlhodině hry ovšem vyrobil obrovskou minelu domácí brankář Stříbný, který netrefil dlouhý balon a Chovanec v pohodě zasunul míč do prázdné kasy – 0:1. Čtyři minuty před pauzou po rychlém kontru hostů našel Haas volného Šenera, který bez větších potíží překonal Stříbného – 0:2.

Ve druhé půli si hosté hlídali vedení, které v 72. minutě po přesném pasu Adamčíka zvýraznil Doležel, který propálil vše, co mu stálo v cestě – 0:3. Konečnou podobu výsledku stanovil pět minut před koncem hostující kapitán Tergler, když zužitkoval sólový únik – 0:4 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 33. Chovanec Vítězslav, 41. Šeuer Marek, 72. Doležel Ondřej, 85. Tengler Jan

Sestava: Stříbný, Kubeša, Návrat, Švančar, Janík L., Chudík, Malchárek, Bedrich (K), Kolarčík (46. Bečica), Vavřínek (65. Ullrich), Gargoš R.