Výsledky naší mládeže

Dorostenci vyhráli v Hlučíně, žáci hráli proti Novému Jičínu

SK FC Hlučín – Dorost  0:3 (0:2)

Hlučín B – Dorost Kobeřice

Nedělní utkání jsme odehráli na umělce vedoucího mužstva tabulky v Hlučíně. Od úvodního hvizdu se hra přelívala mezi oběma vápny, hrálo se dosti tvrdě, bohužel bez žádné šance. V 16. min. se konečně zahřála početná skupina našich diváků, to když Stříbný M. prošel do vápna a tam našel volného Stromského a bylo to 0:1. Ve 31. min. to bylo ještě veselejší, to po levé straně utekl Hartmann a v pádu hlavou se trefil Stříbný M. –  0:2.

Druhý poločas začali domácí aktivně, ale jejich hra končila na dobře organizované obraně v čele s brankářem Strzibným. A tak poslední ránu domácím zasadil Rother, který hlavou proměnil zpětnou přihrávku Hartmanna – 0:3. Musíme kluky pochválit za kvalitní výkon, který v neděli předvedli a po zásluze si vychutnali děkovačku našich diváků.

Sestava: Strzibný – Novák, Kolarčík, Krzisch, Kaspar N ( 85. Hermann ) – Rother,   Hartmann ( 80. Kaspar R. ), Schlischka M, Stromský ( 69. Václavík ), Stříbný Štěpán (78. Kubný ), Stříbný Martin ( 82. Švančar )

Branky: 17. Stromský Filip, 31. Stříbný Martin, 77. Rother Filip

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Hlučín B – Kobeřice 0:3 (0:2)

Darkovičky – Hradec nad Moravicí 2:0 (1:0)

Vřesina – Háj ve Slezsku 5:2 (2:1)

Velká Polom – Dolní Benešov 0:2 (0:2)

Svinov – Dolní Lhota 1:1 (0:1)

Fulnek – Polanka 2:4 (1:2)

Světlá Hora – Rýmařov 1:2 (1:0)

 

Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Hlučín B 18 14 1 3 77:21 43
2. Dolní Lhota 18 12 4 2 62:23 40
3. Kobeřice 18 13 0 5 59:28 39
4. Darkovičky 19 12 1 6 66:31 37
5. Velká Polom 19 10 4 5 48:48 34
6. Polanka 19 10 3 6 73:36 33
7. Hradec nad Moravicí 18 10 3 5 72:36 33
8. Dolní Benešov 19 9 1 9 47:41 28
9. Svinov 19 8 2 9 41:48 26
10. Rýmařov 19 6 5 8 48:49 23
11. Fulnek 19 3 3 13 31:68 12
12. Vřesina 19 3 2 14 32:94 11
13. Světlá Hora 19 2 3 14 16:81 9
14. Háj ve Slezsku 19 2 2 15 29:97 8

 

Starší i mladší žáci hráli se žáky Nového Jičína

St. žáci – FK Nový Jičín  0:0 

 

Výsledky krajského přeboru starších žáků

FC Vítkovice 1919 – MFK Havířov 1:3 (1:1)

Darkovičky – Horní Suchá 0:8 (0:3)

Kobeřice – Nový Jičín 0:0 (0:0)

Jablunkov – Rýmařov 1:3 (1:1)

Kravaře – Krnov 2:2 (0:1)

Ostrava – Jih – Brušperk 1:8 (1:4)

Kopřivnice-Karviná 4:4

 

Tabulka krajského přeboru starších žáků:

1. MFK Havířov 18 18 0 0 110:20 54
2. Kobeřice 18 13 3 2 74:19 42
3. Rýmařov 19 14 0 5 72:30 42
4. Brušperk 19 11 2 6 65:38 35
5. Krnov 19 10 2 7 51:31 32
6. Horní Suchá 19 9 2 8 46:37 29
7. Nový Jičín 19 8 3 8 45:42 27
8. Kopřivnice 18 8 2 8 47:47 26
9. Jablunkov 19 6 6 7 25:39 24
10. Vítkovice 1919 19 7 2 10 50:60 23
11. MFK Karviná B 18 5 2 11 41:50 17
12. Kravaře 19 4 3 12 32:58 15
13. Ostrava – Jih 19 2 2 15 18:111 8
14. Darkovičky 17 0 1 16 12:106 1

 

Ml. žáci – FK Nový Jičín  7:6  (3:6) 

Branky: 17., 25. Střibný Vojtěch, 30. Birtek Michal, 38., 39. Mrovec Max, 41. Václavík Adam, 45. Šoltys Adam – 1., 2., 18. Rigo Nicolas, 5., 15. Skácel Jan, 13. Mičaník Marek

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

FC Vítkovice 1919 – MFK Havířov 4:2 (2:1)

Kobeřice – Nový Jičín 7:6 (3:6)

Darkovičky – Horní Suchá 24:4 (10:1)

Jablunkov – Rýmařov 1:0 (1:0)

Kravaře – Krnov 0:2 (0:2)

Kopřivnice – MFK Karviná B 6:5 (1:4)

Ostrava – Jih – Brušperk 10:4 (6:1)


Tabulka krajského přeboru mladších žáků:

1. Rýmařov 19 15 1 3 84:30 46
2. Darkovičky 17 13 1 3 122:50 40
3. Kobeřice 18 13 0 5 89:53 39
4. FC Vítkovice 1919 19 12 2 5 77:41 38
5. Nový Jičín 19 12 1 6 85:48 37
6. Kravaře 19 11 2 6 58:39 35
7. Krnov 19 9 4 6 70:43 31
8. MFK Karviná B 18 9 3 6 67:61 30
9. Jablunkov 19 8 1 10 61:61 25
10. Kopřivnice 18 7 1 10 62:60 22
11. MFK Havířov 18 4 3 11 39:68 15
12. Ostrava – Jih 19 3 3 13 55:84 12
13. Brušperk 19 1 1 17 42:140 4
14. Horní Suchá 19 1 1 17 30:163 4
Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět