Dorostenci remizovali ve Svinově, žáci porazili Havířov

TJ Vítkovice – Svinov  –  Dorost    2:2  (2:2)

V sobotu jsme odjížděli do Svinova a museli jsme improvizovat sestavu, poněvadž nám chyběla trojice hráčů základní sestavy. Už v 7. min. naši špatně odkopli míč ve vápně a toho využil domácí Krauze – 1:0. Ve 24. min. přihrál Stříbný M. Stromskému, ten vyslal do sóla Seidlera a ten nezaváhal – 1:1. Ve 39. min. zahrával trestný kop Schlischka M., našel nabíhajícího Hartmanna a ten hlavou skóroval – 1:2. Ve 45. min. naše obrana nepohlídala Rennera a ten hlavou vyrovnal na 2:2.

Ve druhém poločase to už nemělo s fotbalem nic společného, hrálo se hodně tvrdě a naši po katastrofálním výkonu vybojovali alespoň bod.

 
Branky: 7. Krauze, 45. Renner  –  24. Seidler, 39. Hartmann
 
Sestava: Strzibný – Novák ( 68. Kaspar N.), Schlischka M., Kubný, Krzisch, Hartmann ( 88. Hermann ), Stříbný Št., Schiedek ( 77. Václavík ), Seidler ( 62. Kaspar R.) – Stříbný M., Stromský ( 89. Mrázek )
 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Darkovičky – Rýmařov 4:2 (1:1)

Vřesina – Hradec nad Moravicí 2:1 (2:0)

Velká Polom – Dolní Lhota 3:3 (1:2)

Svinov – Kobeřice 2:2 (2:2)

Fulnek – Háj ve Slezsku 6:1 (2:1)

Polanka – Dolní Benešov 3:1 (0:0)

Světlá Hora – Hlučín B 2:8 (1:2)

 

Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Hlučín B 22 18 1 3 106:25 55
2. Kobeřice 21 15 1 5 70:32 46
3. Dolní Lhota 21 13 5 3 72:31 44
4. Darkovičky 22 14 1 7 77:42 43
5. Polanka 22 12 3 7 81:45 39
6. Velká Polom 21 11 5 5 54:52 38
7. Hradec n/M 21 10 3 8 74:50 33
8. Dolní Benešov 21 10 1 10 55:47 31
9. Svinov 21 8 3 10 43:53 27
10. Rýmařov 21 7 5 9 53:53 26
11. Fulnek 22 4 3 15 41:80 15
12. Vřesina 21 4 2 15 37:102 14
13. Světlá Hora 21 2 3 16 19:95 9
14. Háj ve Slezsku 21 2 2 17 32:107 8

 

Starší i mladší žáci hráli s Havířovem

St. žáci – MFK Havířov    2:1  (2:0)

Branky: 10., 22. Harazim Ivo – 38. Pomykacz Jan 

 

Výsledky krajského přeboru starších žáků

Horní Suchá – Krnov 3:4 (0:4)

FC Vítkovice 1919 – Rýmařov 0:3 (0:1)

Darkovičky – Nový Jičín 1:10 (0:4)

Kobeřice – MFK Havířov 2:1 (2:0)

Kravaře – MFK Karviná B 2:2 (1:2)

Jablunkov – Ostrava – Jih 5:1 (1:0)

Kopřivnice – Brušperk 3:1 (2:1)


Tabulka krajského přeboru starších žáků

1. MFK Havířov 21 20 0 1 127:25 60
2. Kobeřice 21 16 3 2 87:21 51
3. Rýmařov 22 17 0 5 90:32 51
4. Brušperk 22 12 2 8 74:46 38
5. Nový Jičín 22 11 3 8 66:47 36
6. Krnov 21 11 2 8 56:37 35
7. Horní Suchá 22 9 2 11 51:55 29
8. Kopřivnice 21 9 2 10 54:62 29
9. Jablunkov 21 7 6 8 31:45 27
10. FC Vítkovice 1919 21 8 2 11 56:65 26
11. MFK Karviná B 21 6 3 12 54:58 21
12. Kravaře 21 4 4 13 34:70 16
13. Ostrava – Jih 21 3 2 16 24:117 11
14. Darkovičky 21 0 1 20 14:138 1

 

Ml. žáci – MFK Havířov    11:0  (6:0)

Branky: 17. Kubný David, 8. Václavík Adam, 10., 25.,26.,44. Mrovec Max, 30. Grigarčík Nikolas, 41. Václavík Robin, 42., 54. Střibný Vojtěch, 59. Birtek Michal

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

Horní Suchá – Krnov 3:2 (1:0)

FC Vítkovice 1919 – Rýmařov 1:5 (0:4)

Kobeřice – MFK Havířov 11:0 (6:0)

Darkovičky – Nový Jičín 7:3 (5:0)

Kravaře – MFK Karviná B 6:3 (4:0)

Jablunkov – Ostrava – Jih 5:3 (1:0)

Kopřivnice – Brušperk 9:1 (4:0)

 

Tabulka krajského přeboru mladších žáků

1. Rýmařov 22 18 1 3 100:31 55
2. Darkovičky 21 17 1 3 148:58 52
3. Nový Jičín 22 14 1 7 106:57 43
4. Kobeřice 21 14 0 7 102:62 42
5. FC Vítkovice 1919 21 13 2 6 82:46 41
6. Kravaře 21 13 2 6 72:42 41
7. Krnov 21 10 4 7 75:48 34
8. Jablunkov 21 10 1 10 72:67 31
9. MFK Karviná B 21 9 3 9 74:78 30
10. Kopřivnice 21 9 1 11 73:65 28
11. MFK Havířov 21 4 3 14 40:89 15
12. Ostrava – Jih 21 3 3 15 59:95 12
13. Horní Suchá 22 2 1 19 35:184 7
14. Brušperk 22 1 1 20 46:162 4

 

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět