Dorostenci vyhráli ve Velké Polomi, žáci nestačili na Rýmařov

TJ Velká Polom – Dorost 1:5 (1:4)

Své další mistrovské utkání odehráli naši dorostenci na hřišti pátého mužstva tabulky ve Velké Polomi. Diváci se ještě neusadili na tribuně a naši šli v 1. min. do vedení, když Stříbný M. našel Švančara a bylo to 0:1.  V 8. min. zatáhnul míč do vápna Stromský, našel Stříbného M. a bylo to 0:2. O dvě minuty později kopali domácí roh a hlavou se trefil Rychlý – 1:2. Naši měli dosti šanci, ale další branky se dočkali až ve 30. min., kdy Švančar našel Stříbného M. a ten mazácky přehodil brankáře – 1:3. Ve 36. min. opět našel Švančar tentokrát Rothera a jeho střela skončila v síti – 1:4.

Druhý poločas už nebyl na branky tak divoký a tak diváci se dočkali v 51. min., kdy do vápna pronikl Stříbný M., byl faulován a následný pok. kop proměnil Kolarčík – 1:5. Ve zbytku utkání se na hřišti dostali všichni náhradníci, ale branky jsme se už nedočkali.

Branky: 10. Rychlý Jan – 1. Švančar Sebastian, 8., 30. Stříbný Martin, 36. Rother Filip, 51. Kolarčík Andreas

Sestava:  Strzibný – Václavík ( 46. Kaspar R.), Kolarčík, Kubný, Kaspar N. ( 56. Novák) Hartmann ( 46. Schiedek ), Rother ( 65. Seidler ), Stříbný Ště., Stromský, ( 60. Krzisch), – Stříbný M.( 70. Mrázek ), Švančar ( 75. Hermann )

 

Výsledky krajské soutěže dorostu

Háj ve Slezsku – Hradec nad Moravicí 4:2 (2:0)

Darkovičky – Hlučín B 0:3 (0:2)

Vřesina – Rýmařov 1:1 (0:0)

Svinov – Světlá Hora 3:1 (1:0)

Fulnek – Dolní Benešov 2:5 (1:1)

Polanka – Dolní Lhota 4:2 (1:2)


Tabulka krajské soutěže dorostu

1. Hlučín B 24 20 1 3 119:25 61
2. Kobeřice 23 17 1 5 79:33 52
3. Dolní Lhota 23 14 5 4 79:35 47
4. Polanka 24 14 3 7 89:48 45
5. Darkovičky 24 14 1 9 77:49 43
6. Velká Polom 23 11 6 6 56:58 39
7. Dolní Benešov 23 12 1 10 64:50 37
8. Hradec nad Moravicí 23 10 3 10 77:58 33
9. Svinov 23 9 3 11 46:64 30
10. Rýmařov 23 7 7 9 55:55 28
11. Fulnek 24 5 3 16 46:87 18
12. Vřesina 23 4 3 16 38:108 15
13. Háj ve Slezsku 23 3 2 18 37:113 11
14. Světlá Hora 23 2 3 18 22:101 9

 

Žáci prohráli s Rýmařovem

 

St. žáci – SK Jiskra Rýmařov 1:2 (1:0)

Branky: 21. Liška Matěj – 50. Köhler Filip, 64. Hrabina Ondřej

 

Výsledky krajského přeboru starších žáků

Nový Jičín – MFK Havířov 2:4 (0:1)

Horní Suchá – MFK Karviná B 1:5 (0:2)

Darkovičky – Krnov 0:6 (0:2)

Kobeřice – Rýmařov 1:2 (1:0)

FC Vítkovice 1919 – Ostrava – Jih 5:3 (1:1)

Kravaře – Brušperk 4:1 (1:1)

Kopřivnice-Jablunkov  3:2

 

Tabulka krajského přeboru starších žáků

1. MFK Havířov 23 22 0 1 139:29 66
2. Rýmařov 24 19 0 5 94:33 57
3. Kobeřice 23 17 3 3 89:23 54
4. Nový Jičín 24 12 3 9 75:53 39
5. Brušperk 24 12 2 10 76:56 38
6. Krnov 23 12 2 9 64:44 38
7. Kopřivnice 23 11 2 10 65:67 35
8. FC Vítkovice 1919 23 10 2 11 67:69 32
9. Jablunkov 23 8 6 9 37:48 30
10. Horní Suchá 24 9 2 13 54:68 29
11. MFK Karviná B 23 7 3 13 59:60 24
12. Kravaře 23 5 4 14 38:73 19
13. Ostrava – Jih 23 3 2 18 30:130 11
14. Darkovičky 23 0 1 22 14:148 1

 

Ml. žáci – SK Jiskra Rýmařov 1:5 (0:3)

Branky: 49. Birtek Michal (pen.) – 20. Wenzel Ronald, 22., 37. Furik Tomáš, 27. Polách Tomáš, 53. Wenzel Ronald

 

Výsledky krajského přeboru mladších žáků

Nový Jičín – MFK Havířov 17:0 (8:0)

Horní Suchá – MFK Karviná B 8:6 (4:3)

Kobeřice – Rýmařov 1:5 (0:3)

Darkovičky – Krnov 5:0 (2:0)

FC Vítkovice 1919 – Ostrava – Jih 5:4 (3:2)

Kravaře – Brušperk 13:0 (8:0)

Kopřivnice – Jablunkov 3:3

Tabulka krajského přeboru mladších žáků

1. Darkovičky 23 19 1 3 160:58 58
2. Rýmařov 24 19 1 4 106:34 58
3. Nový Jičín 24 15 2 7 125:59 47
4. Kravaře 23 15 2 6 87:43 47
5. FC Vítkovice 1919 23 15 2 6 94:51 47
6. Kobeřice 23 15 0 8 107:70 45
7. Krnov 23 10 5 8 77:55 35
8. Kopřivnice 23 10 2 11 81:70 32
9. Jablunkov 23 10 2 11 75:77 32
10. MFK Karviná B 23 9 3 11 83:90 30
11. MFK Havířov 23 5 3 15 43:107 18
12. Ostrava – Jih 23 3 3 17 65:105 12
13. Horní Suchá 24 3 1 20 44:193 10
14. Brušperk 24 1 1 22 47:182

4

 

Sdílet

Další příspěvky

Odpovědět