Výsledkový servis našich mužstev

Muži B remizovali ve Strahovicích

Muži B si odbyli druhé utkání nové sezóny na hřišti  Strahovic, kde remizovali s místním B mužstvem 0:0.

 

SK Meteor Strahovice B – TJ Sokol Kobeřice B    0:0

 

Přehled výsledku okresní soutěže III. třídy:

Bělá – Darkovičky „B“ 5:2 (2:2)

Kozmice „B“ – Sudice 6:2 (3:1)

Dobroslavice – Hať „B“ 9:0 (6:0)

Strahovice „B“ – Kobeřice „B“ 0:0 (0:0)

Štěpánkovice „B“ – Bohuslavice „B“ 0:5 (0:1)

Bolatice „B“ – Dolní Benešov „B“ 1:2 (1:2)

Darkovičky „B“ – Dobroslavice 2:2 (1:0)

 

Tabulka okresní soutěže III.třídy

1. Bohuslavice „B“ 2 2 0 0 10:4 6
2. Dobroslavice 2 1 1 0 11:2 4
3. Kozmice „B“ 2 1 1 0 7:3 4
4. Bělá 2 1 1 0 8:5 4
5. D. Benešov „B“ 2 1 1 0 5:4 4
6. Bolatice „B“ 2 1 0 1 6:3 3
7. Štěpánkovice „B“ 2 1 0 1 8:6 3
8. Šilheřovice „B“ 1 1 0 0 4:2 3
9. Strahovice „B“ 2 0 1 1 2:4 1
10. Darkovičky „B“ 2 0 1 1 4:7 1
11. Kobeřice „B“ 2 0 1 1 1:5 1
12. Hať „B“ 2 0 1 1 1:10 1
13. Sudice 2 0 0 2 6:11 0
14. Chuchelná „B“ 1 0 0 1 1:8 0

 

St. dorost – SK Beskyd Frenštát p/R   11:3  (5:1)

Branky:  29., 69., 84. Stromský Filip, 34., 60. Rother Filip, 37., 40., 50. Schlischka Martin, 44., 79., 82. Švančar Sebastian – 13., 73. Maceček Adam, 47. Sokol Rychard

Výsledky staršího dorostu

Petřkovice – Hlubina 2:0 (0:0)

Kobeřice – Frenštát p. R. 11:3 (5:1)

Horní Suchá – Kravaře 2:6 (2:1)

Frýdlant n.O. – Bílovec 3:5 (3:2)

Krnov – Těrlicko 8:0 (1:0)               

Hlubina – Slavia Opava 1:0 (0:0)

 

Tabulka staršího dorostu

1. Bílovec 3 3 0 0 16:4 9
2. Krnov 2 2 0 0 11:0 6
3. Petřkovice 2 2 0 0 5:0 6
4. Hlubina 3 2 0 1 4:3 6
5. Kravaře 3 2 0 1 10:10 6
6. Kobeřice 2 1 0 1 12:6 3
7. Frýdlant n.O. 2 1 0 1 12:8 3
8. Staříč 2 1 0 1 3:5 3
9. Těrlicko 3 1 0 2 5:14 3
10. Slavia Opava 2 0 0 2 3:6 0
11. Horní Suchá 3 0 0 3 5:15 0
12. Frenštát p. R. 3 0 0 3 9:24 0

 

Ml. dorost – Frenštát p/R   8:0  (6:0) 

Branky: 15., 25. Harazim Ivo, 15., 73. Pašek Daniel, 22., 24. Zvoník Dušan,31. Kaspar Roman, 75. Václavík David

 

Výsledky mladšího dorostu

Petřkovice – Hlubina 2:4 (1:2)

Kobeřice – Frenštát p. R. 8:0 (6:0)

Horní Suchá – Kravaře 1:2 (1:1)

Krnov – Těrlicko 2:3 (0:1)

Frýdlant n.O. – Bílovec 1:3 (0:0)

Kobeřice – Hlubina 5:1 (4:1)

 

Tabulka mladšího  dorostu

1. Těrlicko 3 3 0 0 11:3 9
2. Bílovec 3 3 0 0 9:2 9
3. Kobeřice 2 2 0 0 13:1 6
4. Kravaře 3 2 0 1 13:7 6
5. Hlubina 3 2 0 1 7:8 6
6. Krnov 2 1 0 1 5:5 3
7. Frenštát p. R. 3 1 0 2 8:23 3
8. Staříč 2 0 1 1 4:5 1
9. Horní Suchá 3 0 1 2 4:7 1
10. Frýdlant n.O. 2 0 0 2 5:8 0
11. Petřkovice 2 0 0 2 2:6 0
12. Slavia Opava 2 0 0 2 208 0

 

FK Nový Jičín – St. žáci   0:3  (0:1)

Branky: 28. Stuchlík Ondřej, 45. Besta Ondřej, 60. Volný Daniel

 

Výsledky starších žáků

Juventus Bruntál – Brušperk 9:1 (4:0)

Nový Jičín – Kobeřice 0:3 (0:1)

Vřesina – Jablunkov 5:1 (3:0)

FC Vítkovice 1919 – Kopřivnice 12:0 (4:0)

Rýmařov – MFK Karviná B 3:0 (2:0)

Horní Suchá – Slavia Opava 6:2 (1:1)

MFK Havířov – Krnov 5:1 (2:0)

 

Tabulka starších žáků

1. Rýmařov 2 2 0 0 7:02 6
2. MFK Havířov 2 1 1 0 7:03 4
3. FC Vítkovice 1919 2 1 0 1 14:04 3
4. Juventus Bruntál 1 1 0 0 9:01 3
5. Horní Suchá 1 1 0 0 6:02 3
6. Vřesina 1 1 0 0 5:01 3
7. Kobeřice 1 1 0 0 3:00 3
8. Nový Jičín 2 1 0 1 4:04 3
9. Kopřivnice 2 1 0 1 5:12 3
10. Jablunkov 2 0 1 1 3:07 1
11. Slavia Opava 1 0 0 1 2:06 0
12. Krnov 1 0 0 1 1:05 0
13. MFK Karviná B 2 0 0 2 1:07 0
14. Brušperk 2 0 0 2 1:14 0

 

FK Nový Jičín – Ml. žáci   3:1  (2:1)

Branky:  8. Rosa Vratislav, 21. Kadlec Jakub, 32. Keck Michal – 4. Grigarčík Nikolas

Výsledky mladších   žáků

Juventus Bruntál – Brušperk 12:0 (5:0)

Nový Jičín – Kobeřice 3:1 (2:1)

Vřesina – Jablunkov 2:5 (2:1)

FC Vítkovice 1919 – Kopřivnice 11:0 (3:0)

Rýmařov – MFK Karviná B 9:1 (3:0)

Horní Suchá – Slavia Opava 0:7 (0:5)

MFK Havířov – Krnov 2:6 (1:4)


Tabulka  mladších   žáků

1. Rýmařov 2 2 0 0 22:3 6
2. Nový Jičín 2 2 0 0 12:1 6
3. Jablunkov 2 2 0 0 13:5 6
4. Juventus Bruntál 1 1 0 0 12:0 3
5. Slavia Opava 1 1 0 0 7:0 3
6. Krnov 1 1 0 0 6:2 3
7. FC Vítkovice 1919 2 1 0 1 13:13 3
8. Kopřivnice 2 1 0 1 4:11 3
9. Kobeřice 1 0 0 1 1:3 0
10. Vřesina 1 0 0 1 2:05 0
11. Horní Suchá 1 0 0 1 0:07 0
12. MFK Havířov 2 0 0 2 5:14 0
13. Brušperk 2 0 0 2 0:16 0
14. MFK Karviná B 2 0 0 2 1:18 0
Sdílet

Odpovědět