Aktuality

blog-grid

Pod novým trenérem Dušanem Christophem a s novou posilou Petrem Kašným, který dříve hrál v Rakousku, odehrají naši A muži tato přípravná utkání:     Neděle 21.7.  14:30&nbs...

blog-grid

Po dlouhých 8 letech na lavičce A mužstva skončil po úspěšné sezóně v pozici trenéra pan Tomáš Kamrád. Kobeřický rodák, s trenérskou minulostí např. z divizního Dolního Benešova...

blog-grid

Uplynulou fotbalovou sezónu 2018/2019 můžeme v Kobeřicích hodnotit velmi pozitivně. Velkou radost nám dělá především naše mládež, neboť žákovská mužstva zvládla na výbornou první sez...

Wirth René, Kolek Filip, Kubný Antonín, Šimeček Adam, Mezera Patrik, Švančar Sebastian, Kolarčík Andreas
Kryštof Zdeněk, Schlischka Petr, Ševior Pavel, Štencel Petr, Oberherr Jan, Rother Filip, Hartmann Patrik, Stříbný Martin
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin
Čujek Jan, Buchta Jan, Halfar Martin - předseda, Kamrád Tomáš - trenér, Stuchlík Petr, Wirth Robin

Soupiska

Aktuální tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. Kobeřice 24 17 5 2 58:18 56
2. Fulnek⇧ 24 16 4 4 56:24 52
3. Jakubčovice 24 14 5 5 61:36 47
4. Chlebičov 24 13 2 9 47:34 41
5. Bolatice 24 10 6 8 46:35 36
6. Štěpánkovice 24 10 4 10 34:44 34
7. Ludgeřovice 24 8 6 10 32:43 30
8. Darkovičky 24 7 6 11 33:47 27
9. Mokré Lazce 24 8 2 14 40:48 26
10. Kravaře 24 6 7 11 31:40 25
11. Vřesina 24 6 6 12 29:54 24
12. Slavkov 24 6 5 13 32:50 23
13. Velké Heraltice⇩ 24 4 4 16 27:53 16

Mistrovská utkání - Jaro 2019

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 23. 3. 2019 15:00 Velké Heraltice - Kobeřice 1:1 (1:0)
Neděle 31. 3. 2019 15:30 Kobeřice - Fulnek 0:0 (0:0)
Sobota 6. 4. 2019 15:30 Jakubčovice - Kobeřice 1:1 (0:1)
Neděle 14. 4. 2019 16:00 Kobeřice - Bolatice 3:1 (1:0)
Sobota 20. 4. 2019 16:00 Suché Lazce - Kobeřice ZRUŠENO 
Neděle 28. 4. 2019 10:00 Mokré Lazce - Kobeřice 1:3 (0:2)
Neděle 5. 5. 2019 16:30 Kobeřice - Chlebičov 0:3 (0:1)
Sobota 11. 5. 2019 16:30 Ludgeřovice - Kobeřice 1:0 (1:0)
Neděle 19. 5. 2019 17:00 Kobeřice - Darkovičky 5:0 (2:0)
Neděle 26. 5. 2019 17:00 Kravaře - Kobeřice 2:3 (1:2)
Neděle 2. 6. 2019 17:00 Kobeřice - Vřesina 3:0 (10:2)
Neděle 9. 6. 2019 17:00 Slavkov - Kobeřice 0:4 (0:1)
Neděle 16. 6. 2019 17:00 Kobeřice - Štěpánkovice 5:0 (2:0)