Aktuality

blog-grid

Podzimní výsledky mužstva „A“ v sezóně 2017-2018 Velké Heraltice – Kobeřice 1:1 (0:0) Jakubčovice – Kobeřice 5:1 (2:1) Kobeřice – Chlebičov 6:0 (2:0) Mokré Lazce...

blog-grid

TJ Sokol Slavkov – TJ Sokol Kobeřice  3:1  (1:1) Fotbalisté Slavkova uhájili domácí tvrz i proti ambiciózním Kobeřicím, takže na vlastním hřišti během podzimu neztratili ...

blog-grid

Muži „A“ budou hrát poslední podzimní utkání ve Slavkově   V dohrávaném utkání 12. kola podzimní části, které bylo pro nepřízeň počasí odloženo, se střetnou naši fotbalist...

Šimeček Adam, Stuchlík Radim, Kusztubajda Denis, Čujek Jan, Buchta Jan, Hlavenka Pavel
Janík Jakub, Kolek Filip, Kubný Antonín, Jašek Tomáš, Kryštof Zdeněk, Wirth René
Havelka Jan, Kusztubajda Denis, Štencel Petr, Janík Jakub, Čujek Jan, Mrva David, Hlavenka Pavel, Jašek Tomáš
Janík David, Žmolík Dušan, Oberherr Adam, Oberherr Jan, Hluchník Lukáš, Pavlíček Lukáš, Štencek Matěj, Němčík Martin, Chalupecká Karolína, Boček Daniel
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin, masér: Chalupecká Karolína
Ziegl Radek, Havelka Jan, Wirth Robin, Kamrád Tomáš (trenér), Halfar Martin (vedoucí), Stuchlík Petr, Šrajer Jan, Štencel Petr

Soupiska

Aktuální tabulka - podzim 2017

# Tým Z V R P Skóre B
1. Hlubina 13 7 4 2 37:18 25
2. Oldřišov 13 7 3 3 33:25 24
3. Kobeřice 13 6 3 4 31:25 21
4. Velké Heraltice 13 6 3 4 18:21 21
5. Kravaře 13 6 2 5 33:18 20
6. Slavkov 13 6 2 5 21:20 20
7. Darkovičky 13 5 4 4 14:13 19
8. Ludgeřovice 13 5 3 5 33:29 18
9. Mokré Lazce 13 5 2 6 31:35 17
10. Bolatice 13 4 4 5 31:29 16
11. Chlebičov 13 4 4 5 17:26 16
12. Jakubčovice 13 4 2 7 28:32 14
13. Krásné Loučky 13 3 3 7 16:25 12
14. Vítkov 13 2 3 8 18:45 9

Mistrovská utkání - podzim 2017

Den Datum Čas Utkání Výsledek
Sobota 19. 8. 2017 17:00 Velké Heraltice – Kobeřice 1:1 (0:0)
Sobota 26. 8. 2017 17:00 Jakubčovice – Kobeřice 5:1 (2:1)
Neděle 3. 9. 2017 16:30 Kobeřice – Chlebičov 6:0 (2:0)
Neděle 10. 9. 2017 10:00 Mokré Lazce – Kobeřice 4:1 (1:0)
Neděle 17. 9. 2017 16:00 Kobeřice - Krásné Loučky 3:1 (3:0)
Neděle 24. 9. 2017 16:00 Bolatice – Kobeřice 0:4 (0:3)
Středa 27. 9. 2017 16:00 Kobeřice – Oldřišov 2:2 (1:1)
Neděle 1. 10. 2017 15:30 Kobeřice – Darkovičky 1:0 (1:0)
Sobota 7. 10. 2017 15:00 Ludgeřovice – Kobeřice 4:4 (0:1)
Neděle 15. 10. 2017 15:00 Kobeřice – Vítkov 3:1 (3:1)
Neděle 22. 10. 2017 14:00 Slavkov – Kobeřice 3:1 (1:1)
Neděle 29. 10. 2017 14:00 Kobeřice – Hlubina 2:1 (1:1)
Neděle 5. 11. 2017 14:00 Kravaře – Kobeřice 3:2 (2:2)