Mistrovská utkání - muži 'A' - jaro 2017

Den Datum Čas Utkání Výsledek
Sobota 18. 3. 2017 10:15 Český Těšín – Kobeřice 3:0 (2:0)
Neděle 26. 3. 2017 15:00 Kobeřice – Heřmanice 1:0 (1:0)
Neděle 2. 4. 2017 15:30 Polanka – Kobeřice 1:2 (0:1)
Neděle 9. 4. 2017 15:30 Kobeřice – Břidličná 2:5 (1:2)
Neděle 16. 4. 2017 16:00 Kobeřice – Bílovec 2:0 (1:0)
Středa 24. 5. 2017 16:00 Čeladná – Kobeřice 5:4 (3:2)
Neděle 30. 4. 2017 16:30 Kobeřice – Vendryně 2:1 (0:0)
Neděle 7. 5. 2017 16:30 SO Bruntál – Kobeřice 3:2 (2:1)
Neděle 14. 5. 2017 16:30 Kobeřice - Háj ve Slezsku 2:1 (1:0)
Sobota 20. 5. 2017 17:00 Slavia Orlová – Kobeřice 4:0 (2:0)
Neděle 28. 5. 2017 17:00 Kobeřice – Šenov 0:1 (0:1)
Sobota 3. 6. 2017 17:00 Dětmarovice – Kobeřice 2:0 (2:0)
Neděle 11. 6. 2017 17:00 Frenštát p. R. – Kobeřice 2:1 (1:1)
Neděle 18. 6. 2017 17:00 Bohumín – Kobeřice 8:0 (5:0)

Konečná tabulka - jaro 2017

# Tým Z V R P Skóre B
1. Bohumín 30 21 4 5 67:26 67
2. Heřmanice 30 17 8 5 79:34 59
3. Čeladná 30 16 3 11 66:52 51
4. Český Těšín 30 14 9 7 55:34 51
5. Krnov 30 13 8 9 42:42 47
6. Bílovec 30 13 6 11 56:46 45
7. Háj ve Slezsku 30 13 6 11 55:46 45
8. Břidličná 30 12 6 12 62:59 42
9. Polanka 30 10 7 13 52:57 37
10. Dětmarovice 30 10 6 14 45:51 36
11. SO Bruntál 30 9 7 14 58:62 34
12. Šenov 30 10 4 16 46:68 34
13. Slavia Orlová 30 8 9 13 51:68 33
14. Frenštát p. R. 30 9 5 16 46:67 32
15. Vendryně 30 8 7 15 53:78 31
16. Kobeřice 30 9 1 20 32:75 28

Mistrovská utkání - muži 'A' - podzim 2016

Den Datum Čas Utkání Skóre
Neděle 7. 8. 17:00 Krnov - Kobeřice "A" 0:1
Čtvrtek 11. 8. 17:30 Kobeřice "A" - Český Těšín 1:2
Sobota 20. 8. 17:00 Heřmanice - Kobeřice "A" 8:0
Neděle 28. 8. 17:00 Kobeřice "A" - Polanka 2:3
Středa 31. 8. 17:00 Kobeřice "A" - Bohumín 0:2
Sobota 3. 9. 16:30 Břidličná - Kobeřice "A" 2:0
Neděle 11. 9. 16:00 Bílovec - Kobeřice "A" 6:1
Neděle 18. 9. 16:00 Kobeřice "A" - Čeladná 1:2
Sobota 24. 9. 16:00 Vendryně - Kobeřice "A" 5:1
Neděle 2. 10. 15:30 Kobeřice "A" - SO Bruntál 2:1
Sobota 8. 10. 15:00 Háj ve Slezsku - Kobeřice "A" 3:0
Neděle 16. 10. 15:00 Kobeřice "A" - Slavia Orlová 1:0
Sobota 22. 10. 14:00 Šenov - Kobeřice "A" 2:1
Neděle 30. 10. 14:00 Kobeřice "A" - Dětmarovice 1:2
Neděle 6. 11. 14:00 Frenštát p. R. - Kobeřice "A" 1:1
Neděle 13. 11. 13:30 Kobeřice "A" - Krnov 1:0

Konečná tabulka - podzim 2016

# Tým Z V R P Výsledek B
1. Bohumín 15 11 2 2 30:14 35
2. Heřmanice 16 10 4 2 50:15 34
3. Čeladná 15 10 1 4 39:23 31
4. Český Těšín 15 8 4 3 26:13 28
5. Břidličná 15 7 6 2 35:25 27
6. Háj ve Slezsku 16 7 3 6 32:24 24
7. Bílovec 16 6 4 6 31:23 22
8. Krnov 16 5 5 6 22:28 20
9. Vendryně 16 6 2 8 30:38 20
10. Dětmarovice 16 6 2 8 23:32 20
11. Polanka 16 5 4 7 26:32 19
12. Šenov 16 6 1 9 24:41 19
13. Slavia Orlová 16 3 6 7 21:32 15
14. SO Bruntál 16 4 2 10 31:38 14
15. Kobeřice 16 4 1 11 14:39 13
16. Frenštát p. R. 16 2 5 9 19:36 11