Aktuality

blog-grid

TJ Sokol Kobeřice B – TJ Sokol Šilheřovice B    2:5  (1:2) Branky: 29. Hahn Robin, 89. Rycka Lukáš – 11., 71., 87., 60. Volný David, 19. Lukáš Dominik...

blog-grid

V dalším utkání nás čeká doma Dolní Datyně Po utkání s Brušperkem budou hráči A mužstva Kobeřic hrát v domácím prostředí s Dolní Datyní. Toto mužstvo je po šest...

blog-grid

TJ Sokol Kobeřice B – Spartak Chuchelná B    7:2  (4:1) Branky: 13., 18., 66.,  Kryštof Zdeněk, 42. Latka Daniel, 44. Bedrich Ondřej,  88., 89. Rycka Lukáš&n...

Tabulka staršího dorostu

# Klub Z V R P S B
1. Bílovec 4 3 0 1 18:8 9
2. Hlubina 4 3 0 1 6:4 9
3. Kravaře 4 2 1 1 14:14 7
4. Krnov 3 2 0 1 12:2 6
5. Kobeřice 3 2 0 1 16:8 6
6. Petřkovice 2 2 0 0 5:0 6
7. Frýdlant n.O. 3 1 1 1 16:12 4
8. Staříč 3 1 1 1 4:6 4
9. Těrlicko 4 1 1 2 6:15 4
10. Frenštát p. R. 4 1 0 3 13:25 3
11. Slavia Opava 3 0 0 3 4:10 0
12. Horní Suchá 3 0 0 3 5:15 0

Soupiska

Brankáři :
Petr Schlischka
Ondra Strzibný
Hráči :
Sebastián Švančar
Petr Wittek
Tomáš Mrovec
Martin Moravec
Martin Stříbný
Andreas Kolarčík
Tomáš Bolacký
Vítek Heim
Filip Rother
Matouš Seidler
Filip Stromský
Filip Peterek
Adam Hartmann
Nikolas Kaspar
Tomáš Novák
Štěpán Stříbný ( ještě žák )
Antonín Kubný (v kádru A mužstva)
Filip Kollek (v kádru A mužstva)

Trenéři:
Bitomský Tomáš
Jurček Zdeněk
Krčma Pavel
Mrva Jiří

Tabulka mladšího dorostu

# Klub Z V R P S B
1. Bílovec 4 4 0 0 12:2 12
2. Kravaře 4 3 0 1 14:7 9
3. Těrlicko 4 3 0 1 12:5 9
4. Kobeřice 3 2 0 1 13:4 6
5. Krnov 3 2 0 1 9:6 6
6. Hlubina 4 2 0 2 8:12 6
7. Staříč 3 1 1 1 6:6 4
8. Slavia Opava 3 1 0 2 4:9 3
9. Frenštát p. R. 4 1 0 3 9:25 3
10. Horní Suchá 3 0 1 2 4:7 1
11. Frýdlant n.O. 3 0 0 3 5:9 0
12. Petřkovice 2 0 0 2 2:6 0

Mistrovská utkání - podzim 2019

Dorost DEN SRAZ    
11.08.2019 12:45 NE 12:00 Kobeřice St. Dor. Hlubina
11.08.2019 15:00 NE 14:15 Kobeřice Ml. Dor. Hlubina
25.08.2019 12:45 NE 12:00 Kobeřice St.Dor. Frenštát p. R.
25.08.2019 15:00 NE 14:15 Kobeřice Ml.Dor. Frenštát p. R.
01.09.2019 9:30 NE 7:45 Bílovec Kobeřice St.Dor.
01.09.2019 11:45 NE 7:45 Bílovec Kobeřice Ml.Dor.
08.09.2019 11:45 NE 11:00 Kobeřice St.Dor. Kravaře
08.09.2019 14:00 NE 13:15 Kobeřice Ml.Dor. Kravaře
14.09.2019 10:15 SO 8:15 Frýdlant n.O. Kobeřice Ml.Dor.
14.09.2019 12:15 SO 8:15 Frýdlant n.O. Kobeřice St.Dor.
22.09.2019 11:30 NE 9:30 Horní Suchá Kobeřice St.Dor.
22.09.2019 13:45 NE 9:30 Horní Suchá Kobeřice Ml.Dor.
29.09.2019 11:15 NE 10:30 Kobeřice St.Dor. Slavia Opava
29.09.2019 13:30 NE 12:45 Kobeřice Ml.Dor. Slavia Opava
06.10.2019 12:00 NE 10:30 Petřkovice Kobeřice Ml.Dor
06.10.2019 14:15 NE 10:30 Petřkovice Kobeřice St.Dor.
13.10.2019 10:45 NE 10:00 Kobeřice St.Dor. Krnov
13.10.2019 13:00 NE 12:15 Kobeřice Ml.Dor. Krnov
19.10.2019 10:00 SO 8:00 Staříč Kobeřice St.Dor
19.10.2019 12:15 SO 8:00 Staříč Kobeřice Ml.Dor
02.11.2019 9:45 SO 7:45 Těrlicko Kobeřice St.Dor.
02.11.2019 12:00 SO 7:45 Těrlicko Kobeřice Ml.Dor.