Aktuality

blog-grid

V domácím prostředí přivítáme Slavkov Po prohře ve Vítkově budeme hrát opět v domácím prostředí s celkek Slavkova.  Do zápasu s námi nastupuje soupeř po domácí výhře nad  V...

blog-grid

Zlatníky – Dorost  2:4 (1:2) Své další mistrovské utkání KS dorostu sehráli naši hráči na půdě Zlatník. Do první šance se dostali domácí, ale náš brankář Schlischka byl proti....

blog-grid

V následujícím utkání míříme do Vítkova Po vítězství s Ludgeřovicemi budou hráči našeho „A“ mužstva hrát s posledním Vítkovem. V současné době má náš soupe...

Aktuální tabulka

# Klub Z V R P S B
1. Kobeřice 22 19 2 1 89:24 59
2. Dolní Benešov 21 15 3 3 67:27 48
3. Hradec nad Moravicí 21 13 5 3 59:31 44
4. Polanka 22 12 2 8 72:56 38
5. Ostrava - Jih 22 10 3 9 58:57 33
6. Dolní Lhota 21 10 2 9 49:36 32
7. Darkovičky 21 6 8 7 50:50 26
8. Studénka 21 7 4 10 30:42 25
9. Fulnek 22 7 3 12 64:69 24
10. Klimkovice 22 7 3 12 53:75 24
11. Zlatníky 22 7 3 12 41:78 24
12. Svinov 21 6 4 11 42:49 22
13. Rýmařov 21 5 2 14 40:66 17
14. Heřmanice 21 3 2 16 22:76 11

Soupiska

Brankáři :
Petr Schlischka
Ondra Strzibný
Hráči :
Sebastián Švančar
Petr Wittek
Tomáš Mrovec
Martin Moravec
Martin Stříbný
Andreas Kolarčík
Tomáš Bolacký
Vítek Heim
Filip Rother
Matouš Seidler
Filip Stromský
Filip Peterek
Adam Hartmann
Nikolas Kaspar
Tomáš Novák
Štěpán Stříbný ( ještě žák )
Antonín Kubný (v kádru A mužstva)
Filip Kollek (v kádru A mužstva)

Trenéři:
Bitomský Tomáš
Jurček Zdeněk
Krčma Pavel
Mrva Jiří

Mistrovská utkání - jaro 2018

DenDatumČasUtkání
Neděle 25. 3. 2018 12:45 Kobeřice – Rýmařov
Pátek 30. 3. 2018 10:00 Kobeřice – Svinov
Neděle 8. 4. 2018 15:00 Horní Benešov – Kobeřice
Neděle 15. 4. 2018 13:45 Kobeřice – Klimkovice
Sobota 21. 4. 2018 10:00 Ostrava - Jih – Kobeřice
Neděle 29. 4. 2018 14:15 Kobeřice - Dolní Lhota
Sobota 5. 5. 2018 13:30 Fulnek – Kobeřice
Středa 9. 5. 2018 17:00 Kobeřice – Heřmanice
Neděle 13. 5. 2018 14:15 Kobeřice – Darkovičky
Neděle 20. 5. 2018 16:00 Zlatníky – Kobeřice
Středa 23. 5. 2018 17:00 Studénka – Kobeřice
Neděle 27. 5. 2018 14:45 Kobeřice – Vítkov
Sobota 2. 6. 2018 12:15 Polanka – Kobeřice
Neděle 10. 6. 2018 14:45 Kobeřice - Hradec nad Moravicí
Neděle 17. 6. 2018 14:45 Dolní Benešov – Kobeřice