Aktuality

blog-grid

TJ Sokol Kobeřice B  – TJ Sokol Dobroslavice    7:0   (4:0)   Branky: 4. Kryštof Zdeněk, 6. Kaspar Nicolas, 30. Janík Libor (pen.), 37. Šimeček Adam, 49....

blog-grid

A muži Volno   B muži Sobota 2. listopadu 2019  14:00 Muži B – Dobroslavice   Starší dorost Sobota 2. listopadu 2019  9:45 Těrlicko – Starší dorost &n...

blog-grid

A muži prohráli doma s Břidličnou   Kobeřice si proti Břidličné nechaly vítězství hloupě proklouznout mezi prsty, když v závěru prohospodařily solidní náskok Začátek jim ovše...

Tabulka

# Klub Z V R P S B
1. Kobeřice 12 10 2 0 39:3 32
2. Rýmařov 12 10 0 2 63:13 30
3. Nový Jičín 12 9 0 3 55:18 27
4. Juventus Bruntál 12 9 0 3 37:16 27
5. FC Vítkovice 1919 12 7 2 3 55:20 23
6. MFK Karviná B 12 7 0 5 34:24 21
7. Krnov 12 6 1 5 26:25 19
8. MFK Havířov 12 5 3 4 25:28 18
9. Vřesina 12 5 1 6 30:39 16
10. Horní Suchá 12 3 2 7 23:34 11
11. Slavia Opava 12 1 3 8 22:48 6
12. Kopřivnice 12 1 2 9 22:54 5
13. Jablunkov 12 1 2 9 12:68 5
14. Brušperk 12 0 2 10 10:63 2

Soupiska

Urbiš František
Buchta Adam
Václavík David
Mrovec Jakub
Kretek Tadeáš
Hanzlík Maxmilián
Halfar Ondřej
Bielák Teodor
Kubný Matěj
Stuchlík Ondřej
Schiedek Daniel
Pašek Daniel
Stříbný Štěpán
Vitásek Tobiáš
Harazim Ivo

Realizační tým:
Stříbný Tomáš

Mistrovská utkání - podzim 2019

Žáci DEN SRAZ    
25.08.2019 9:00 NE 7:00 Nový Jičín Kobeřice St.žáci
25.08.2019 10:45 NE 7:00 Nový Jičín Kobeřice Ml.žáci
31.08.2019 12:45 SO 12:00 Kobeřice St.žáci Rýmařov
31.08.2019 14:30 SO 13:45 Kobeřice Ml.žáci Rýmařov
04.09.2019 15:30 ST 14:00 Vřesina u Ostr. Kobeřice Ml.žáci
04.09.2019 17:00 ST 14:00 Vřesina u Ostr. Kobeřice St.žáci
08.09.2019 9:00 NE 7:15 MFK Karviná B Kobeřice St.žáci
08.09.2019 10:45 NE 7:15 MFK Karviná B Kobeřice Ml.žáci
14.09.2019 12:15 SO 11:30 Kobeřice St.žáci FC Vítkovice 1919
14.09.2019 14:00 SO 13:15 Kobeřice Ml.žáci FC Vítkovice 1919
18.09.2019 15:30 ST 14:45 Kobeřice St.žáci Horní Suchá
18.09.2019 17:15 ST 16:30 Kobeřice Ml.žáci Horní Suchá
21.09.2019 12:15 SO 11:30 Kobeřice St.žáci Slavia Opava
21.09.2019 14:00 SO 13:15 Kobeřice Ml.žáci Slavia Opava
28.09.2019 9:00 SO 6:45 Jablunkov Kobeřice St.žáci
28.09.2019 10:45 SO 6:45 Jablunkov Kobeřice Ml.žáci
05.10.2019 11:15 SO 10:30 Kobeřice St.žáci Krnov
05.10.2019 13:00 SO 12:15 Kobeřice Ml.žáci Krnov
12.10.2019 9:00 SO 7:15 Brušperk Kobeřice St.žáci
12.10.2019 10:45 SO 7:15 Brušperk Kobeřice Ml.žáci
19.10.2019 10:15 SO 9:30 Kobeřice St.žáci Kopřivnice
19.10.2019 12:00 SO 11:15 Kobeřice Ml.žáci Kopřivnice
27.10.2019 10:00 NE 7:15 Juventus Bruntál Kobeřice St.žáci
27.10.2019 11:45 NE 7:15 Juventus Bruntál Kobeřice Ml.žáci
02.11.2019 10:15 SO 9:30 Kobeřice St.žáci MFK Havířov
02.11.2019 12:00 SO 11:15 Kobeřice Ml.žáci MFK Havířov