Aktuality

blog-grid

FK Darkovičky – TJ Sokol Kobeřice 0:0 Kobeřice ani v devatém soutěžním kole nepoznaly pokořitele, když v Darkovičkách vyválčily remízu. Jediný krizový moment hosté prožili hned v 11...

blog-grid

K dalšímu utkání cestujeme do Darkoviček Mezi zajímavé duely 9. kola krajské soutěže I. A třídy bude patřit také utkání našeho celku se třetími Darkovičkami, které mají 15 bodů....

blog-grid

TJ Sokol Kobeřice – TJ Ludgeřovice     3:0  (2:0)   Kobeřice potvrdily proti trápícím se Ludgeřovicím roli favorita, když k vítězství nakročily již ve 3. minut...

Šimeček Adam, Stuchlík Radim, Kusztubajda Denis, Čujek Jan, Buchta Jan, Hlavenka Pavel
Janík Jakub, Kolek Filip, Kubný Antonín, Jašek Tomáš, Kryštof Zdeněk, Wirth René
Pavel Ševior, Patrik Hartmann, Daniel Petroš, Jan Čujek, Petr Schlischka
Ziegl Radek, Hlavenka Pavel, Mrva David, Janík Jakub, Havelka Jan
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin, masér: Chalupecká Karolína
Ziegl Radek, Havelka Jan, Wirth Robin, Kamrád Tomáš (trenér), Halfar Martin (vedoucí), Stuchlík Petr, Šrajer Jan, Štencel Petr

Aktuální tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. Kobeřice 10 8 2 0 22:6 26
2. Jakubčovice 10 8 0 2 34:14 24
3. Fulnek 10 6 1 3 29:17 19
4. Štěpánkovice 10 6 0 4 17:16 18
5. Bolatice 10 5 2 3 23:17 17
6. Darkovičky 10 4 4 2 17:14 16
7. Mokré Lazce 10 5 1 4 18:17 16
8. Chlebičov 10 4 1 5 19:15 13
9. Kravaře 10 3 4 3 15:15 13
10. Velké Heraltice 10 3 2 5 14:25 11
11. Vřesina 10 3 2 5 11:24 11
12. Slavkov 10 3 1 6 15:19 10
13. Ludgeřovice 10 1 2 7 10:27 5
14. Suché Lazce 10 0 0 10 8:26 0

Mistrovská utkání - podzim 2018

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 11. 8. 2018 17:00 Kobeřice - Velké Heraltice 3:1 (2:0)
Sobota 18. 8. 2018 17:00 Fulnek – Kobeřice 0:0 (0:0)
Neděle 26. 8. 2018 17:00 Kobeřice – Jakubčovice 3:2 (1:1)
Neděle 2. 9. 2018 16:30 Bolatice – Kobeřice 1:3 (0:2)
Neděle 9. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Suché Lazce 3:0 (0:0)
Neděle 16. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Mokré Lazce 4:1 (0:0)
Sobota 22. 9. 2018 16:00 Chlebičov – Kobeřice 1:2 (1:0)
Neděle 30. 9. 2018 15:30 Kobeřice – Ludgeřovice 2:0 (3:0)
Neděle 7. 10. 2018 15:00 Darkovičky – Kobeřice 0:0 (0:0)
Neděle 14. 10. 2018 15:00 Kobeřice – Kravaře 1:0 (1:0)
Neděle 21. 10. 2018 14:00 Vřesina – Kobeřice  
Neděle 28. 10. 2018 14:00 Kobeřice – Slavkov  
Neděle 4. 11. 2018 14:00 Štěpánkovice – Kobeřice