Aktuality

blog-grid

TJ Spartak Chuchelná – TJ Sokol Kobeřice     1:7  (0:4)  Branky Kobeřic: Kryštof 5x, Stříbný, Mezera Sestava Kobeřic: Štencel (45.Schlischka) – ...

blog-grid

SK Meteor Strahovice – TJ Sokol Kobeřice     4:8  (3:5)   Branky Kobeřic: Oberherr, Kryštof, Kubný 2, Wirth Robin, Petroš, Šimeček, Stříbný Sestava Kobeř...

blog-grid

TJ Sokol Kobeřice – SC Pustá Polom    3:0  (2:0)   Branky: Oberherr, Kryštof, Kubný   Sestava Kobeřic: Štencel – Petroš (75. Oberherr J.), Kollek,...

Šimeček Adam, Stuchlík Radim, Kusztubajda Denis, Čujek Jan, Buchta Jan, Hlavenka Pavel
Janík Jakub, Kolek Filip, Kubný Antonín, Jašek Tomáš, Kryštof Zdeněk, Wirth René
Mezera Patrik, Oberherr Jan, Stříbný Martin
Kusztubajda Denis, Jašek Tomáš, Čujek Jan
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin, masér: Chalupecká Karolína
Ziegl Radek, Havelka Jan, Wirth Robin, Kamrád Tomáš (trenér), Halfar Martin (vedoucí), Stuchlík Petr, Šrajer Jan, Štencel Petr

Aktuální tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. Oldřišov⇧ 26 17 3 6 72:47 54
2. Hlubina 26 15 4 7 67:39 49
3. Velké Heraltice 26 14 3 9 41:44 45
4. Kobeřice 26 13 5 8 67:45 44
5. Ludgeřovice 26 12 5 9 62:52 41
6. Kravaře 26 12 4 10 53:38 40
7. Bolatice 26 11 5 10 56:47 38
8. Mokré Lazce 26 10 6 10 56:60 36
9. Jakubčovice 26 10 5 11 48:51 35
10. Chlebičov 26 9 7 10 35:47 34
11. Slavkov 26 9 5 12 42:52 32
12. Darkovičky 26 9 4 13 33:39 31
13. Krásné Loučky⇩ 26 5 5 16 29:55 20
14. Vítkov⇩ 26 4 3 19 31:76 15

Mistrovská utkání - podzim 2018

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 11. 8. 2018 17:00 Kobeřice - Velké Heraltice  
Sobota 18. 8. 2018 17:00 Fulnek – Kobeřice  
Neděle 26. 8. 2018 17:00 Kobeřice – Jakubčovice  
Neděle 2. 9. 2018 16:30 Bolatice – Kobeřice  
Neděle 9. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Suché Lazce  
Neděle 16. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Mokré Lazce  
Sobota 22. 9. 2018 16:00 Chlebičov – Kobeřice  
Neděle 30. 9. 2018 15:30 Kobeřice – Ludgeřovice  
Neděle 7. 10. 2018 15:00 Darkovičky – Kobeřice  
Neděle 14. 10. 2018 15:00 Kobeřice – Kravaře  
Neděle 21. 10. 2018 14:00 Vřesina – Kobeřice  
Neděle 28. 10. 2018 14:00 Kobeřice – Slavkov  
Neděle 4. 11. 2018 14:00 Štěpánkovice – Kobeřice