Aktuality

blog-grid

V dalším utkání míříme do Jakubčovic Po bezbrankové remíze s Fulnekem budou naši fotbalisté A mužstva hrát na velmi „žhavém“ hřišti v Jakubčovicích, které patří me...

blog-grid

Kobeřice – Hradec nad Moravicí 1:2 (0:1) První jarní mistrovské utkání jsme odehráli v domácím utkání proti Hradci nad Moravicí a byl to souboj o třetí místo tabulky. U...

blog-grid

V domácím prostředí zahájíme s Fulnekem  Poprvé v domácím prostředí a hned proti jednomu z favoritů soutěže z Fulneku, který je za námi o 5 bodů a jen díky h...

Tabulka

# Klub Z V R P S B
1. MFK Havířov 16 16 0 0 103:18 48
2. Kobeřice 16 12 2 2 70:17 38
3. Rýmařov 16 11 0 5 62:29 33
4. Krnov 16 10 0 6 47:25 30
5. Brušperk 16 9 2 5 45:31 29
6. Horní Suchá 16 8 1 7 36:33 25
7. Nový Jičín 16 7 1 8 40:38 22
8. Kopřivnice 16 7 1 8 41:43 22
9. FC Vítkovice 1919 16 7 1 8 44:51 22
10. Jablunkov 16 5 6 5 20:31 21
11. MFK Karviná B 15 5 1 9 36:42 16
12. Kravaře 16 4 0 12 29:55 12
13. Ostrava - Jih 16 1 2 13 16:99 5
14. Darkovičky 15 0 1 14 9:86 1

Soupiska

Urbiš František
Buchta Adam
Václavík David
Mrovec Jakub
Kretek Tadeáš
Hanzlík Maxmilián
Halfar Ondřej
Bielák Teodor
Kubný Matěj
Stuchlík Ondřej
Schiedek Daniel
Pašek Daniel
Stříbný Štěpán
Vitásek Tobiáš
Harazim Ivo

Realizační tým:
Stříbný Tomáš

Mistrovská utkání - jaro 2019

Den Datum Čas Utkání Poznámka
Sobota 23. 3. 2019 11:15 Kobeřice - Kopřivnice  
Sobota 30. 3. 2019 15:00 FC Vítkovice 1919 - Kobeřice tráva-ZŠ Klegova
Sobota 6. 4. 2019 11:45 Kobeřice - Kravaře  
Sobota 13. 4. 2019 13:45 Darkovičky - Kobeřice  
Neděle 21. 4. 2019 10:00 Horní Suchá - Kobeřice UT Horní Suchá
Sobota 27. 4. 2019 12:45 Kobeřice - Nový Jičín  
Sobota 4. 5. 2019 10:00 Krnov - Kobeřice UT
Sobota 11. 5. 2019 12:45 Kobeřice - MFK Havířov  
Neděle 19. 5. 2019 09:00 MFK Karviná B - Kobeřice UT - Městský stadion
Sobota 25. 5. 2019 13:15 Kobeřice - Rýmařov  
Sobota 1. 6. 2019 09:00 Brušperk - Kobeřice  
Sobota 8. 6. 2019 13:15 Kobeřice - Ostrava - Jih  
Sobota 15. 6. 2019 09:00 Jablunkov - Kobeřice  

Rozpis utkání - podzim 2018

DEN DATUM + ČAS SRAZ UTKÁNÍ    
SO 18.08.2018 13:15 12:30 Kobeřice st.žáci FC Vítkovice 1919 tráva
SO 01.09.2018 12:45 12:00 Kobeřice st. žáci Darkovičky tráva
ST 05.09.2018 17:00 13:15 Kopřivnice Kobeřice st. žáci tráva
SO 08.09.2018 12:15 11:30 Kobeřice st. žáci Horní Suchá tráva
NE 16.09.2018 14:00 11:45 Nový Jičín Kobeřice st. žáci Životice u N.J.
ST 19.09.2018 17:00 14:30 Kravaře Kobeřice st.žáci tráva
SO 22.09.2018 12:15 11:30 Kobeřice st. žáci Krnov tráva
SO 29.09.2018 15:00 11:30 MFK Havířov Kobeřice st.žáci UT
SO 06.10.2018 11:15 10:30 Kobeřice st. žáci MFK Karviná B tráva
SO 13.10.2018 9:00 7:00 Rýmařov Kobeřice st. žáci tráva
SO 20.10.2018 10:15 9:30 Kobeřice st. Žáci  Brušperk tráva
SO 27.10.2018 9:00 7:15 Ostrava - Jih Kobeřice st. žáci tráva
SO 03.11.2018 10:15 9:30 Kobeřice st. žáci Jablunkov tráva