Aktuality

blog-grid

Čeká nás „derby“ se Štěpánkovicemi Po vítězství se Slavkovem v poměru 4:0 budou hrát hráči našeho A mužstva poslední utkání této sezóny se Štěpánkovicemi. Bude se jedna...

blog-grid

St. žáci – FC Ostrava – Jih   5:0  (4:0)   Branky: 16. Hanzlík Maxmilián, 18., 27. Urbiš František, 25., 46. Mrovec Jakub,        &n...

blog-grid

Muži A jedou na hřiště Slavkova Po vysokém vítězství s Vřesinou budou hrát naši muži A na hřišti Slavkova, kterému patří v současné době 11. místo, když 6x vyhrál, 5x ...

Tabulka

# Klub Z V R P S B
1. Darkovičky 26 22 1 3 180:63 67
2. Rýmařov 26 20 2 4 111:38 62
3. Kravaře 26 18 2 6 100:49 56
4. Kobeřice 26 18 0 8 130:75 54
5. FC Vítkovice 1919 26 17 2 7 105:65 53
6. Nový Jičín 26 15 4 7 129:63 49
7. Krnov 26 11 5 10 85:64 38
8. MFK Karviná B 26 11 4 11 97:95 37
9. Kopřivnice 26 10 2 14 88:89 32
10. Jablunkov 26 10 2 14 81:89 32
11. MFK Havířov 26 5 3 18 46:122 18
12. Ostrava - Jih 26 4 3 19 79:119 15
13. Horní Suchá 26 4 1 21 55:204 13
14. Brušperk 26 1 1 24 50:201 4

Soupiska

Hartmann Oliver
Buchta Adam
Reichel Vojtěch
Reichel Michal
Stříbný Vojtěch
Mrovec Max
Harazim Jan
Döhner Martin
Václavík Adam
Stuchlík Ondřej
Kubný David
Besta Ondřej
Birtek Michal
Nevřela Jan

Realizační tým:
Stuchlík Daniel

Mistrovská utkání - jaro 2019

Den Datum Čas Utkání Poznámka
Sobota 23. 3. 2019 13:00 Kobeřice - Kopřivnice  
Sobota 30. 3. 2019 16:45 FC Vítkovice 1919 - Kobeřice tráva-ZŠ Klegova
Sobota 6. 4. 2019 13:30 Kobeřice - Kravaře  
Sobota 13. 4. 2019 12:15 Darkovičky - Kobeřice  
Neděle 21. 4. 2019 11:45 Horní Suchá - Kobeřice UT Horní Suchá
Sobota 27. 4. 2019 14:30 Kobeřice - Nový Jičín  
Sobota 4. 5. 2019 11:45 Krnov - Kobeřice UT
Sobota 11. 5. 2019 14:30 Kobeřice - MFK Havířov  
Neděle 19. 5. 2019 10:45 MFK Karviná B - Kobeřice UT - Městský stadion
Sobota 25. 5. 2019 15:00 Kobeřice - Rýmařov  
Sobota 1. 6. 2019 10:45 Brušperk - Kobeřice  
Sobota 8. 6. 2019 15:00 Kobeřice - Ostrava - Jih  
Sobota 15. 6. 2019 10:45 Jablunkov - Kobeřice  

Rozpis utkání - podzim 2018

DATUM + ČAS DEN SRAZ UTKÁNÍ    
18.08.2018 15:00 SO 14:15 Kobeřice ml.žáci FC Vítkovice 1919 tráva
01.09.2018 14:30 SO 13:45 Kobeřice ml.žáci Darkovičky tráva
05.09.2018 15:30 ST 13:15 Kopřivnice Kobeřice ml. žáci tráva
08.09.2018 14:00 SO 13:15 Kobeřice ml.žáci Horní Suchá tráva
16.09.2018 15:45 NE 11:45 Nový Jičín Kobeřice ml. žáci Životice u N.J.
19.09.2018 15:30 ST 14:30 Kravaře Kobeřice ml.žáci tráva
22.09.2018 14:00 SO 13:15 Kobeřice ml.žáci Krnov tráva
29.09.2018 13:30 SO 11:30 MFK Havířov Kobeřice ml.žáci UT
06.10.2018 13:00 SO 12:15 Kobeřice ml.žáci MFK Karviná B tráva
13.10.2018 10:45 SO 7:00 Rýmařov Kobeřice ml. žáci tráva
20.10.2018 12:00 SO 11:15 Kobeřice ml.žáci Brušperk tráva
27.10.2018 10:45 SO 7:15 Ostrava - Jih Kobeřice ml. žáci tráva
03.11.2018 12:00 SO 11:15 Kobeřice ml. žáci Jablunkov tráva