Aktuality

blog-grid

Čeká nás náročný program, v domácím prostředí vyzveme nejprve Krnov a pak Č. Těšín Po remíze 1:1 budou hrát naši fotbalisté A mužstva v domácím prostředí s mužstvem K...

blog-grid

TJ Lokomotiva Petrovice – TJ Sokol Kobeřice    1:1   (1:1) Nováček soutěže z Kobeřic zavítal ve třetím kole do Petrovic, kde hodlal navázat na dosavadní sympatické vý...

blog-grid

Pojedeme na hřiště Lokomotivy Petrovice Po domácí remíze 2:2 s Hájem ve Slezsku budou naši fotbalisté A mužstva hrát na hřišti LOKOMOTIvY  Petrovice, která má v současné dob...

Wirth René, Kolek Filip, Kubný Antonín, Šimeček Adam, Mezera Patrik, Švančar Sebastian, Kolarčík Andreas
Kryštof Zdeněk, Schlischka Petr, Ševior Pavel, Štencel Petr, Oberherr Jan, Rother Filip, Hartmann Patrik, Stříbný Martin
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin
Čujek Jan, Buchta Jan, Halfar Martin - předseda, Kamrád Tomáš - trenér, Stuchlík Petr, Wirth Robin

Aktuální tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. Fulnek 8 7 0 1 26:7 21 0 0
2. Bílovec 7 6 1 0 32:9 19 0 0
3. Břidličná 8 6 0 2 26:6 18 0 0
4. Brušperk 8 4 1 3 21:17 13 0 0
5. Hlubina 7 4 1 2 9:9 13 0 0
6. Krnov 7 3 3 1 15:10 12 0 0
7. Dolní Datyně 8 3 2 3 14:12 11 0 0
8. Háj ve Slezsku 8 3 1 4 20:17 10 0 0
9. Český Těšín 7 3 0 4 10:16 9 0 0
10. Oldřišov 8 3 0 5 14:29 9 0 0
11. Loko. Petrovice 8 2 2 4 16:14 8 0 0
12. Pustá Polom 7 2 2 3 11:13 8 0 0
13. Kobeřice 7 1 4 2 10:16 7 0 0
14. Čeladná 8 2 0 6 13:24 6 0 0
15. Bystřice 7 1 2 4 8:16 5 0 0
16. Šenov 7 0 1 6 7:37 1 0 0

Mistrovská utkání - Podzim 2019

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 3. 8. 2019 17:00 Hlubina – Kobeřice 1:1 (0:1)
Neděle 11. 8. 2019 17:00 Kobeřice - Háj ve Slezsku 2:2 (1:2)
Sobota 17. 8. 2019 17:00 Loko. Petrovice – Kobeřice 1:1 (1:1)
Neděle 25. 8. 2019 17:00 Kobeřice – Krnov 1:1 (1:1)
Středa 28. 8. 2019 17:00 Kobeřice - Český Těšín 3:1 (1:1)
Sobota 31. 8. 2019 16:30 Brušperk – Kobeřice 5:1 (3:0)
Neděle 8. 9. 2019 16:00 Kobeřice - Dolní Datyně  
Neděle 15. 9. 2019 16:00 Bystřice – Kobeřice  
Neděle 22. 9. 2019 16:00 Oldřišov – Kobeřice  
Neděle 29. 9. 2019 15:30 Kobeřice – Fulnek  
Sobota 5. 10. 2019 15:00 Čeladná – Kobeřice  
Neděle 13. 10. 2019 15:00 Kobeřice - Pustá Polom  
Neděle 20. 10. 2019 14:00 Bílovec – Kobeřice  
Neděle 27. 10. 2019 14:00 Kobeřice – Břidličná  
Sobota 2. 11. 2019 14:00 Šenov – Kobeřice  
Neděle 10. 11. 2019 13:30 Kobeřice – Hlubina