Aktuality

blog-grid

V pondělí 31.12.2018 se na vrchním hřišti TJ Sokol uskutečnil tradiční Silvestrovský fotbálek, ve kterém se střetli „staří“ proti „mladým“. K utkání se sešlo 14 nadšenc...

blog-grid

A mužstvo Fantastickou podzimní část, která nemá v historii kobeřického mužského fotbalu obdoby, mají za sebou naši A muži. Ve 13 podzimních utkáních nenašli přemožitele a díky dvěma v...

blog-grid

Vynikající podzimní část mají za sebou naši fotbalisté A mužstva, kteří ve 13 utkáních ani jednou neprohráli a ztratili pouhé 4 body za 2 venkovní remízy. V závěrečném utkání porazil...

Šimeček Adam, Stuchlík Radim, Kusztubajda Denis, Čujek Jan, Buchta Jan, Hlavenka Pavel
Janík Jakub, Kolek Filip, Kubný Antonín, Jašek Tomáš, Kryštof Zdeněk, Wirth René
Pavel Ševior, Patrik Hartmann, Daniel Petroš, Jan Čujek, Petr Schlischka
Ziegl Radek, Hlavenka Pavel, Mrva David, Janík Jakub, Havelka Jan
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin, masér: Chalupecká Karolína
Ziegl Radek, Havelka Jan, Wirth Robin, Kamrád Tomáš (trenér), Halfar Martin (vedoucí), Stuchlík Petr, Šrajer Jan, Štencel Petr

Aktuální tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. Kobeřice 13 11 2 0 26:6 35
2. Fulnek 13 9 1 3 41:17 28
3. Jakubčovice 13 9 1 3 38:19 28
4. Darkovičky 13 6 4 3 25:19 22
5. Štěpánkovice 13 7 1 5 20:19 22
6. Bolatice 13 6 2 5 28:22 20
7. Chlebičov 13 6 1 6 24:19 19
8. Kravaře 13 4 5 4 20:20 17
9. Mokré Lazce 13 5 1 7 22:24 16
10. Slavkov 13 5 1 7 20:24 16
11. Vřesina 13 4 2 7 15:29 14
12. Ludgeřovice 13 3 3 7 18:30 12
13. Velké Heraltice 13 3 2 8 15:32 11
14. Suché Lazce 13 0 0 13 10:42 0

Mistrovská utkání - podzim 2018

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 11. 8. 2018 17:00 Kobeřice - Velké Heraltice 3:1 (2:0)
Sobota 18. 8. 2018 17:00 Fulnek – Kobeřice 0:0 (0:0)
Neděle 26. 8. 2018 17:00 Kobeřice – Jakubčovice 3:2 (1:1)
Neděle 2. 9. 2018 16:30 Bolatice – Kobeřice 1:3 (0:2)
Neděle 9. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Suché Lazce 3:0 (0:0)
Neděle 16. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Mokré Lazce 4:1 (0:0)
Sobota 22. 9. 2018 16:00 Chlebičov – Kobeřice 1:2 (1:0)
Neděle 30. 9. 2018 15:30 Kobeřice – Ludgeřovice 2:0 (3:0)
Neděle 7. 10. 2018 15:00 Darkovičky – Kobeřice 0:0 (0:0)
Neděle 14. 10. 2018 15:00 Kobeřice – Kravaře 1:0 (1:0)
Neděle 21. 10. 2018 14:00 Vřesina – Kobeřice 0:1 (0:0)
Neděle 28. 10. 2018 14:00 Kobeřice – Slavkov 2:0 (1:0)
Sobota 3. 11. 2018 14:00 Štěpánkovice – Kobeřice 0:1 (0:1)