Aktuality

blog-grid

TJ Sokol Kobeřice – TJ Sokol Suché Lazce     3:0  (0:0)   Kobeřice na domácím trávníku splnily úlohu favorita, i když ke třem bodům nevedla jednoduchá cestička. ...

blog-grid

V domácím prostředí se Suchými Lazcemi Po vydařeném derby s Bolaticemi budou hráči našeho A mužstva hostit nováčka soutěže ze Suchých Lazců, který je průběžně na posled...

blog-grid

FK Bolatice – TJ Sokol Kobeřice     1:3  (0:2)   V prestižním prajzském derby se štěstěna usmála na Kobeřice, které triumfovaly hlavně díky lepší produktivitě....

Šimeček Adam, Stuchlík Radim, Kusztubajda Denis, Čujek Jan, Buchta Jan, Hlavenka Pavel
Janík Jakub, Kolek Filip, Kubný Antonín, Jašek Tomáš, Kryštof Zdeněk, Wirth René
Pavel Ševior, Patrik Hartmann, Daniel Petroš, Jan Čujek, Petr Schlischka
Ziegl Radek, Hlavenka Pavel, Mrva David, Janík Jakub, Havelka Jan
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin, masér: Chalupecká Karolína
Ziegl Radek, Havelka Jan, Wirth Robin, Kamrád Tomáš (trenér), Halfar Martin (vedoucí), Stuchlík Petr, Šrajer Jan, Štencel Petr

Aktuální tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. Kobeřice 9 7 2 0 21:6 23
2. Jakubčovice 9 7 0 2 32:14 21
3. Štěpánkovice 9 6 0 3 15:10 18
4. Fulnek 9 5 1 3 23:15 16
5. Darkovičky 9 4 4 1 15:10 16
6. Bolatice 9 4 2 3 17:17 14
7. Kravaře 9 3 4 2 15:14 13
8. Mokré Lazce 9 4 1 4 14:15 13
9. Vřesina 9 3 2 4 11:18 11
10. Chlebičov 9 3 1 5 15:14 10
11. Slavkov 9 3 1 5 15:17 10
12. Velké Heraltice 9 2 2 5 10:23 8
13. Ludgeřovice 9 1 2 6 9:23 5
14. Suché Lazce 9 0 0 9 6:22 0

Mistrovská utkání - podzim 2018

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 11. 8. 2018 17:00 Kobeřice - Velké Heraltice 3:1 (2:0)
Sobota 18. 8. 2018 17:00 Fulnek – Kobeřice 0:0 (0:0)
Neděle 26. 8. 2018 17:00 Kobeřice – Jakubčovice 3:2 (1:1)
Neděle 2. 9. 2018 16:30 Bolatice – Kobeřice 1:3 (0:2)
Neděle 9. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Suché Lazce 3:0 (0:0)
Neděle 16. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Mokré Lazce 4:1 (0:0)
Sobota 22. 9. 2018 16:00 Chlebičov – Kobeřice 1:2 (1:0)
Neděle 30. 9. 2018 15:30 Kobeřice – Ludgeřovice 2:0 (3:0)
Neděle 7. 10. 2018 15:00 Darkovičky – Kobeřice  
Neděle 14. 10. 2018 15:00 Kobeřice – Kravaře  
Neděle 21. 10. 2018 14:00 Vřesina – Kobeřice  
Neděle 28. 10. 2018 14:00 Kobeřice – Slavkov  
Neděle 4. 11. 2018 14:00 Štěpánkovice – Kobeřice