Aktuality

blog-grid

Darkovičky – Dorost   2:1  (0:1) Další utkání KS dorostu jsme odehráli v sobotu v Darkovičkách proti mužstvu, se kterým se nám vůbec nedaří. První poločas jsme od...

blog-grid

K dalšímu utkání cestujeme do Darkoviček Mezi zajímavé duely 9. kola krajské soutěže I. A třídy bude patřit také utkání našeho celku se třetími Darkovičkami, které mají 15 b...

blog-grid

Dorost – Svinov 4:1 (3:0) V neděli se na našem hřišti představilo deváté mužstvo tabulky, celek Svinova. Už v 6. min. střílel na branku hostů Stříbný Štěp., míč se od bra...

Tabulka

# Klub Z V R P S B
1. MFK Havířov 13 13 0 0 76:10 39
2. Kobeřice 13 10 2 1 59:16 32
3. Rýmařov 13 9 0 4 48:20 27
4. Brušperk 13 8 2 3 39:18 26
5. Krnov 13 8 0 5 41:22 24
6. Horní Suchá 13 7 1 5 28:24 22
7. Kopřivnice 13 6 1 6 37:32 19
8. FC Vítkovice 1919 13 6 1 6 39:42 19
9. MFK Karviná B 13 5 1 7 35:35 16
10. Nový Jičín 13 5 1 7 22:34 16
11. Jablunkov 13 2 6 5 13:27 12
12. Kravaře 13 2 0 11 20:47 6
13. Ostrava - Jih 13 1 2 10 13:74 5
14. Darkovičky 13 0 1 12 7:76 1

Soupiska

Urbiš František
Buchta Adam
Václavík David
Mrovec Jakub
Kretek Tadeáš
Hanzlík Maxmilián
Halfar Ondřej
Bielák Teodor
Kubný Matěj
Stuchlík Ondřej
Schiedek Daniel
Pašek Daniel
Stříbný Štěpán
Vitásek Tobiáš
Harazim Ivo

Realizační tým:
Stříbný Tomáš

Rozpis utkání - podzim 2018

DEN DATUM + ČAS SRAZ UTKÁNÍ    
SO 18.08.2018 13:15 12:30 Kobeřice st.žáci FC Vítkovice 1919 tráva
SO 01.09.2018 12:45 12:00 Kobeřice st. žáci Darkovičky tráva
ST 05.09.2018 17:00 13:15 Kopřivnice Kobeřice st. žáci tráva
SO 08.09.2018 12:15 11:30 Kobeřice st. žáci Horní Suchá tráva
NE 16.09.2018 14:00 11:45 Nový Jičín Kobeřice st. žáci Životice u N.J.
ST 19.09.2018 17:00 14:30 Kravaře Kobeřice st.žáci tráva
SO 22.09.2018 12:15 11:30 Kobeřice st. žáci Krnov tráva
SO 29.09.2018 15:00 11:30 MFK Havířov Kobeřice st.žáci UT
SO 06.10.2018 11:15 10:30 Kobeřice st. žáci MFK Karviná B tráva
SO 13.10.2018 9:00 7:00 Rýmařov Kobeřice st. žáci tráva
SO 20.10.2018 10:15 9:30 Kobeřice st. Žáci  Brušperk tráva
SO 27.10.2018 9:00 7:15 Ostrava - Jih Kobeřice st. žáci tráva
SO 03.11.2018 10:15 9:30 Kobeřice st. žáci Jablunkov tráva